Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że na 9.2.0 w Hiszpanii gra robi transfery do naszej drużyny bez naszej wiedzy :/ - na moim save (kontynuacja z 9.1.0) pojawił mi się słabiutki zawodnik z pensją 4,2 mln euro rocznie. U innych też to wystąpiło http://community.sigames.com/showthread.php?t=82963. Zacznę od początku na 9.2.0 i zobaczymy czy dalej będzie to występować...

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem ciekawy błąd w silniku meczowym, który wcześniej się nie przytrafiał na patchu 9.1 (a grałem na nim 3 sezony). A mianowicie, gdy piłka dotoczy się do linii końcowej po nieudanym crossie przeciwnika. Znaczy zatrzyma się przy niej ;], to mój bramkarz sobie stoii i nic nie robi. Co ciekawsze moi obrońcy też nic nie robią. Piłka sobie stoi, aż przeciwnik do niej podbiegnie i wrzuci w pole karne, a wtedy pozamiatane. Zawsze trcę w ten sposób bramkę. Miałem tak już w czterech meczach.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Zwykle gram w Championship ale po patchu chciałem posprawdzać zamiany więc zagrałem Legią

Pościągałem ludzi gram sobie i 3 sierpnia stwierdziłem że jeszcze może kogoś kupię zglądam do ludzi wystawionych i ściągam kilku na testy

Niby wszystko OK ale przychodzi mecz z ŁKS-em w lidze i ........... w składzie zabłąkał się testowany napastnik i ........ zagrał on w tym meczu (z ławki)

 

Pytanie od kiedy zawodnicy testowani mogą grać w meczach o punkty ??!!!???!

 

Gram od 00/01 ale to co się teraz dzieje to GRANDA

Odnośnik do komentarza

Gram sobie w fm i co jakis czas piperzy mi sie mecz tj.- co innego widze jak graja a co innego jest w wyniku np

Gram Lechem strzelilem 3 bramki Arce jaki wynik ostateczny .... 2-2

Odpalam gre i na poczatku jest looz gram czasem 30min, godzine, czasem 2 h kiedy nastapi taki blad i krew mnie zalewa... Nie zawsze jest na moja niekorzysc

 

Dam przyklad takiego bledu co innego jest w raporcie a co innego ogolnie bramki pojawiaja sie z nikad- zawodnik gosci dostaje czerwona kartke i gra dalej

 

cos foty z neta nie chca sie zaladowac

 

 

 

 

 

 

To moze opisze taki co jest na fotach:

wynik ... 1- Lech 4

 

wg raportu meczowego i calego meczu, ktory ogladalem gospodarze nie strzelili zadnej bramki, ktora pojawila sie z nikad, dostali czerwona kartke co spowodwalo ze i tak grali w 11

 

A ja strzelilem 4 bramki tylko lewandowski 2 a ljungberg 1

komputer zaliczyl lewandowskiemu 1 a szwedowi dopisal jeszcze jedna

 

co jest ****a grane spotkal sie ktos z tym czy tylko ja tak mam??

Edytowane przez Profesor
Na CMF nie używamy tagów HTML
Odnośnik do komentarza
http://i472.photobucket.com/albums/rr83/he...ler/fm-fejl.jpg

 

Super bug w 9.2.0 - w składzie zespołu ni z tego, ni z owego pojawiają się zawodnicy o bezsensownie wysokich pensjach :kekeke:

 

A w lidze niemieckiej cały skład trafia na listę transferową, jeśli drugi zespół spadnie ze swojej ligi :kekeke:

 

Czekam na 9.3.0.

 

1 bug nie wystepuje w grach zaczetych na nowym patchu

 

2 bug jeszcze mnie nie dotknal, mowisz o zespole amatorskim, ktory spada z ligi? U mnie w poprzednim sezonie Werder II i Stuttgart II spadly z 3 Bundesligi, ale nie zauwazylem zeby te zespoly wszystkich wyprzedaly ;P (Werder sprzedal 11 graczy za 44 mln i sprowadzil 9 za 41 mln - w tym Podolski, Marica, Rolfes czy Hajnal ;P Stuttgart sprzedal natomiast 9 pilkarzy za 69 mln i kupil 12 za 51 mln, m.in. Pasanen, Marx, Zarate, Nuri Sahin).

