Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam bardzo :rotfl:, ale który tekst podważa treść artykułu, który wkleiłem? :rotfl: Kwestia doktoratu Szewczyka :rotfl: ma się nijak do meritum poruszanego przez autora :rotfl:, którego cytuję. :rotfl:

 

Skompromitowałeś się skompromitowanym tekstem chcąc wytknąć kompromitację rzekomej kompromitacji :rotfl: I za mało o Kotlińskim, popraw się.

Odnośnik do komentarza

Teraz mamy jeszcze udaremnienie zamachu na Strażnika Żyrandola (ale po co?) i Sejm (to rozumiem choć jako pacyfista nie popieram).

Nadszedł czarny dzień dla nabijających się z Teorii Spiskowych. Otóż ABW odkryło i zlikwidowało spisek na konstytucyjnie wybrane władze: Prezydenta RP i Sejm. Niesamowite! a już zaczynałem myśleć, że faktycznie spiski rodzą się tylko w głowach zwolenników teorii spisku... :)

Odnośnik do komentarza

Jedz więcej GMO to będziesz ogarniał mniej z każdym dniem i o to chodzi!. :]

Możesz sobie nawet Hitlera popierać i jeść co tam chcesz, ja chcę tylko, żeby żywność modyfikowana genetycznie i napromieniowywana np. cezem - była czytelnie oznaczona, bo ja gówna jeść nie zamierzam i chyba mam jeszcze prawo do wyboru w tej lewackiej parodii demokracji? Pytam, bo w USA lobbowano przeciwko umieszczaniu stickerów ostrzegającym o GMO na produktach.

 

Interesujący komentarz na temat dzisiejszego szoł. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale to musi być cytat z jakiegoś wybitnego myśliciela (lub myśliwego - cierpię na malapropizm :) ) "jaki prezydent taki zamach"...

 

Niesamowite! pan z ABW powiedział, ze zamachowiec chciał się zamachnąć 4 tonami materiału wybuchowego. Mam nadzieję, że poznam ten karkołomny plan ze szczegółami - czyżby pomysł z napchaniem 4 ton w konia trojańskiego? A może przygotowywał nalot dywanowy na Sejm? :) Podoba mi się narracja przyrównująca zamachowca do Breivika - prymitywne, ale skuteczne (tylko na lemingi oczywiście). Warto pamiętać, ze Breivik nie atakował kasty próżniaczej tylko szeregowych obywateli.

 

Z ostatniej chwili: jest nieoceniony wątek atysemicki. buahahahahahahahahahah

Odnośnik do komentarza

Wrócę na chwilę do tego tak zwanego "udaremnionego antysemickiego zamachu na konstytucyjne organy państwa". Podkręcił mnie cieć niemieckiego majątku Graś (w wolnych chwilach dorabiający jako rzecznik reżymu - taki współczesny Urban choć z IQ niższym chyba o połowę od błyskotliwego komucha).

Otóż okazało się, że Brunona wsypała żona, a dalej w wyniku intensywnych działań ABW Brunon zwerbował kilku agentów do swej organizacji. Tu mam podchwytliwe pytania: czy Brunon zwerbował kogoś oprócz agentów ABW? Może choć jednego polskiego antysemitę? Pytam, bo nie wiem. I druga sprawa czy reżym i Saloon będą wylewać krokodyle łzy nad prowokacją ABW tak jak w przypadku agenta Tomka? Czy tak jak wtedy stanęli po stronie "poszkodowanej" złodziejki Sawickiej dziś będą bronić Brunona? To oczywiście pytania retoryczne - wiemy jak działa reżym.

 

Są i inne pytania: jak facet inwigilowany od roku i śledzony ostatnio 24 h na dobę mógł wysadzić 4 tonami trotylu (tego samego trotylu wyśmianego jako przestarzały przy sprawie Smoleńskiej) Sejm? To Batman czy McGyver? I skoro wiadome to było od początku listopada dlaczego szoł reżym urządził dopiero wczoraj.? Dla mnie to zagrywka polityczna i przykrywka, ciekawe czym reżym będzie odwracał uwagę od upadku państwa w grudniu. Może mają więcej tych "udaremnionych zamachów" w rękawie? A jeśli seria ujawnionych zamachów będzie nieskuteczna, to wtedy dostaniem zamach nieudaremniony, żeby lemingi wiedziały, że to nie żarty. Jak 9/11.

Tak czy inaczej będziemy wciąż oglądać wprowadzanie policyjnego lewackiego państwa totalitarnego krok po kroku - dla naszego dobra oczywiście. :)

 

Wiele hien próbuje ugrać swoje na tym "udaremnionym antysemickim zamachu na konstytucyjne organy państwa". Na przykład niezlustrowana komusza miernota - Leszek Miller wybełkotał znak równości między niedoszłym zamachem, antysemityzmem, a 11 listopada. Placment idea. Boli, że merdia bezrefleksyjnie publikują takie judzące wystąpienia. I to wszystko w dobie komunistycznych czystek i sławnej lewackiej odpowiedzialności zastosowanej w "Rzeczpospolitej"!

