Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

z przerażeniem oczekuję poniedziałku.

nie dość, że właśnie w Polsce zapanował system jednopartyjny, to na deser okazało się, że polska armia została w zasadzie pozbawiona dowództwa.

 

Nie chcę krakać, ale to jest idealna sytuacja, by zaatakować Polskę... Jeśli to była dobrze zorganizowana robota rosyjskich (lub innych) służb, to można jutro zaśpiewać "ta ostatnia niedziela..." i szykować się na wojnę. Obym jednak nie miał racji.

Odnośnik do komentarza

Wojnę z kim? Jakos nie słychać o przesunięciach wojsk do Kaliningradu czy nawet na białoruskie poligony.

chyba, że wierzymy w inwazję a'la Modern Warfare 2 :|

 

A i cały płacz na "jednopartyjną Polską" jest dziwny. Tak jakby PO było NSDAP i wykorzysta okoliczności by anihilować opozycję i przejąć pełnie władzy.

Odnośnik do komentarza

z przerażeniem oczekuję poniedziałku.

nie dość, że właśnie w Polsce zapanował system jednopartyjny, to na deser okazało się, że polska armia została w zasadzie pozbawiona dowództwa.

 

Nie chcę krakać, ale to jest idealna sytuacja, by zaatakować Polskę... Jeśli to była dobrze zorganizowana robota rosyjskich (lub innych) służb, to można jutro zaśpiewać "ta ostatnia niedziela..." i szykować się na wojnę. Obym jednak nie miał racji.

Luz, nie będziesz miał :doh!:

 

Wkurza mnie takie doszukiwanie się spisków :| A ta PO zrobiło zamach(teoria z strony NOP chyba), Rosja. Niedługo ktoś stwierdzi, że to bin Laden, albo żydowskie lobby...

 

Choć cały wypadek faktycznie zastanawiający(4 próby lądowań? : o) , jeśli coś było nie tak, to i tak się raczej nie dowiemy, jak w przypadku WTC... Na razie lepiej po prostu złożyć hołd zmarłym.

Odnośnik do komentarza

@me_who

Jasne, TVN ma wpływ na kilka % społeczeństwa - za to media Rydzyka i TVP kontrolują z 60% mediów lekką ręką licząc, wygra prawica szusująca na fali żałoby. Trochę stosowności - PiS-owi przydarzyło się najgorsze z możliwych, ale skoro Ty ludzi za hieny/bezuczuciowych karierowiczów masz, to się nie dogadamy.

 

@Nicky Salapu

:picard: serio czasem się zastanawiam, co ty masz w bani...

Odnośnik do komentarza

z przerażeniem oczekuję poniedziałku.

nie dość, że właśnie w Polsce zapanował system jednopartyjny, to na deser okazało się, że polska armia została w zasadzie pozbawiona dowództwa.

 

Nie chcę krakać, ale to jest idealna sytuacja, by zaatakować Polskę... Jeśli to była dobrze zorganizowana robota rosyjskich (lub innych) służb, to można jutro zaśpiewać "ta ostatnia niedziela..." i szykować się na wojnę. Obym jednak nie miał racji.

Zejdz na ziemie.

Odnośnik do komentarza
@me_who

Jasne, TVN ma wpływ na kilka % społeczeństwa - za to media Rydzyka i TVP kontrolują z 60% mediów lekką ręką licząc, wygra prawica szusująca na fali żałoby. Trochę stosowności - PiS-owi przydarzyło się najgorsze z możliwych, ale skoro Ty ludzi za hieny/bezuczuciowych karierowiczów masz, to się nie dogadamy.

yy??

Ja nic nie mówiłem o wpływie TVN to raz.

Dwa - polityka to jest najbardziej brutalna sfera ludzkiej działalności. Nie wiem jaki jest Ziobro, ale jakby był zimnym skurczybykiem mógłby (a w makiawelicznym ujęciu powinien) wykorzystać szansę, która mu się nie powtórzy.

Trzy - nie nazywam nikogo hieną, tylko zauważyłem, że EWENTUALNY start w wyborach prezydenckich w takich cyrkumstancjach byłby niesmaczny bo rodziłby podejrzenia, że się "korzysta z sytuacji" i nadawałby się na etykietę "hieny"

 

Komorowski drewno 20, nie ma szans na prezydenturę.

