Skocz do zawartości

Mount & Blade


Monti

Rekomendowane odpowiedzi

Ale akcja - cała Swadia mi się pod zamek zwaliła, gdy byłem w polu z rekrutami i szkoliłem ich na banitach. Musiałem najpierw nocą przekraść się do zamku, a potem przebić się z drużyną w pole i po kolei znosić Swadyjczyków. Chyba będę musiał dobudować drugi poziom w loszku, bo mi lokatorzy zaczynają narzekać na ciasnotę :D.

Odnośnik do komentarza

A to nie wiem ,też mnie irytuje że domyślnie walą na przeciwnika każdy jak stoi :) Ale taktykę mam prostą ostatnio, stawiam 10 łuczników na wzgórzu, posyłam piechurów żeby ich związali walką a sam jeżdżę w koło i kompletnie głupieją ganiając za mną i dając się wystrzelać jak kaczki. Przewaga 2 do 1 nie gwarantuje moim rywalom zwycięstwa :)

 

Do tego mój irlandzki komp potrafi uciągnąć bitwę na 100 chłopa, fajne masakry odchodzą :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam około 60 pancernych, więc stosuję taktykę "Christ ist erstanden", czyli z pieśnią na ustach wdeptuję przeciwników w ziemię. I tutaj by się stop na starcie przydało, bo już raz zacząłem na skraju kanionu z rzeką, moi debile do niego wjechali, a potem z drugiej strony wpadło 120 Swadyjczyków i było nieprzyjemnie.

Odnośnik do komentarza
gra niestety w pozniejszej fazie gdy pierwsza fascynacja za nami zaczyna irytowac. sprobojcie prowadzic 3 wojny naraz, gdy brak wstepu do miast poza swoimi wlasnymi i trzeba ujezdzac po calej krainie a Wasze zamki co chwila sa pod okupacja.. nic przyjemnego.

Dlatego właśnie ciągle powstrzymuję swadyjskie jastrzębie prące do wojny z Rhodokami. Póki nie wdepczemy w ziemię Nordów, wschód nie zapłonie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...