Skocz do zawartości

Mount & Blade


Monti

Rekomendowane odpowiedzi

a rady dla poczatkujacego :D leja mnie korsarze :keke: z bandytami sobie radze :] ogolnie ciezko jest cholera :) wplatalem sie na dziendobry juz w jakies wojny :) Jestem po stronie Nordow :) chyba zaczne jeszcze raz pojde dalej w lad bo Korsarze mnie dobijaja :/

 

 

Ja tam korsarzy bije w pojedynke. Daje F1, żeby nie stracic wojska i dopiero jak liczebnośc spadnie do 3-4 daje komende atak.

A poza tym to lubie samotnie atakować wioski. Trochę to długotrwałe, ale wybicie 55 farmerów to spory zastrzyk doświadczenia. Ogólnie gra wciagająca. Wczoraj grałem do 5:40 rano :]. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
a rady dla poczatkujacego :D leja mnie korsarze :keke: z bandytami sobie radze :] ogolnie ciezko jest cholera :) wplatalem sie na dziendobry juz w jakies wojny :) Jestem po stronie Nordow :) chyba zaczne jeszcze raz pojde dalej w lad bo Korsarze mnie dobijaja :/

 

Sea raidersów na razie unikaj, mają najlepszy sprzęt spośród niezrzeszonych i na początku jest z nimi ciężko. Popoluj sobie na lootersów i dezerterów.

Odnośnik do komentarza
Pełna wersja (1.011) jest shareware - można grać bodajże do 7 poziomu postaci. Potem można zakupić klucz w internecie (lub normalne pudełko, w sklepie).

"We are offering Mount&Blade through a try before you buy model. You can download the game and start playing right away. What you download is not a demo, it is the full game. There is, however, a level limit at 7. When your character reaches level 7, you can start a new game or, if you decide you like the game well enough, go on and buy a license online. As soon as you buy a license you will obtain a serial key which will remove the level limit. You will not need to download the game again."

 

Właśnie doczytałem :D

 

Edyta pyta czy ten siódmy poziom to wysoko czy nie? Ile max można w grze osiągnąć?

Odnośnik do komentarza
Pełna wersja (1.011) jest shareware - można grać bodajże do 7 poziomu postaci. Potem można zakupić klucz w internecie (lub normalne pudełko, w sklepie).

"We are offering Mount&Blade through a try before you buy model. You can download the game and start playing right away. What you download is not a demo, it is the full game. There is, however, a level limit at 7. When your character reaches level 7, you can start a new game or, if you decide you like the game well enough, go on and buy a license online. As soon as you buy a license you will obtain a serial key which will remove the level limit. You will not need to download the game again."

 

Właśnie doczytałem :D

 

Edyta pyta czy ten siódmy poziom to wysoko czy nie? Ile max można w grze osiągnąć?

 

Ile chcesz, można grać w nieskończoność.

Limit w trialu to 7 level/30 dni w grze, czyli dość krótko. 7 level spokojnie w 3-4 godziny można wbić nie spiesząc się.

Odnośnik do komentarza

dobra jest troche pogralem :) mamy ciezka wojne ( Nordowie ) z Rhodokami ( my 7 armii oni 14 :keke: ) w dwoch bitwach pomoglem moim Lordom :) mam jednego ich w kajdanach co z nim moge zrobic ? Raczej wojne przegramy i dlatego mam pytanie co bedzie jak mi wytluka wszystkich Nordow :>? Chyba zle rozpoczelem bo posciagalem kilka dlugow i podatkow w misjach dla Krolestwa Rhodokow i kupilem sobie za to osprzet dla mojego ziomka :) ( zbroje, fajna lacne, konia itp :) i mam niby u nich jakies dlugi :keke:

Odnośnik do komentarza

Moj rhodocki król uwikłał się w wojny z Chanatem, Vaegirami i Swadianami. Po prostu żal dupę skiska, gdy od 6 miesięcy gra toczy się o 4-5 przygranicznych zamków przechodzących z rąk do rąk. Ostatnio straciłem kapitalną armię z huskarlami, a króla pochwycił Chanat. :picard:

 

Jakieś rady dla gościa, który dopiero co uciekł z niewoli? :/

Odwołuję wszystko na temat lancy

No nie mów, mi jak ją ostatnio zabrali, to do dziś nie mogę sobie wbić do głowy żeby kupić. Efekt? Dostaję po dupie z każdą większą armią...

Odnośnik do komentarza

Kurtka :) Ta gra wciaga...

Na poczatku ostro mnie łoili, ale ostatnio trochę poćwiczyłem i zebrałem ekipę zmotoryzowaną :) Jak dotychczas złupiłem trochę piechurów oraz dwie karawany, towaru w kieszeniach mam masę, ale za cholerę nie wiem gdzie ten złodziejski łup upłynnić. No i jak wybrać sobie swego zwierzchnika? Pomóżta.

Odnośnik do komentarza

Dobra wiec tak :) Jade sobie do stolicy a tu pod stolica chyba 7 lordow i king szykuje sie na wyjazd :D to sobie za nimi pojechalem i patrze a oni robia rajd na Chantow :] moze sie na tym dorobie :> bede z doskoku do bitew sie podlaczal :) Lorda nie sprzedalem bo podpisali pokoj i lorda juz nie mama :/

 

Jak jest z pojedynkami? Jakas Lady mi zlecila, pojechalem do kolesia i go wyzwalem :) wlacza sie arena on z mieczykiem a ja na koniku z lanca :] dlugo chlopak nie pobiegal :keke: czy to jest losowe kto jak zaczyna? ( tak jak na turniejach ? )

 

Co rozwijac zeby miec wieksza armie? ( moge miec chyba 30 ) Charyzmę i taktykę?

Odnośnik do komentarza
Kurtka :) Ta gra wciaga...

Na poczatku ostro mnie łoili, ale ostatnio trochę poćwiczyłem i zebrałem ekipę zmotoryzowaną :) Jak dotychczas złupiłem trochę piechurów oraz dwie karawany, towaru w kieszeniach mam masę, ale za cholerę nie wiem gdzie ten złodziejski łup upłynnić. No i jak wybrać sobie swego zwierzchnika? Pomóżta.

 

Towar upłynisz w miastach na targu (w Polsiej wersji "Idź na rynek") lub w wioskach (ale tam raczej tylko barter wchodzi w gre), a zwierzchnika musisz szukac wsrod lordow. Objeźdzaj zamki i gadaj z nimi. Z czasem sami Ci zaproponuja.

Odnośnik do komentarza
Towar upłynisz w miastach na targu (w Polsiej wersji "Idź na rynek") lub w wioskach (ale tam raczej tylko barter wchodzi w gre), a zwierzchnika musisz szukac wsrod lordow. Objeźdzaj zamki i gadaj z nimi. Z czasem sami Ci zaproponuja.

Koło trzeciej nad ranem upchnąłem fanty w jakiejś stolicy (m.in. stado zdobycznych koni [jakiś tanie te kobyły - po 30 sztuka]). Około trzeciej trzydzieści się zniechęciłem bo to w sumie straszliwa monotonnia - polowanie, łomotanie i upychanie gratów. I znowu w kółko to samo. Ogłupiające

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...