Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy więc rozbieżność poglądów. Pan twierdzi , że rządzą idioci, ja niestety twierdzę, że tak nie jest. Ani Pan nie przekona mnie , ani ja Pana. Chyba to dobrze, bo wszyscy nie mogą myśleć tak samo. Chciałbym się jednak mylić, a to znaczy, że to Pan miałby rację.Czego zresztą Panu i sobie życzę. Jeżeli założymy, że tak jest to po co chodzić na wybory i po co wydawać taką kasę na te głupie partie polityczne i kretyńską demokrację, która w sumie jak Pan zauważył generuje idiotów.

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem gdyby tylko Gyzzburn potrafił wypowiedzieć się normalnie, a nie posługując się wyjątkowo czerstwą ironią to można by było w kilku punktach się z tym zgodzić. Cała ta afera wydaje mi się szyta grubymi nićmi. Wiem że to brzmi jak amerykański thriller ale jaki byłby problem dla służb stworzyć tą historię od zera, znaleźć jakiegoś nawiedzonego gościa i umiejętnie go poprowadzić, żeby w odpowiednim momencie go złapać. Cała ta konferencja ABW wydawała mi się strasznie groteskowa. Czy za każdym razem kiedy kogoś łapią robi się z tego takie telewizyjne reality show? Do tego oczywiście błyskawicznie stwierdzono, że Brunon K. miał sympatie nacjonalistyczne i antysemickie. Wiadomo, kiedy ktoś mówi SPISEG!!! od razu wrzuca się go do jednego worka z Macierewiczem i podobnymi oszołomami, ale moim zdaniem cała akcja ABW jest bardzo podejrzana.

Mam bardzo podobne odczucia. Ta, jak i kilka innych akcji wyglądają na zupełnie nieprzypadkowe zbiegi okoliczności. Zdarzenia, które mają miejsce w czasie jak jest potrzebna zasłona dymna innej ważniejszej sprawy, w których biorą udział ludzie powiązani ze środowiskami, które akurat przypadkowo rząd ma zamiar medialnie zaatakować. Tak jak wcześniej seryjne "samobójstwa" też nikomu się nie wydawały podejrzane.

 

Ale łatwiej jest wyśmiać, rzucić jakiś tekst o wiedzy niedostępnej zwykłym śmiertelnikom*, wrzucając wszystkich niezgadzających się z oficjalną wersją do jednego wora, wszak w mediach mówią inaczej, i poczekać na plusiki.

 

*Jeśli zwykły śmiertelnik to ktoś kto nie potrafi samemu wyciągać wniosków, to tak, spora część wiedzy jest dla niego niedostępna.

Odnośnik do komentarza

@Mauro

Jestem pacyfistą kolego! I zastanawiam się czy porównanie mnie do zamachowca nie narusza mojej wolności osobistej.

Odwracasz kota ogonem compadre. To lemingi z pewnością siebie idiotów wyśmiewają wszystko co nie sztymuje im z wersją utopii w której żyją. Merytoryczne obrzucanie faszyzmem, antysemityzmem, rusofobią, germanofobią, homofobia i innym anty...izmami i fobiami.

 

Właśnie trwa konferencja bolszewików z SLD, którzy chcą delegalizować prawicę miotając sławną wśród komuchów klątwą faszyzmu. Widać kilkadziesiąt tysięcy ludzi w Marszu Niepodległości wystraszyło czerwonych. Niepotrzebnie. Ci ludzie nie czują związku z radykałami z ONR - oni po prostu chcieli świętować w innej konwencji niż reżymowo-wybiórcza, która kojarzy się głównie ze sprowadzeniem niemieckich bolszewików do blokowania polskiego święta. Zabawne, że niemieckie bojówki zamiast polskich faszystów-antysemitów zaatakowały grupę rekonstrukcyjną w mundurach napoleońskich. Oczywiście nie zdziwię się jeśli Łowcy Czarownic i Faszystów uznają już Napoleona za prekursora faszyzmu. Typowe dla bolszewickiej propagandy.