Obym dożył czasów kiedy rozliczymy wreszcie komunistycznych przestępców.

Odnośnik do komentarza

To co rzuciło mi sie w oczy czytając maile, któe Brunon zamieszczał w Internecie to niezwykle podobieństwo do kolegów GyzzBurna i Ar Krampoueza ( wszczególności GyzzBurna)

To samo przekonanie, że posiedli wiedzę niedostępną dla zwykłych smiertelników, przekonanie o własnym geniuszu i wyjątkowej inteligencji, a na koniec wietrzenie spisków w najprostszych przejawach dnia codziennego. Bardzo ciekawe.

Odnośnik do komentarza

@Mauro

Jestem pacyfistą kolego! I zastanawiam się czy porównanie mnie do zamachowca nie narusza mojej wolności osobistej.

Odwracasz kota ogonem compadre. To lemingi z pewnością siebie idiotów wyśmiewają wszystko co nie sztymuje im z wersją utopii w której żyją. Merytoryczne obrzucanie faszyzmem, antysemityzmem, rusofobią, germanofobią, homofobia i innym anty...izmami i fobiami.

 

Właśnie trwa konferencja bolszewików z SLD, którzy chcą delegalizować prawicę miotając sławną wśród komuchów klątwą faszyzmu. Widać kilkadziesiąt tysięcy ludzi w Marszu Niepodległości wystraszyło czerwonych. Niepotrzebnie. Ci ludzie nie czują związku z radykałami z ONR - oni po prostu chcieli świętować w innej konwencji niż reżymowo-wybiórcza, która kojarzy się głównie ze sprowadzeniem niemieckich bolszewików do blokowania polskiego święta. Zabawne, że niemieckie bojówki zamiast polskich faszystów-antysemitów zaatakowały grupę rekonstrukcyjną w mundurach napoleońskich. Oczywiście nie zdziwię się jeśli Łowcy Czarownic i Faszystów uznają już Napoleona za prekursora faszyzmu. Typowe dla bolszewickiej propagandy.

 

Znaki wskazują, że reżym ma coraz mniej pewności, że utrzyma się przy korycie. Jak grzyby po deszczu rosną oskarżenia o faszyzm, którymi strzelają koryfeusze Saloonu jak Olejnik czy Szczuka. Nawiasem mówiąc gdybym był Zawiszą zaproponowałbym w ramach równouprawnienia i parytetów pannie maskulinistce, aby dla symetrii w bluzganiu (uwaga! próbuję się utrzymać w zaproponowanej przez Szczukę konwencji operowania obcym mi knajackim narzeczem) zamknęła swą bolszewicką mordę!

 

Zadziwiającymi torami biegną myśli lewaków. Banda niezlustrowanych bolszewików i ich pociotków, która ciągnie sporą rentę na pasożytowaniu na socjalistycznej ojczyźnie, zwykła stygmatyzować przeciwników politycznych mianem faszystów* czyli konkurencyjnego lewackiego gangu - co ciekawe bolszewicy za faszystów uważają zwolenników niemieckiego socjalizmu czyli nazistów - ot typowe lewackie pomieszanie z poplątaniem, ale czego oczekiwać po środowisku, którego członek uważa, że źli Polacy pod Cedynią przywiązywali niemieckie dzieci do tarcz. Facet jest już gotowy żeby uwierzyć, iż II WW rozpoczęli Polacy śmiałym atakiem na niemiecką radiostację w Gliwicach. :]

 

