Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem sobie formułę w excelu która, po wpisaniu odpowiednich atrybutów trenerskich, pokaże czy trener będzie miał poniżej 5-ciu gwiazdek, czy 5, 6, czy też 7 gwiazdek. Wrzuciłem na rapida, może komuś się przyda.

 

http://rapidshare.com/files/243151069/tren..._9.3.0.xls.html

 

P.S. Ten arkusz pokazuje zależność gwiazdki/atrybuty na patchu 9.3.0 (zaszły duże zmiany od poprzedniego patcha)

 

no dobra fajne ale co z reszta atrybutow ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam taki problem,otóż wyświetla mi pod koniec sezonu,że mój zawodnik jest nie zarejestrowany i nie może grać. A on grał przedtem. Ja nic nie robiłem w tych sprawach,a o to fotki

 

PS. 1 fotka to,że on grał przedtem, 2,że nie nie może

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...79c89cc527.html

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...ff24ac107e.html

 

Proszę o szybko odpowiedź,pozdro

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem, mianowicie chodzi o złą passę mojego zespołu która według mnie na 99% jest spowodowana poziomem atmosfery w zespole który w grze to B.niskie (10%) oto problemy które występują w mojej drużynie w zakładce osobiste (sprawdzałem u każdego zawodnika w moim zespole) oto i problemy :

Marcelo:

Poważny problem: Chce odejść do większego klubu,

Pomniejszy problem: w przyszłości może być zainteresowany przejściem do lepszegp klubu

 

Sherman Cardenas:

Pomniejszy probelm: Uważa że menager nie docenia jego wkładu w grę

 

Andrej Posavac:

Pomniejszy problem: Nie zaaklimatyzował się w nowym otoczeniu

 

Cleber:

Samopoczucie: Zamierza w najbliższej przyszłości odejść z klubu

Pomniejszy problem: Nie lubi: Mariusz Pawełek

 

Pomniejszy problem kilku zawodników to: Zniechęcony brakiem harmonii w klubie

 

 

Clebera chciałem się pozbyć ale nikt nie jest zainteresowany, nawet jak zaproponowałem go klubom za darmo, a na propozycję obustronnego rozwiązania kontraktu, oburzył się. Mam go zwolnić i dać mu za to prawie 400tyś ??

 

Czy problemy zespołu U-21 mają wpływ na atmosferę i poziom gry w pierwszej drużynie ??

Odnośnik do komentarza
Pewnie byla o tym mowa wielokrotnie, ale jednak zapytam o taka prosta rzecz: co zrobic zeby przy rozpoczynaniu meczu nie wczytywal sie od razu tryb kamery tv?

 

To chyba z tego co pamiętam bug łatki 9.3 Na 9.2 normalnie zapamiętuje.

 

zaden bug, przed rozpoczęciem meczu, gdy przeprowadzasz rozmowe z piłarzami, jest opcja obejrzyj mecz, wybierz oglądanie klasyczne. I przestań z tymi bugami

Odnośnik do komentarza

mam sobie trenera i przykladowo. jak mu dam do poprowadzenia taktyke to ma 5*, jak wyłącze taktyke i dam mu do prowadzenia trening defensywny to tez ma 5*. ale jak juz razem mu dam do trenowania te obie rzeczy to ma po 4*. czemu tak sie dzieje tzn bardziej mnie interesuje czy jest jakas reguła, bo czasem dokoptowanie drugiego treningu nie obniza poprzedniego a czasem tak. no i jak to jest czy zeby miec swiety spokoj to tzreba miec tylu trenerów ile treningów (9). mam w posiadaniu sprytny kalkulator, w ktorym wklepuje staty trenera i pokazuje ile gwiazdek bedzie mial, no ale to chyba sprawdza sie tylko jak prowadzi jeden trening bo inaczej cały ten kalkulator bierze w łeb

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...