 

Znaki wskazują, że reżym ma coraz mniej pewności, że utrzyma się przy korycie. Jak grzyby po deszczu rosną oskarżenia o faszyzm, którymi strzelają koryfeusze Saloonu jak Olejnik czy Szczuka. Nawiasem mówiąc gdybym był Zawiszą zaproponowałbym w ramach równouprawnienia i parytetów pannie maskulinistce, aby dla symetrii w bluzganiu (uwaga! próbuję się utrzymać w zaproponowanej przez Szczukę konwencji operowania obcym mi knajackim narzeczem) zamknęła swą bolszewicką mordę!

 

Zadziwiającymi torami biegną myśli lewaków. Banda niezlustrowanych bolszewików i ich pociotków, która ciągnie sporą rentę na pasożytowaniu na socjalistycznej ojczyźnie, zwykła stygmatyzować przeciwników politycznych mianem faszystów* czyli konkurencyjnego lewackiego gangu - co ciekawe bolszewicy za faszystów uważają zwolenników niemieckiego socjalizmu czyli nazistów - ot typowe lewackie pomieszanie z poplątaniem, ale czego oczekiwać po środowisku, którego członek uważa, że źli Polacy pod Cedynią przywiązywali niemieckie dzieci do tarcz. Facet jest już gotowy żeby uwierzyć, iż II WW rozpoczęli Polacy śmiałym atakiem na niemiecką radiostację w Gliwicach. :]

 

