Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem od wczoraj, kiedy zaczyna się symulacja z meczu wyskakuje mi Warning "array access out of bounds" - czy ktoś wie co z tym zrobić? Do tej pory było dobrze przez ponad pół roku, aż tu nagle klops. Mam dwa kompy na jednym XP na drugim Vistę i jest to samo :/

Odnośnik do komentarza
Kilka dni temu zacząłem moją przygodę z serią FM. Mam pewien kłopot. Otóż gdy sprowadzę jakiegoś zawodnika lub przeniosę go z ekipy juniorów, wyświetla się, że nie może zostać zarejestrowany do najbliższego meczu. Dotyczy to ponad 10 piłkarzy i to przy każdym następnym meczu. Jak sobie z tym poradzić?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Musisz wcześniej zarejestrować takiego zawodnika, dopiero wtedy będziesz mógł wystawić go w meczu.

Odnośnik do komentarza

hey,

zatem podczas uruchomiania fm pokazuje mi sie okno z wiadomoscia:

 

Football Manager 2009 is running dangerously low on memory. Please quit and free up some memory.

 

 

a potem drugie okno

Football Manager 2009 has run out of memory and will now quit

 

 

szczerze nie wiem czym to spowodowane moze byc.. gram sobie gram a tu zonk w pewnym momencie - koncowka 1 sezonu dopiero..

amd atholon 64 x2 dual

core processor 4200+

2.21ghz 2gb ramu

 

co mysliscie? czym to spowodowane moze byc?

 

:shock:

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pytanie, jakie sa roznice miedzy korzystaniem z FMa poprzez steama, a normalnie? Czym rozni sie gra? Czy jesli zainstaluje ze steama to automatycznie wszystkie updaty mam juz zrobione na najbardziej aktualne, czy nie? Czy musze jakies nakladki zrobic czy tylko wystarczy np. herby, ktorych brakuje? No i z czego wy korzystacie? Czy cena konta steam jest mniejsza, poniewaz trzeba samemu sciagac z neta gre czy jest jeszcze inny powod? dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Mam dziwne pytanie........

 

Jak... zrezygnowac z pracy w danym klubie ?

 

Zaczyna mi się teraz 9 sezon w Independiente Rivadavia de Mendoza i chetnie zmieniłbym otoczenie na Europę.

 

Nigdzie nei moge znalezc opcji ''rezygnuj'' czy coś podobnego. Bo domyslam się ze oferty pracy sa w zakladce ''posady'' ?

I poprostu czeka sie az pojawi się oferta na stanowisko menedzera, tak ? Bo jak daje umiesc zgloszenie to sa opcje typu trener, trener 1 zespolu, scout itp a nie ma menedżer...

Odnośnik do komentarza
Witam mam pewien problem od wczoraj, kiedy zaczyna się symulacja z meczu wyskakuje mi Warning "array access out of bounds" - czy ktoś wie co z tym zrobić? Do tej pory było dobrze przez ponad pół roku, aż tu nagle klops. Mam dwa kompy na jednym XP na drugim Vistę i jest to samo :/

 

Sprobujcie usunac folder 'C:\Documents and Settings\\Dane Aplikacji\Sports Interactive\Football Manager 2007' na Windows XP lub 'C:\Windows\Dane Aplikacji\Sports Interactive\Football Manager 2007' na Windows 98, a takze wczesniej wylaczyc buforowanie skorki w Ustawieniach gry (jesli macie do nich dostep).
Odnośnik do komentarza

fm09 a kontuzje, urazy i ... doliczany czas gry.

 

Mam pytanie odnosnie kontuzji i urazow ktorych w mojej 'karierze' w fm mam chyba setki w sezonie. praktycznie co kazdy mecz widze napis ''xxx zderzyl sie z znim !'' , ''fizjoterapeuta czeka przy linii bocznej'' , ''kontuzje spowodowal xxx swoja interwencja'' albo '' spowodowal to xxx swoim wejsciem''.

 

Praktycznie co mecz ktos z podstawowej jedenastki ma jakis uraz albo kontuzje..

 

o ile na savie z gry Independiente az tylu kontuzji nie bylo, o tyle w mojej drugiej grze gdzie prowadze FCB to jest plaga.

 

dla przykladu: podstawowa jedenastka (podkresleni gracze kontuzjowani, badz w trakcie leczenia 2-3 tygodniowych urazow)

 

 

Valdes - Alves, Abidal , Puyol, Marquez - Ribery, Iniesta, Xavi, Messi - Eto'o, Villa

 

przez co musze grać takim składem:

 

Valdes - Milito, Caceres, Pique, Marquez, - Keita, Iniesta, Xavi, Rakitic - Bojan , Villa

 

nei musze dodawać że 'rezerwowym składem' ciezko sie wygrywa.

 

jeszcze chyba najbardziej hardkorowy terminarz jaki miałem:

 

- cwiercfinal LM 1 mecz vs Real M.

- liga vs Real M

- cwercfinal LM 2 mecz vs Real M.

- liga vs Valencia

- liga vs Getafe

- liga vs Villareal

- copa del rey finał vs Real M.

 

a najgorsze sa kontuzje Riberyego i Messiego obaj 5 mies. leczenia....

(zauwazylem jeszcze ze najwiecej kontuzji i urazow zawodnicy lapia w meczach ze slabiakami, nie raz wtedy mam po 3-4 urazy, jak moj pamietny mecz z Malagą FC gdzie 2 zawodnikow musialo zejsc , a 5 mialo uraz... )

 

MAM PYTANIE, czy patch 9.3 cos poprawia w tym wzgledzie ?? narazie gram na 9.2 niechce mi sie sciagac i instalowac 9.3

 

 

i jeszcze 2 kwestie:

czy patch 9.3 poprawia cos w kwestii strzalow w poprzeczke ktorych jest milion w kazdym meczu i doliczanego czasu gry ?

 

strasznie mnie to denerwuje grajac jakis zaciety mecz gdzie jest akcja za akcja a moi laduja po poprzeczce jak szaleni, az wkoncu przeciwnik wbije na 1:0 i gniecie do konca... (tak mialem w finale LM z Interem gdzie przegrałem 0:1 przy 11 moich strzalach i 9 w swiatlo bramki - 3 poprzeczki, 3 slupki, przy 1 strzale celnym - i odrazu golu dla Interu)

 

 

tak samo doliczany czas gry gdzie sedzia nie raz dolicza po 6,7 minut, jakies fest realistyczne to to nie jest..

 

 

 

aha i jeszcze 2 rzeczy.

 

jeszcze apropo kontuzji, zauwazyliscie , ze gdy mecz jest nudny to jest ich wiecej ? jezeli no rozgrywamy ciekawy mecz gdzie co chwila my albo przeciwnik konstruujemy akcje to jest spoko, ale gdy mecz jest nudny to jakby dla zabicia tej nudy pokazywane sa informacje o ktorych pisalem na poczatku ''fizjoterapeuta czeka....'' itp.

 

 

 

i rzecz ktora mnie najbardziej denerwuje (mam nadzieje ze 9.3 to zalatwia)

 

prowadze np 1:0 przeciwnik nei skonstruowal zadnej akcji jest 89 minuta, na zegarze pokazuje sie ile sedzia dolicza i w tym momencie komputer konstruuje mega zabojcza akcje ktora najczesciej konczy sie golem... jakby wyciagnac srednia to spokojnie w 9 na 10 przypadkow jest tak ze wlasnie pokazuje sie 89 min i przeciwnik wychodzi z akcja zycia.... tez tak macie ?

 

 

 

ale sie naprodukowalem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...