Odnośnik do komentarza

Tak, jutro ze wschodu, ewentualnie za tydzień (co by uczcić pamięć zmarłych) wjazd na terytorium Polski zrobi Armia Czerwona i będziemy mieli kolejny rozbiór RP :lol:. Ale jasne, śmierć części elity społecznej doprowadzi do upadku państwa :roll:. Przecież nasze członkostwo w NATO i UE jest nieznaczące, a Rosjanie ze swoimi imperialistycznymi zapędami zatrzymają się w Lizbonie, a co tam!

Zdecydowanie za dużo niektórzy grają w jakieś żalowe gierki wojenne.

 

Komorowski drewno 20, nie ma szans na prezydenturę.

 

True. Przemówienie brzmiało jak kiepsko recytowana proza. Do diaska, my w kraju naprawdę nie mamy zdolnych oratorów? :-k

Odnośnik do komentarza

z przerażeniem oczekuję poniedziałku.

nie dość, że właśnie w Polsce zapanował system jednopartyjny, to na deser okazało się, że polska armia została w zasadzie pozbawiona dowództwa.

 

Nie chcę krakać, ale to jest idealna sytuacja, by zaatakować Polskę... Jeśli to była dobrze zorganizowana robota rosyjskich (lub innych) służb, to można jutro zaśpiewać "ta ostatnia niedziela..." i szykować się na wojnę. Obym jednak nie miał racji.

Zejdz na ziemie.

 

To tylko pierwsze wrażenie... Nie musi tak być. Po prostu emocje.

 

Z innej beczki. Adam Michnik dla TOK FM: "Kaczyński to był wielki Polak"...

Odnośnik do komentarza

z przerażeniem oczekuję poniedziałku.

nie dość, że właśnie w Polsce zapanował system jednopartyjny, to na deser okazało się, że polska armia została w zasadzie pozbawiona dowództwa.

 

Nie chcę krakać, ale to jest idealna sytuacja, by zaatakować Polskę... Jeśli to była dobrze zorganizowana robota rosyjskich (lub innych) służb, to można jutro zaśpiewać "ta ostatnia niedziela..." i szykować się na wojnę. Obym jednak nie miał racji.

 

Pakuj tobołek i spiesz poza granice Polski, bo na pewno już jutro rano drzwi twej chałupy wylecą z futryny pod siłą kopa, obutego stalą, trepa ruskiego "sałdata" a kres Twemu życiu położy zapewne strzał w tył głowy. :doh!:

 

Śmierć tylu osób to wielka tragedia. Nie doszukujmy się drugiego dna, ale i nie płaczmy fałszywie nad "kolejną eksterminacją kwiecia polskiej inteligencji", co czynią obecnie niektóre media.

Edytowane przez Amicus
wyedytowano po namyśle
Odnośnik do komentarza

Z innej beczki. Adam Michnik dla TOK FM: "Kaczyński to był wielki Polak"...

Czyzbys sie nie zgadzal z tym zdaniem?

 

Czy tez moze odbieraz prawo Michnikowi do takiej wypowiedzi? A jesli tak to czemu?

 

Mnie najbardziej zastanawia czemu do cholery pilot jawnie zignorowal zalecenia wiezy (tak wynika z relacji mediow) i staral sie ladowac :/

Odnośnik do komentarza

True. Przemówienie brzmiało jak kiepsko recytowana proza. Do diaska, my w kraju naprawdę nie mamy zdolnych oratorów? :-k

 

Stary on od 9? Był na nogach, wisiał na telefonie, udzielał odpowiedzi, załatwiał pewnie wszystko. To nie było takie hop siup... o jutro wstanę, zostanę prezydentem i wszystko będzie cycuś. Nie chciałbym być ani nikomu życzyć nawet bycia w jego skórze :/

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej zastanawia czemu do cholery pilot jawnie zignorowal zalecenia wiezy (tak wynika z relacji mediow) i staral sie ladowac :/

Naciski oficjeli z pokładu?

Na statku rządzi kapitan. Jest on wyżej od wszystkich jego zwierzchników, którzy mogli się znajdować na pokładzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...