Myli się ten kto sądzi, że pomawianie inaczej myślących o faszyzm to jakiś świeży pomysł komuszego Saloonu. Nic z tego - stetryczałych beneficjentów podziału Polski przy wódce w Magdalence w 1989 roku nie nauczysz już nowych sztuczek. Albowiem bolszewicy pomawiają o faszyzm swoich przeciwników od czasu kłótni dwóch wybitnych działaczy socjalistycznych - a raczej nie tyle kłótni co zdrady Hitlera, który atakiem na swego towarzysza z IV rozbioru Polski w 1939 Stalina złamał Pakt Ribbentrop-Mołotow. I tak mają bolszewicy do dnia dzisiejszego. Przy czym od lat 60. XX wieku do 1989 roku bardziej popularnym wśród bolszewików stygmatem był: reakcjonista czy też imperialista innymi słowy przysłowiowa kapitalistyczna świnia. Dziś uwłaszczeni w 1989 bolszewicy nie bardzo mogący judzić przeciw kapitalizmowi wrócili do sprawdzonej metody pomawiania każdego kogo nie lubią o faszyzm. Na przykład ostatnio na zamieszczonej w bolszewickim brukowcu polskiej mapie nazizmu pozaznaczano kluby sympatyków KNP - lewaków proszę o wyjaśnienie co ma niby wspólnego włoska lewica z polską prawicą? Czy chodzi o to, że i jedni i drudzy stanowią groźbę dla bolszewików?

~~~~~~~~

* większy kaliber ma tylko inna klątwa Saloonu czyli oskarżenie o sławny polski antysemityzm

Przede wszystkim to nazizm to jest to samo co faszyzm, po prostu jego niemiecka odmiana. Bo tak no dobrą sprawę to faszyzm funkcjonował tylko w tych dwóch krajach (jeszcze ewentualnie w Hiszpanii, ale to bardzo naciągane określenie by było).

I teraz clue: robisz to samo co druga strona. Tak jak Wyborcza i środowiska wokół niej skupione rzucają na prawo i lewo faszyzmem, antysemityzmem, rasizmem itp., tak Ty wszystkich wyzywasz od bolszewików, lewaków, euro-kołchozu.

Taka reakcja jest po prostu idiotyczna, bo na takie działania jak opisujesz wyżej należałoby właśnie zachować rozsądek i umiar, a nie stawać się zwierciadlanym odbiciem.

 

Co do samego zamachu to na pewno nie spodziewałbym się, że ten koleś był podstawiony czy coś. Po prostu trafił im się oszołom, a media i rząd sprytnie to wykorzystają.

Odnośnik do komentarza

nazizm to nie jest to samo co faszyzm, chociaż obie te ideologie to ideologie socjalistyczne. Nazizmowi bliżej do komunizmu niż do faszyzmu, który notabene panuje obecnie w UE. Brak mu może takiej cechy jak militaryzm, ale inne jak chociażby gospodarczy etatyzm czy też społeczny populizm panują sobie w najlepsze. Dodać można do tego imperializm i totalitaryzm fiskalno-sądowy. Dlaczego , ano dla tego, że totalitaryzm znany z XX wieku już jest nie potrzebny, dziś wystarczy jego miękka odmiana.

Odnośnik do komentarza
Nazizmowi bliżej do komunizmu niż do faszyzmu, który notabene panuje obecnie w UE

Dżizas, chłopie, najpierw naucz się słów, których używasz, a później zacznij wywlekać te swoje obłąkańcze teorie na światło dzienne.

Nazizmowi bliżej do komunizmu?

Faszyzm panuje obecnie w UE?

Naprawdę nie sposób uwierzyć, że masz pojęcie, co znaczą te słowa.

Odnośnik do komentarza

Warto wiedzieć, że w dobie powszechnej nagonki na każdego kto jest wychylony choćby oddechem na prawo od centrum, kiedy Łowcy Czarownic i Faszystów prawdopodobnie potrafią znaleźć spisek faszystowski nawet w przedszkolu, kiedy nieutuleni z żalu po zdradzie ich towarzysza i współpracownika przy IV rozbiorze Polski socjalisty Hitlera, bolszewicy wciąż miotają absurdalnym oskarżeniem o faszyzm w każdego kto nie lubi bolszewików, jest na świecie jedno państwo w którym spokojnie bez nagonki rządzi sobie prawica.

 

Co ciekawe jest to prawica nacjonalistyczna. Mało tego! Państwo to prócz rządów nacjonalistycznej prawicy słynie również z tego, ze jest ultra religijne! Około 400 000 fanatyków religijnych tego państwa,których jedynym zadaniem jest wznoszenie modłów* do ich krwawego bożka, jest utrzymywanych z podatków obywateli-frajerów!

Dzielni bolszewiccy łowcy czarownic mieliby tam komunistyczny raj na Ziemi. Niestety jest jeden kruczek - Paragraf 22... otóż nie można oskarżać nacjonalistycznej prawicy tego państwa oraz jego religijnych fanatyków o faszyzm, gdyż grozi to oskarżeniem jeszcze większego kalibru.

 

Niestety nie podam nazwy tego państwa, aby nie być oskarżonym o antysemityzm.

 

:)

~~~~~~~~~~~~~~~~

* przyznacie, że szeroko reklamowana swego czasu modlitwa pisiorów o deszcz wypada przy tym bladziutko

Odnośnik do komentarza

"Różnica między demokracją a monarchią/dyktarurą jest taka, że monarcha/dyktator może być albo dobry albo zły, natomiast tłum jest ZAWSZE głupi"

Jako człowiek miłujący wolność mógłbyś być czyimkolwiek poddanym ?!?

 

W tej chwili też jestem i to gorzej - bo poddanym większości, a większość to idioci. Najlepsza jest anarchia, ale jeden władca jest lepszy niż banda matołów.

Odnośnik do komentarza
Nazizmowi bliżej do komunizmu niż do faszyzmu, który notabene panuje obecnie w UE

Dżizas, chłopie, najpierw naucz się słów, których używasz, a później zacznij wywlekać te swoje obłąkańcze teorie na światło dzienne.

Nazizmowi bliżej do komunizmu?

Faszyzm panuje obecnie w UE?

Naprawdę nie sposób uwierzyć, że masz pojęcie, co znaczą te słowa.

No niestety chyba mam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...