Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ktore miejscie bo przeciez jest to sezon poprzedni, ktore jest juz w grze rozegrany. Gram w szkocji a polska lige mam wgrana i ustawiania na "playable" . Tak sobie mysle, moze jest szansa obejsc tego buga i w momencie kiedy zaczyna sie gre wybrac start gry jako ktoras z innych lig a potem wybrac sobie polski klub?

Odnośnik do komentarza

Wchodzę w ekran składu 1-szej drużyny, a tam zawodnicy nie tylko z 1-szej, ale także z rezerw i u-18. Wchodzę w ekran rezerw, są wszyscy gracze rezerw. Wchodzę w ekran drużyny u-18 i też są wszyscy gracze u-18. Próbuję przenieść gości do odpowiednich drużyn, a dalej widnieją w 1 zespole. Coraz bardziej mnie to zaczyna denerwować.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem gdzie opisać moj problem więc wkleiłem go tutaj, żeby nie zakładać osobnego tematu. Kupiłem oryginalną wersje football manager'a 2009 (jeśli nie wierzycie moge przesłać zdjęcie instrukcji z serialem). Po zainstalowaniu gra działała zupełnie normalnie przez kilka dni. Po kilku dniach przestała się uruchamiać (po dwukrotnym kliknięciu na ikonke nie było wogole jakiejkolwiej reakcji ze strony gry, nie wyskakiwał nawet błąd). Postanowiłem więc usunąć zupełnie gre i zainstalować na nowo. Niestety problem nadal się powtarza, nawet po kilku ponownych instalacjach. Gra uruchamia się tylko po procesie instalacji, gdy się ją wyłączy nie można jej drugi raz uruchomić. Co ciekawe pomomo usunięcia wszystkich zapisów i ustawień we wszystkich możliwych folderach po ponownej instalacji po włączeniu gry gra pamięta jakie ligi wybierałem podczas ostatniej gry przd dezinstalacją. Sprawdzałem juz wszystkie możliwości jakie znalazłem w internecie (spełniam zalecane wymagania gry, mam najnowsze sterowniki, zainstalowałem najnowszego NET freamwork'a) i pomomo to gra nadal nie chce się uruchamiać. Jestem załamany tym bardziej że kupując oryginał chciałem ominąc wszystkie problemy związane z pirackimi wersjami. Jeśli ktoś miał podobny problem i zna rozwiązanie to prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja zauważam ciągłe walenie w poprzeczkę? Bo dla mnie to bug jak nic. Każdy, ale to każdy mój rzut rożny jeśli zawodnik dojdzie do sytuacji strzeleckiej główkowej to wali ostro w poprzeczkę. Z rogu główką bramki przez obecne pół sezonu nie strzeliłem.

Przy zwykłych dośrodkowaniach jest podobnie, główka i poprzeczka. Nawet jakby bramkarza w bramce nie było to uderzyłby w poprzeczkę.

Nie wspominam już o zwykłych strzałach z dystansu w poprzeczkę bo to aż tak często się nie zdarza.

Odnośnik do komentarza

Czy u Was także nie ma żadnych transferów z zagranicznej ligi do Polski? Bo jak dla mnie jest to bardzo denerwujące tym bardziej biorąc pod uwagę, że w każdym okienku transferowym Polskę opuszcza nawet kilkudziesięciu graczy. Nie wiem czy to do końca można nazwać bugiem, ale chyba innego określenia nie bo to IMHO wina niedopracowania gry...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to bug, czy po prostu niedociągnięcie ze strony panów z SI, ale zauważyłem przeglądając składy drużyn z Afryki, że w większości z nich jest po paru grajków, których chcą mieć u siebie...jedynie drużyny ze Skandynawii. To się powtarza w Senegalu, WKS, Kamerunie, Nigerii, Tunezji czy Maroku.

 

Dziwne :D

Odnośnik do komentarza

Chyba tego nie było ale przyznacie że to dośc dziwne:

 

Gram Man Utd, w połowie sezonu zauważyłem że Messi podpisal nowy kontrakt z min. release 58m Euro i postanowiłem skorzystać z okazji. Wszysko cacy pozwolenia na prace nie trzam grajek przychodzi, koszulki sie sprzedają jak dzikie itd :) No i przychodzi luty, rejestruje graczy do LM i co? Messi może grać! Zaznaczam że w Barcy na jesieni tez hulał w LM! I nie myślcie że to tylko błąd z wyświetlaniem czy coś. W meczach normalnie go wystawiałem i pomogł mi zdobyć trofeum... Przyjemnie ale nierealistycznie. Bug jak nic

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to bug czy celowe działanie twórców gry, ale jest pewna denerwująca kwestia dotycząca instrukcji dot. przeciwnika. Gram w taki sposób, że mam przygotowane wg poradnika 3 warianty taktyki - normal, atack, defens. żeby nie babrac sie w suwakach za kazdym razem, po prostu mam zapisane te 3 warianty i w razie potrzeby przełączam. Tyle, że wtedy muszę za każdym razem od nowa wprowadzać instrukcje dot. przeciwników. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale w FM2008 nie było chyba tego problemu (nie jestem pewny ponieważ w 08 grałem z reguły jedną taktyką i tylko delikatnie modyfikowałem ją podczas meczu). Tak czy inaczej przez wspomniany wyżej problem przedłuża się niepotrzebnie czas meczu. Zastanawiam się czy nie można by wprowadzić rozwiązania, które pozwoliłoby zapisać ustawienia dot.rywali i wgrywać to po prostu zamiast za każdym razem klikać to samo.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy to bug czy celowe działanie twórców gry, ale jest pewna denerwująca kwestia dotycząca instrukcji dot. przeciwnika. Gram w taki sposób, że mam przygotowane wg poradnika 3 warianty taktyki - normal, atack, defens. żeby nie babrac sie w suwakach za kazdym razem, po prostu mam zapisane te 3 warianty i w razie potrzeby przełączam. Tyle, że wtedy muszę za każdym razem od nowa wprowadzać instrukcje dot. przeciwników. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale w FM2008 nie było chyba tego problemu (nie jestem pewny ponieważ w 08 grałem z reguły jedną taktyką i tylko delikatnie modyfikowałem ją podczas meczu). Tak czy inaczej przez wspomniany wyżej problem przedłuża się niepotrzebnie czas meczu. Zastanawiam się czy nie można by wprowadzić rozwiązania, które pozwoliłoby zapisać ustawienia dot.rywali i wgrywać to po prostu zamiast za każdym razem klikać to samo.

 

W FM 2008 też tak było. Nie jest to bug, ale po prostu pewne niedociągnięcie. Mam podobnie bo również często modyfikuję taktykę w czasie meczu i ustawianie instrukcji za każdym razem jest troche irytujące.

Odnośnik do komentarza

Brak informacji o tym co to za rozgrywki, ani daty, ani miejsca rozgrywania zawodów czy też dokładnych informacji o pogodzie. Ten przykład poniżej nie jest jedynym. Patrzyłem dokładnie co i jak i tak się dzieje w grupowych rozgrywkach ME 2012 zarówno na stadionach polskich jak i ukraińskich. A co najciekawsze raz się pokazują informacje, a raz nie.

 

http://img154.imageshack.us/my.php?image=bugzz5.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...