Myli się ten kto sądzi, że pomawianie inaczej myślących o faszyzm to jakiś świeży pomysł komuszego Saloonu. Nic z tego - stetryczałych beneficjentów podziału Polski przy wódce w Magdalence w 1989 roku nie nauczysz już nowych sztuczek. Albowiem bolszewicy pomawiają o faszyzm swoich przeciwników od czasu kłótni dwóch wybitnych działaczy socjalistycznych - a raczej nie tyle kłótni co zdrady Hitlera, który atakiem na swego towarzysza z IV rozbioru Polski w 1939 Stalina złamał Pakt Ribbentrop-Mołotow. I tak mają bolszewicy do dnia dzisiejszego. Przy czym od lat 60. XX wieku do 1989 roku bardziej popularnym wśród bolszewików stygmatem był: reakcjonista czy też imperialista innymi słowy przysłowiowa kapitalistyczna świnia. Dziś uwłaszczeni w 1989 bolszewicy nie bardzo mogący judzić przeciw kapitalizmowi wrócili do sprawdzonej metody pomawiania każdego kogo nie lubią o faszyzm. Na przykład ostatnio na zamieszczonej w bolszewickim brukowcu polskiej mapie nazizmu pozaznaczano kluby sympatyków KNP - lewaków proszę o wyjaśnienie co ma niby wspólnego włoska lewica z polską prawicą? Czy chodzi o to, że i jedni i drudzy stanowią groźbę dla bolszewików?

~~~~~~~~

* większy kaliber ma tylko inna klątwa Saloonu czyli oskarżenie o sławny polski antysemityzm

Odnośnik do komentarza

Wrócę na chwilę do tego tak zwanego "zmachu na organy państwa w SMoleńsku". Podkręcił mnie cieć prawdziwie polskiego majątku Macierewicz

 

Otóż okazało się, że Błasika nie było w kokpicie a Kaczyński nie naciskał na lądowanie, a dalej w wyniku intensywnych działań Marii piloci rozjebali się na ziemii. Tu mam podchwytliwe pytanie: czy zamachowcy byli na pokładzie czy dobijali nasze Dobra Narodowe już po rozbiciu się samoloty.

 

Są i inne pytania: jakim cudem samolot zabezpieczany przez BOR był pełen trotylu? To Batman czy McGyver go tam podłożyli? I skoro wiadomo, że był trotyl od początku listopada dlaczego szoł reżym urządził dopiero wczoraj......

 

 

I tak by można było poprawiać dla jaj w nieskończoność. Naprawdę tego nie widzisz?

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem gdyby tylko Gyzzburn potrafił wypowiedzieć się normalnie, a nie posługując się wyjątkowo czerstwą ironią to można by było w kilku punktach się z tym zgodzić. Cała ta afera wydaje mi się szyta grubymi nićmi. Wiem że to brzmi jak amerykański thriller ale jaki byłby problem dla służb stworzyć tą historię od zera, znaleźć jakiegoś nawiedzonego gościa i umiejętnie go poprowadzić, żeby w odpowiednim momencie go złapać. Cała ta konferencja ABW wydawała mi się strasznie groteskowa. Czy za każdym razem kiedy kogoś łapią robi się z tego takie telewizyjne reality show? Do tego oczywiście błyskawicznie stwierdzono, że Brunon K. miał sympatie nacjonalistyczne i antysemickie. Wiadomo, kiedy ktoś mówi SPISEG!!! od razu wrzuca się go do jednego worka z Macierewiczem i podobnymi oszołomami, ale moim zdaniem cała akcja ABW jest bardzo podejrzana.

Odnośnik do komentarza

Wrócę na chwilę do tego tak zwanego "zmachu na organy państwa w SMoleńsku". Podkręcił mnie cieć prawdziwie polskiego majątku Macierewicz

 

Otóż okazało się, że Błasika nie było w kokpicie a Kaczyński nie naciskał na lądowanie, a dalej w wyniku intensywnych działań Marii piloci rozjebali się na ziemii. Tu mam podchwytliwe pytanie: czy zamachowcy byli na pokładzie czy dobijali nasze Dobra Narodowe już po rozbiciu się samoloty.

 

Są i inne pytania: jakim cudem samolot zabezpieczany przez BOR był pełen trotylu? To Batman czy McGyver go tam podłożyli? I skoro wiadomo, że był trotyl od początku listopada dlaczego szoł reżym urządził dopiero wczoraj......

 

 

I tak by można było poprawiać dla jaj w nieskończoność. Naprawdę tego nie widzisz?

Nie wiem kto cię okłamał, że jestem fanem PiSu. Konflikt PO vs. PiS zostawiam użytecznym idiotom. Zresztą reżym zjednoczył się już przeciwko ONR/MW i Okrągły Stół został sklejony. Narracja PiS to oskarżanie ONR/MW o bycie ruską agenturą (typowe dla pisiorów), natomiast bolszewicy jak zawsze oskarżają o faszyzm.

Cieszę się, że zestawiłeś te dwa zdarzenia. Tez mi się wydaje, że reżym udaremnił zamach, żeby pokazać, że nie tylko pisiory mogą robić politykę na zamachach.

Mnie nie obchodzi kto lepiej pasożytuje na Smoleńsku - chciałbym tylko jakichś wyjaśnień zamiast 2 lat kłamstw i nieudacznictwa. Ty naprawdę nie widzisz, że państwo Polskie nie zrobiło NIC w celu wyjaśnienia katastrofy?

Odnośnik do komentarza

Nie chciałem sugerować, że jesteś fanem PiSu, tylko że ta retoryka jest dla mnie śmieszna. Widzenie, że państwo nieudolnie działa niekoniecznie musi równać się wierzeniu, że robi to celowo by utrzymać nas w niewiedzy i byśmy byli cielętami wiedzionymi na ubój...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...