Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dla większości pewnie zwrot "prowokacja policyjna", niezależnie jakimi materiałami byłby opatrzony, stał się wytarty i jest standardowym wytłumaczeniem "kiboli". Tym razem jednak spróbujcie schować poglądy i uprzedzenia do kieszeni i obejrzyjcie powyższe filmiki. Od siebie powiem tyle, że widziałem jak ci w zielonych kominiarkach rzucali kostką brukową w swych kolegów, zakutych w hełmy, kryjących się za tarczami.

Zielone kominiarki są zarezerwowane dla Policji? To byłoby za proste.

Odnośnik do komentarza

Dla większości pewnie zwrot "prowokacja policyjna", niezależnie jakimi materiałami byłby opatrzony, stał się wytarty i jest standardowym wytłumaczeniem "kiboli". Tym razem jednak spróbujcie schować poglądy i uprzedzenia do kieszeni i obejrzyjcie powyższe filmiki. Od siebie powiem tyle, że widziałem jak ci w zielonych kominiarkach rzucali kostką brukową w swych kolegów, zakutych w hełmy, kryjących się za tarczami.

 

policyjna prowokacja!

Odnośnik do komentarza

LOL

Policjanci przebierali się przy przejściu dla pieszych między pl. Defilad a Dworcem Centralnym, na oczach klubów Gazety Polskiej, mieli na bluzach wielkie napisy "policja". Zajebista to by była prowokacja - przebierać się pod nosem prowokowanych, dodatkowo z etykietą naszytą na bluzy pokazującą, dla kogo się pracuje. Macie uczestników marszu za takich debili, że byliby skłonni uwierzyć w taką prowokację?

Dodam też, że po przejściu większości małych zgrupowań na pl. Defilad przeszedłem pod Reserved po drugiej stronie całej areny wydarzeń, gdzie wśród zwolenników ONR (bo tam mieli swoje przemówienia) były masy gości w zielonych kominiarkach, tym razem bez napisow "policja" na bluzach, za to parokrotnie zamawiających pięć piw. Zieleń to w ogóle niesamowicie popularny kolor wśród ONRu. No ale niektórzy są skłonni uwierzyć, że

Zielone kominiarki są zarezerwowane dla Policji

Ten kwiat młodzieży narodowej był zresztą tak uradowany niepodległością, że rzucał w powietrze petardami hukowymi. To pewnie wina Tuska (czy może policyjna prowokacja), że wiatr zwiał te petardy pod nogi przypadkowych przechodniów, którzy biernie obserwowali zgromadzenie (jeszcze przed wyruszeniem marszu z miejsca). Pozdrawiam z tego miejsca półmózga, który rzucił petardą hukową pod nogi stojącego obok starszego małżeństwa - kobietę trzeba było za przystankiem cucić, bo zemdlała po eksplozji.

Zanim marsz ruszył, to ONR, MW i kibice mogli sobie skandować co chcieli, były jakieś przemówienia, a kilkadziesiąt metrów dalej stała policja. Tym staniem strasznie sprowokowała uczestników marszu, przez co biedni, sprowokowani, grzeczni narodowcy rzucili w jej kierunki kilka rac. Gdyby policja chciała, to już na pl. Defilad by zaczęła pacyfikację tej swołoczy, ale dała jej ruszyć.

No i to, że na czele marszu szły, w większości zamaskowane, ekipy z ONR et consortes, a złożone z emerytów i rencistów kluby Gazety Polskiej czy zwyczajnych sympatyków marszu zostawiono z tyłu, to na pewno całkowity przypadek?

Odnośnik do komentarza

oczywiście, że biedni narodowcy/kibole zostali sprowokowani. np ok 300 osobową grupkę na pl. Bankowym sprowokowały najpewniej plakaty na kinie Muranów, bo wiadomo - kino intelektualne, lewackie, ewentualnie zbyt wolno zmieniające się światła. co biedni mogli zrobić - trzeba było zaatakować policję. no a na pl. Grzybowskim to już oczywista oczywistość, przecież każdy wie co to za plac i z jaką nacją związana jest jego historia - tutaj już nie było innej opcji - tylko frontalna konfrontacja z policją. doh.

tylko cholera kilka dni przed marszem upadł mit o policyjnych prowokatorach podpalających wozy transmisyjne TVN. dwóch debili pochwaliło się przy okazji rocznicy na pewnym "zamkniętym" forum i następnego dnia zapukała im do drzwi policja...

Odnośnik do komentarza

Te kominiarki gwoli ścisłości były oliwkowe, coś takiego:

 

http://nokautimg2.pl/p-5d-c0-5dc03a018cb07aad1594bc63a515afe7500x500/kominiarka-jednootworowa-100-bawelna-oliwkowa-oliwkowa.jpg

 

I sam Marek Sokołowski potwierdził, że takie kominy mieli jedynie agenci CBS i bodaj ABW. Do tego nikt nie ma takich barw klubowych, jak zwykle się popisałeś swoją (nie)wiedzą.