 

Obecnie Bayern II jest prawie pewny spadku (8pkt straty po 20 spotkaniach), jak spadna to dam znac czy Bayern sie sprzedal ;D

Odnośnik do komentarza
http://i472.photobucket.com/albums/rr83/he...ler/fm-fejl.jpg

 

Super bug w 9.2.0 - w składzie zespołu ni z tego, ni z owego pojawiają się zawodnicy o bezsensownie wysokich pensjach :kekeke:

 

A w lidze niemieckiej cały skład trafia na listę transferową, jeśli drugi zespół spadnie ze swojej ligi :kekeke:

 

Czekam na 9.3.0.

 

1 bug nie wystepuje w grach zaczetych na nowym patchu

 

2 bug jeszcze mnie nie dotknal, mowisz o zespole amatorskim, ktory spada z ligi? U mnie w poprzednim sezonie Werder II i Stuttgart II spadly z 3 Bundesligi, ale nie zauwazylem zeby te zespoly wszystkich wyprzedaly ;P (Werder sprzedal 11 graczy za 44 mln i sprowadzil 9 za 41 mln - w tym Podolski, Marica, Rolfes czy Hajnal ;P Stuttgart sprzedal natomiast 9 pilkarzy za 69 mln i kupil 12 za 51 mln, m.in. Pasanen, Marx, Zarate, Nuri Sahin).

 

Obecnie Bayern II jest prawie pewny spadku (8pkt straty po 20 spotkaniach), jak spadna to dam znac czy Bayern sie sprzedal ;D

 

Na SI Forum jest zgłaszany w grach zaczętych pod 9.2.0.

Odnośnik do komentarza

skoro Fika nie kwapi sie zeby o tym napisac... wedlug regulaminu z pzpn.pl:

 

Paragraf 14. punkt 3.

Drużyny, które w rozgrywkach I ligi zajmą miejsca 13 i 14 wezmą udział w barażach przeciwko drużynom, które zajmą 3-cie miejsca w każdej z dwóch grup II lig. Po zakończeniu rozgrywek Wydział Gier PZPN przeprowadzi losowanie par barażowych. Zwycięzcy meczów barażowych (mecz i rewanż) uczestniczyć będą w następnym sezonie w rozgrywkach o mistrzostwo I ligi. Gospodarzem pierwszego spotkania są drużyny, które zajmą 3-cie miejsca w rozgrywkach II ligi.

chyba tego w FMie nie ma :>

Odnośnik do komentarza

bledow jest nadal sporo, poczawszy od cen biletow i karnetow (opierdam sie na polskiej 1 i 2 lidze), po bramkarzy ktorzy biegna do pilki po czym staja i napastnik zabiera pilke i strzela do pustej bramki. w ustawieniu taktyki przed meczem czasem nie da sie zmienic zawodnika wystepujacego w 1 skladzie ba nawet nie mozna zmienic jego pozycji!Gra zawiesza sie przegladajac mniej znane kluby, u mnie  wystepuje tez blad(byl on w poprzednim patchu, a mianowicie kiedy chce przejsc z okna "przed meczem" gra zawiesza sie wystarczy ze zmienie taktyke na inna i wszystko dziala. Nadal nie zapisuja sie wszystkie zmiany dla polecen pilkarzy.Bez komentarza zostawie tez ilosc kontuzji podczas treningu i meczu a paradoksem bylo kiedy dalem zawodnikom 1 tydzien urlopu i nastepnego dnia dostalem komunikat ze moj zawodnik zlapal kontuzje na silowni O__O!Dziwne sa tez spadki wartosci pilkarzy gdy moj napastnik jest krolem strzelcow po 1 rundzie i w sparingach  i lidze strzela 43 bramki 39 meczach i jego wartos spada z 2.2 mln na 800 tys zlotych. Opinie przedmeczowych jurnalistow kiedy pisza ze jestem skazany na przegrana a gram z jakimis herbatnikami wygrywajac 11-0 =nc

 

nie wiem tez kto robil baze danych polskiej 2 ligi ale jak na zaktualizowana to tak troche slabo to wyglada..

 

moglbym tak jeszcze pisac i pisac, coraz bardziej odechciewa mi sie grac

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...