Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Grzelo, czy ty czasem nie masz tam juz drugiego sezonu? Bo ja mam juz w drugim sezonie wszystko git, a słyszałem, że inni nadal mają z tym bugiem do czynienia.

Możesz zaprezentować skriny poświadczające iż mówisz prawdę i tylko prawdę, ża tak to ujmę?

Niestety nie, ponieważ moja kariera poszła do kosza, lecz zacząłem teraz Lechem i gdy dojdę do 2 sezonu to umieszczę screeny. Ale uwierz mi, w drugim sezonie grałem już w LM po zajęciu 1 miejsca, więc bug u mnie występuje tylko w 1 sezonie :)

Natomiast nie pamiętam jak to było z UEFA.

Odnośnik do komentarza

U mnie jest podobnie, właśnie skończyłem 1-wszy sezon Lechem (1 miejsce), już się szykowałem psychicznie do występów w kwalifikacjach do LM, a tu psikus. W kwalifikacjach do LM gra Wisła (4 miejsce), a ja gram w 3 rundzie kwalifikacyjnej do Pucharu Uefa, także w tych kwalifikacjach zamiast Górnika (3 miejsce) gra Dyskobolia.

Odnośnik do komentarza

kolejne bugi związane z grafikami:

 

- widoczne są loga zamiast koszulek na meczowym

- wrzucenie jakiejkolwiek skórki do Skins (nawet bez jej wybrania, wystarczy samo przeładowanie) powoduje, że czcionka skórki głównej (FM 2009) robi się biała

Odnośnik do komentarza

Witam. Nie wiem czy to bug czy wina ustawień. Chodzi mianowicie o scauting a dokładnie o obserwację, wyszukiwanie zawodników przez scoutów. Opiszę problem dokładnie.

Klub: B. Dortmund

aktywne ligi: wszystkie niemieckie i kilka innych

scouts : dwóch niezłych z parametrami oceny zawodników ok 14

Przydzielam zadania obserwacji 2 bundesligi i wyszukiwania w niej graczy i określam parametry

pozycja: nie bramkarz wiek: max 25lat wartośc: max 900.000 Euro

Zaczyna pracę jest status w trakcie nadchodzi 10 kolejka ligi postanawiam sprawdzić jakie znalazł talenty i wielkie zdziwo 0 (zero raportów)!!!!!

taka sama sytuacja z drugim scoutem który obserwuje kraj: Niemcy i rozgrywki pucharu uefa.

Porażka... nie wiem czy to ogromny bug czy może trzeba czekać do końca rozgrywek na raporty ale to by było bez sensu czy może coś źle ustawiam... Proszę o pomoc.

ps. raporty odnośnie zawodników których sam znajdę i każe scoutowi obserwować działają ok. Gra oryginał - patch 9.1.0

Odnośnik do komentarza

Gram aktualnie Stevenage w Blue Square Premier

 

W jedym z meczow sedzia podyktowal dla mnie 3 karne. Wszystkie karne wykonywal ten sam zawodnik. I nie trafil wszystkich trzech...

 

Doliczony czas gry to czasem spora abstrakcja - wlasnie skonczylem mecz z Ofxordem gdzie sedzia doliczyl 8 minut a mecz trwal 102 minuty w sumie. Dosyc czesto zdarza sie ze przy wyniku 1:0 doliczane jest 5 minut...

 

Gralem tez mecz z pewnym spadkowiczem ktory byl ostry - 3 czerwone dla rywala. Gralismy ponad 30 minut w przewadze 3 zawodnikow, u siebie, i remis 0:0 - ja po meczu wsciekly, a druzyna i fani zadowoleni...

Odnośnik do komentarza

a ja mam pytanie jak jest z tymi pucharami w polsce czy rzeczywiscie sa stale druzyny co zawsze graja niewazne jakie miejsce zajely czy moze sie to zmienia kiedys lub mozna to jakos zmienic poprawic

wiem ze jak skalsowalem groclinowi w edytorze gry "last division - 1 liga" to nie bylo go w pucharach ale nadal zostal blad ze graly te same druzyny co w poprzedim sezonie dlatego skonczylem gra w lidze polskiej

ktos ma jakies nowiny lub propozycje czy trzeba czekac do patcha???

Odnośnik do komentarza

Nie bug jako taki, ale zarąbiście realistyczny włoski research:

 

Cisco Roma (C2/B czyli 4. liga):

 

Alessandro Cascio 80/170 (19l) => nie ma w pierwszym zespole

Zsolt Tamasi 49/160 (18l) => nie ma w pierwszym zespole

Mascio 0/160 (18l) => nie ma w pierwszym zespole

Silvio Lafuenti 66/158 (38l)

Stefano Belle 65/155 (32l)

Giuseppe Ricciolino 0/150 (18l) => nie ma w pierwszym zespole

Alessandro Morbidelli 65/150 (19l)

Gian Matteo Gasperini 52/140 (19l) => nie ma w pierwszym zespole

 

Po prostu psychiczny researcher jak za dawnych, dobrych lat CM 01/02.

Odnośnik do komentarza
o Cascio z Krzyśkiem nawet gadałem, ale sądziłem że to rodzynek, a nie 100% włoski research.

 

spotkał się ktoś z sytuacją, że w zakładce Posady status menedżera jest nieprawidłowy? teoretycznie posada zajęta, a jednocześnie pokazuje dostępny

 

wejdź w profil trenejro a zobaczysz magiczne słowa "tymczasowy menedżer" ;>

Odnośnik do komentarza
no dobra, spotkał się ktoś z sytuacją, że zaplanowany sparring nie widnieje w terminarzu? poprosiłem Inter Mediolan o rozegranie sparingu, następnego dnia mam komunikat "Inter przyjmuje propozycję rozegrania sparringu", a w terminarzu tego sparringu nie ma... OCB?

Też takie coś miałem. Zaproponowałem potem temu samemu klubowi jeszcze raz sparing w tym samym terminie, zgodzili się i na szczęście za drugim razem pojawił się ten mecz w terminarzu :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...