Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem postanowiłem, że włączę sobie FM-a i rozegram chociaż parę meczyków.... I to był mój błąd - nie wiem czy u mnie ten bug ma ekstremalna formę, ale w 4 (tak w czterech!) meczach z kolei straciłem bramki po próbie wybicie piłki w polu karnym przez obrońców lub bramkarza... Kur... Rozumiem, że raz na 100 meczy może się takie coś zdarzyć, ale nie w 4 po kolei...

Gra zapowiadana była jako najlepszy manager jaki kiedykolwiek został wydany. Gram najpierw w CM-a, a teraz FM-a od 10 lat i takiego shit'u jeszcze nie widziałem... Czekam na patch z niecierpliwościa.

Odnośnik do komentarza

co do błędów znalazłem 2 drobne błędy w stadionie Polonii Bytom

Po 1.Polonia od początku powinna grac na Olimpijskiej a nie dopiero w przyszłym sezonie

Po 2.Polonia ma dach wybudowany a pisze że nie ma :P

 

Edit://

Znalazłem jeszcze błąd w sztabie szkoleniowym,Mirosław Smyła nie trenuje juz Polonie tylko GKS Tychy

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to bug, ale cholernie drażni. Właściwie od początku serii, ale w FM 2008 i 2009 się niemiłosiernie nasiliło - gdy przegrywasz, to ostatnie 7-8 minut zlatuje raz, dwa. Jakby nic ciekawego się na boisku nie działo, a gdy prowadzisz, np jedną bramką, to ostatnie kilka minut meczu, trwa w ch** długo i jeszcze w 3/4 przypadków rywal strzela gola. Strasznie wku**ia taki brak konsekwencji.... :/

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy to bug, ale cholernie drażni. Właściwie od początku serii, ale w FM 2008 i 2009 się niemiłosiernie nasiliło - gdy przegrywasz, to ostatnie 7-8 minut zlatuje raz, dwa. Jakby nic ciekawego się na boisku nie działo, a gdy prowadzisz, np jedną bramką, to ostatnie kilka minut meczu, trwa w ch** długo i jeszcze w 3/4 przypadków rywal strzela gola. Strasznie wku**ia taki brak konsekwencji.... :/

 

Mam dokladnie takie samo wrazenie. tylko pytanie na ile tak jest rzeczywiscie a na ile jest to tylko nasze wrazenie :]

Odnośnik do komentarza

Tez to zauwazylem ! Jakims cudem komputer motywuje swoich na ostatnie 5 min, a nasi jak grali lipe tak graja. Nie zdiwilbym sie gdyby nastapila zmiana formacji,a ja to przegapilem,ale najczesciej trace bramke zaraz po wyjsciu z ekranu taktycznego...Wszystko co robie by utrzymac wynik jest o kant pupy... :D

Odnośnik do komentarza

Najbardziej kretyńska sytuacja, już od kilku FMów się powtarza - zawodnik strzela focha, uważa, że drużyna jest dla niego za słaba i chce przejść do lepszej. No i żąda ode mnie pozwolenia na transfer, oczywiście pojawia się pomniejszy problem i spada morale. Problem w tym, że nikt nie jest zainteresowany kupnem zawodnika, nawet po wystawieniu na listę transferową i zaproponowaniu innym klubom

Odnośnik do komentarza

Ja mam skolei inne pytanie, pewnie one już padało ale nigdzie nie moge znaleść odpowiedzi... chodzi o to że po jakims casie swojej kariery zapisuje normalnie gre a gdy chce ją wczytać w pasku Wczytaj gre mam 2 save (moja nazwa np. Lech) i mam i save Lech i save Lech(backup) ale ten z backupem ma satrsza date i chce wczytać zwykłego lecha... gdy w połowie wyskoczy mi błąd z napisem ' gra nie została wczytana' i gdy chce wejsc do fma na nowo gdy włączam go pojawia mi sie bład Football Manager 09 already running'

 

Bardzo prosze o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Najprawdopodobniej gdy zapisywałeś sejwa komputer się zrestartował (lub zrobił to ktoś inny) lub też wywaliło aplikację. FM zapisują stan gry najpierw zapisuje ją w pliku "_backup", a dopiero potem zmienia jej nazwę na tą prawidłową. Obawiam się, że albo będziesz kontynuował grę od backupu albo zupełnie od nowa.

Odnośnik do komentarza
Pozytywne efekty widze tylko na początku i podczas przerwy(grudzien-luty), jak często dajecie odpoczynki swoim piłkarzom i po ile dni jesli graja co 3 dni kolejne mecze???

 

Ja nie daję odpoczynków od treningów nigdy. Szczerze.

Ale gram "na 2 składy", że rzadko kiedy ktoś zagra dłużej jak 2-3 mecze z rzędu, nie licząc bramkarza oczywiście. Przeważnie robię tak, że ten jakby pierwszy skład gra wyjazdy + LM od 1/8, a ten ciut słabszy gra w meczach u siebie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...