Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to tylko u mnie, ale gdy wybiorę już skład i wchodzę do ekranu taktyki to widnieje tam 13 zawodników :| "Sklonowani" zawodnicy to napastnik i ofensywny pomocnik... Może nie jest to wielki problem, ale jest dosyć irytujące.... Błąd znika po poprzesuwaniu zawodników na ekranie taktycznym, ale przecież za każdym razem nie będę ich przesuwał...

Odnośnik do komentarza
no dobra, spotkał się ktoś z sytuacją, że zaplanowany sparring nie widnieje w terminarzu? poprosiłem Inter Mediolan o rozegranie sparingu, następnego dnia mam komunikat "Inter przyjmuje propozycję rozegrania sparringu", a w terminarzu tego sparringu nie ma... OCB?

Też takie coś miałem. Zaproponowałem potem temu samemu klubowi jeszcze raz sparing w tym samym terminie, zgodzili się i na szczęście za drugim razem pojawił się ten mecz w terminarzu :P

W 08 też tak jest.

Odnośnik do komentarza
Co jest z tą ligą polską, wiem że mistrzostwo daje grę w UEFA, a jak zajmę np. 2,3 miejsce to w jakim pucharze zagram?

Miejsca w lidze daja normalna kwalifikację do pucharów, ale dopiero w kolejnym sezonie pucharowym...

Skoro w lidze polskiej po pierwszym sezonie inne zespoły grają w pucharach a po 2 sezonie jest już normalnie to w następnych sezonach jest już dobrze? czy ktoś doszedł dalej niż 2,3 sezony?

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy to tylko u mnie, ale gdy wybiorę już skład i wchodzę do ekranu taktyki to widnieje tam 13 zawodników :| "Sklonowani" zawodnicy to napastnik i ofensywny pomocnik... Może nie jest to wielki problem, ale jest dosyć irytujące.... Błąd znika po poprzesuwaniu zawodników na ekranie taktycznym, ale przecież za każdym razem nie będę ich przesuwał...

 

 

A ja gram w 13-tu :D

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...6404df33a3.html

 

Brebatow jako jedyny napastnik jest na śrddku, jeśli Andersona przesuwam na środek to pojawia sie 2 Anderson i 2 Berbatow

Ta sama strona czlowieku. Problem przedstawiany juz chyba milion razy, Ameryki nie odkryles. Wysilic sie nie musiales zeby ten blad znalesc w tym topicu, a powtarzany jest regularnie na prawie kazdej stronie.

Odnośnik do komentarza

widze, ze nikt nie widzi tego co ja...

Przeprowadzilem analize, z ktorej wynika nastepujacy problem w silniku meczowym: Wszystkie celne strzaly na bramke sa skierowane idealnie w srodek bramki (tzn pilka po dotarciu do siatki znajduje sie centralnie w srodku bramki) Co z tego wynika? Zawodnicy atakujacy na wprost zawsze strzelaja idealnie w srodek bramki czyli w bramkarza!

W sytuacjach 1 na 1 jeszcze nigdy zawodnik strzelajacy na bramke z srodka pola karnego nie strzelil gola. Zawsze trafia w bramkarza! To jest mocno irytujace, zwlaszcza, ze jezeli ten sam zawodnik bedzie choc kilka stopni ustawiony obok osi srodkowej bramki przewaznie bramke strzela.

Odnośnik do komentarza
Wszystkie celne strzaly na bramke sa skierowane idealnie w srodek bramki (tzn pilka po dotarciu do siatki znajduje sie centralnie w srodku bramki) Co z tego wynika? Zawodnicy atakujacy na wprost zawsze strzelaja idealnie w srodek bramki czyli w bramkarza!

Chodzi Ci o akcje sam-na-sam czy o każdy atak przeprowadzony środkiem?

Odnośnik do komentarza
widze, ze nikt nie widzi tego co ja...

Przeprowadzilem analize, z ktorej wynika nastepujacy problem w silniku meczowym: Wszystkie celne strzaly na bramke sa skierowane idealnie w srodek bramki (tzn pilka po dotarciu do siatki znajduje sie centralnie w srodku bramki) Co z tego wynika? Zawodnicy atakujacy na wprost zawsze strzelaja idealnie w srodek bramki czyli w bramkarza!

W sytuacjach 1 na 1 jeszcze nigdy zawodnik strzelajacy na bramke z srodka pola karnego nie strzelil gola. Zawsze trafia w bramkarza! To jest mocno irytujace, zwlaszcza, ze jezeli ten sam zawodnik bedzie choc kilka stopni ustawiony obok osi srodkowej bramki przewaznie bramke strzela.

 

Jakby to ujac... niestety nie zgodze sie z tym twierdzeniem. Pokaz mi bramki w ten sposob trafione/nie trafione, nie wiem w jakiej grasz lidze, ale u mnie pilkarze (Blue Square North) strzelaja przewaznie po rogach bramki i pilka wtacza sie toz kolo slupka (takze sam na sam z bramkarzem), problemu nie widze.

Odnośnik do komentarza

w sytuacjach sam na sam z bramkarzem jeszcze nigdy moj napastnik nie pokonal bramkarza, bo zawsze strzela idealnie w niego jezeli atakuje srodkiem i to jest problem. Natomiast to o czym pisze Zikerek to sa strzaly niecelne, ktore przypadkowo trafiaja do bramki. Gram w championship jezeli o to chodzi.

Podejrzewam, ze w silniku gry wystepuja strzaly celne - skierowane idealnie w srodek bramki i strzaly niecelne i z tych drugich czasem komus uda sie strzelic bramke.

Nie wspomne juz o tym, ze przez te wszystkie lata nadal nie wyeliminowano mocno denerwujacego bledu, kiedy to napastnik w zadziwiajacy sposob potrafi wytracic pilke z rak bramkarza i strzelic gola. O zatrwazajaco absurdalnej ilosci slupkow i poprzeczek nie wspomne.

poza tym ok:D

Odnośnik do komentarza

Bez przesady. Aż tak daleko idących wniosków bym nie wyciągał ;) Choć faktycznie u mnie również strasznie dużo akcji sam na sam kończy się uderzeniem prosto w bramkarza... tak jak mówiłeś bardzo to irytujące. :P A jeszcze bardziej wkurzają rzuty karne. Jeśli zawodnik strzela w jakiś róg to zawsze jest gol, a jak przestrzeliwuje jedenastkę, to tylko i wyłącznie po strzale w środek bramki prosto w stojącego w bezruchu bramkarza :doh!: (no chyba, że nieraz jeszcze się zdarzy, że w ogóle zawodnik nie trafia w bramkę w karnych, choć ja po 1,5 sezonu gry jeszcze takiego zjawiska nie widziałem ;)) Jeszcze nie było tak, żeby bramkarz w karnych rzucił się w jakiś róg broniąc karnego...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...