 

Dobrze, że już nie tylko kibice mówią o prowokacjach policyjnych, można też przytoczyć wypowiedź profesora Polaka:

 

"Wróciłem z Warszawy. Jesteśmy państwem policyjnym i totalitarnym. Brutalna próba rozbicia Marszu Niepodległości przez prowokacje przypomina najgorsze czasy komuny. Nie myślałem, że w wolnej Polsce będę także wąchał gaz łzawiący, dobrze znany mi z demonstracji w latach osiemdziesiątych. To gaz produkcji sowieckiej (rosyjskiej) o nazwie "czieremucha". Tak sam używano go w grudniu 1981 r. i dzisiaj. Pewnie ze starych zapasów..."

 

A także osoby organizujące Marsz, rok temu się odcinali od osób wszczynających bójki (bojówki czy kibice), a dziś jasno mówią, że to policja.

Odnośnik do komentarza

Te kominiarki gwoli ścisłości były oliwkowe, coś takiego:

 

http://nokautimg2.pl...wa-oliwkowa.jpg

 

I sam Marek Sokołowski potwierdził, że takie kominy mieli jedynie agenci CBS i bodaj ABW. Do tego nikt nie ma takich barw klubowych, jak zwykle się popisałeś swoją (nie)wiedzą.

 

No i co w związku z tym? Nie można nigdzie takiej kupić?

Odnośnik do komentarza

Tak swoją drogą - w zeszłym roku najsłynniejszym filmem było nagranie gdzie koleś z ulicy zostaje skopany i zagazowany przez dzielnego pana policjanta w cywilu. Atakujący dostał karę bodajże 500 zł grzywny :) Państwo prawa.

 

Gabe - ręce opadają. To gdzie zniknęli ci kolesie w kominiarkach, którzy szli ramię w ramię z policją? Co się z nimi stało, że odłączyli się od tego kordonu. Mieli za zadanie wyłapywać ludzi w środku marszu, tak dla niepoznaki w kominiarkach?

Odnośnik do komentarza

Gabe - ręce opadają. To gdzie zniknęli ci kolesie w kominiarkach, którzy szli ramię w ramię z policją? Co się z nimi stało, że odłączyli się od tego kordonu. Mieli za zadanie wyłapywać ludzi w środku marszu, tak dla niepoznaki w kominiarkach?

 

Nie mam pojęcia, nie było mnie tam, nie interesują mnie marsze oszołomów, którzy się przekrzykują, kto jest większym patriotą. Zapytałem się tylko, czy oliwkowe kominiarki prowokatorów są unikalne na tyle, że nie można ich nigdzie kupić.

Odnośnik do komentarza

Mieli za zadanie wyłapywać ludzi w środku marszu, tak dla niepoznaki w kominiarkach?

Jmk powoływał się na Sokołowskiego to sobie sprawdziłem, w kominiarkach byli ludzie z oddziałów antyterrorystów KSP i CBŚu (nie wiem skąd jmk wziął ABW chyba tylko po to by bezpośrednio sam rząd wkręcić), którzy nigdy nie pokazują swoich twarzy, dlatego byli w kominiarkach. I tak od zawsze ich zadaniem podczas takich marszów, manifestacji jest wyłapywanie agresywnych uczestników. Gdyby naprawdę zaatakowała maszerujących grupa, ilu to było 200 chyba, antyterrorystów to z tych biednych patriotów została by plama.

 

Czytając wypowiedzi i teksty polskiej "prawicy" można by pomyśleć, że mieszkamy w Korei Północnej. :/

Odnośnik do komentarza

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/722340,Powstal-Ruch-Narodowy-Ma-obalic-republike

 

"Chcemy zbudować siłę, której lewaki, liberałowie, pedały się boją. Chcemy zbudować polską narodową siłę"

 

To cytat z organizatora marszu gwoli ścisłości, nie jakiegoś typka przypadkowego. Takich "ludzi" trzeba więzić. Najlepiej w dole z wapnem.

Odnośnik do komentarza

"Po niedzielnych zajściach w Warszawie podczas Marszu Niepodległości SLD złoży wniosek o delegalizację ONR i Młodzieży Wszechpolskiej - zapowiedział w poniedziałek sekretarz generalny Sojuszu Krzysztof Gawkowski"

 

Najgorsze co może być. Nie wiem skąd ten pomysł, że jeżeli coś się zabroni, to problem zniknie. Działania i poglądy ONR czy ostatnio MW są dla mnie wyjątkowo ohydne, ale mają prawo organizować swoje marsze i wygłaszać swoje opinie. Zresztą nie wiem co można czymś takim osiągnąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...