Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2009


MarioWO(L)F

Rekomendowane odpowiedzi

Uzupełniłem Legii średnią frekwencję na meczach (8 333) - info z: http://www.deloitte.com/dtt/cda/doc/conten...lasa_2008v4.pdf

 

8k? W obecnym sezonie jest ok. 5k-6k... Uwzględniając tylko ligę. Bo z resztą to maksymalnie 4k.

Powoływanie się na źródła z zeszłego sezonu mija się z celem. Rzeczywistość jest brutalna, a o średniej powyżej 5,5 tys. nie ma co mówić.

Odnośnik do komentarza
Uzupełniłem Legii średnią frekwencję na meczach (8 333) - info z: http://www.deloitte.com/dtt/cda/doc/conten...lasa_2008v4.pdf

 

8k? W obecnym sezonie jest ok. 5k-6k... Uwzględniając tylko ligę. Bo z resztą to maksymalnie 4k.

Powoływanie się na źródła z zeszłego sezonu mija się z celem. Rzeczywistość jest brutalna, a o średniej powyżej 5,5 tys. nie ma co mówić.

Ale to tak naprawdę nie jest rzeczywista frekwencja. Gdyby nie było protestu, byłoby dużo lepiej. A kiedy się takowy skończy, nie wiadomo.

 

Jeszcze parę uwag:

- http://www.legia.net/rekordy.php - fajnie byłoby popoprawiać rekordy

- Lech mógłby być ważnym rywalem

- daj Radoviciowi granie zewnętrzną częścią stopy

- Messiemu zwiększyłbym atrybuty techniczne a minimalnie zmniejszył psychiczne

- Roger niech ma "granie pod publiczkę" :)

Odnośnik do komentarza
Dowhań miał 20/20 szkolenie bramkarzy i z tym się całkowicie zgadzam.

Bądźmy choć odrobinę poważni, jakkolwiek praca Dowhania zasługuje na ogromny szacunek, najlepszym trenerem bramkarzy na świecie to on nie jest, nie był i nie będzie.

 

A kto jest?

Nie widzę innego trenera, nawet w Europie którego praca miala by tak wymierne skutki. Pozatym to tylko jeden z atrybutów, są jeszcze inne, które jeśli nie będą najwyższe nie będą czyniły Dowhania najlepszym trenerem bramkarzy na świecie. Uważasz że w bazie nie będzie innych trenerów bramkarzy z treningiem bramkarskim -20?

Odnośnik do komentarza
Nie widzę innego trenera, nawet w Europie którego praca miala by tak wymierne skutki.

To znaczy jakie? Wychowanie podstawowego bramkarza Celtiku i rezerwowego Arsenalu?

 

Pozatym to tylko jeden z atrybutów, są jeszcze inne, które jeśli nie będą najwyższe nie będą czyniły Dowhania najlepszym trenerem bramkarzy na świecie.

 

Równie dobrze, jak ja, wiesz, że (niestety) tylko ten atrybut ma realne znaczenie. A i tak Dowhań ma na 8.0.2 pełno dwudziestek w innych atrybutach.

Odnośnik do komentarza
Nie widzę innego trenera, nawet w Europie którego praca miala by tak wymierne skutki.

To znaczy jakie? Wychowanie podstawowego bramkarza Celtiku i rezerwowego Arsenalu?

 

I jeszcze kilku innych bramkarzy, którzy po przyjściu do Legii bardzo się rozwineli się. Trzeba też pamiętać o tym że w Polsce mamy mniej piłkarzy, niż w krajach silniejszych od nas pilkarsko, łatwiej znaleć super bramkarza wsrod 100 kandydatów niż 10.

 

Pozatym to tylko jeden z atrybutów, są jeszcze inne, które jeśli nie będą najwyższe nie będą czyniły Dowhania najlepszym trenerem bramkarzy na świecie.

 

Równie dobrze, jak ja, wiesz, że (niestety) tylko ten atrybut ma realne znaczenie. A i tak Dowhań ma na 8.0.2 pełno dwudziestek w innych atrybutach.

 

Zgadza się, ale czy rzeczywiście nawet na te wysokie pozostałe atrybuty nie zasługuje? Np: atrybut -praca z młodzierzą na wysokim poziomie, czy nie odpowiada on rzeczywistości?

 

Generalnie nie zamierzam się wykłucać o 1-2 punkty w tym zakresie, i tak nie ma to większego znaczenia, w bazie jest wiele poważniejszych problemów niż to.

Odnośnik do komentarza
Zgadza się, ale czy rzeczywiście nawet na te wysokie pozostałe atrybuty nie zasługuje? Np: atrybut -praca z młodzierzą na wysokim poziomie, czy nie odpowiada on rzeczywistości?

to znaczy na co? World Rep 150? PA 200? JPA i JPP 20? Discipline 20? Man Management 20? Coaching Mental 20? LITOŚCI!

 

GK Coachinng 20 i working with yaungsters ~17 i tyle, reszta według uznania, dawanie wysokiej reputacji światowej to nieporozumienie. Takie moje zdanie i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Hm, jako ze dzis w koncu zostala podpisana umowa między Miastem Stołecznym Warszawa i firmą Polimex Mostostal moznaby dodac planowana rozbudowe stadionu.

Ona już chyba wcześniej była pewna...

 

To jaka ta frekwencja? Wirtualna? Urojona?

Frekwencja jest taka, że wystarczy decyzja paru panów w garniturach i paru panów, którzy "kochają Legię całym sercem" i wzrośnie dwukrotnie.

Nie ma decyzji, nie ma frekwencji. Musicie wychować sobie więcej pikników.

A jest taka opcja w edytorze riserczerowskim? Wychowywanie pikników?

 

Część chce pikników, część nie. Nie zmienia to faktu, że dalej nie do końca wiadomo, co z frekwencją...

Odnośnik do komentarza

Co z frekwencją? Akurat to jest chyba najłatwiejsza rzecz do zmierzenia...

Wystarczy wziąć pod uwagę mecze z tego sezonu z drużynami nie będącymi rival clubs (przypominam, że frekwencje w takich meczach FM potrafi podpakować). Wyliczyć średnią, zaokrąglić i gotowe.

Tłumaczenie a bo źli na górze... jest równie nonsensowne jak często była zła i wynik jest zaniżony!. FM powinien odwzorowywać rzeczywistość. Nie zapominajmy, że w FM jest zarówno średnia frekwencja (patrz wyżej) jak i maksymalna. Obie te liczby mogą ulec zmianie w czasie gry, choćby poprzez fun day, a więc mamy dobrze odwzorowaną rzeczywistość (fun day można traktować jako pogodzenie się zwaśnionych stron i wzrost liczby przeciętnej publiki).

Odnośnik do komentarza
Co z frekwencją? Akurat to jest chyba najłatwiejsza rzecz do zmierzenia...

Wystarczy wziąć pod uwagę mecze z tego sezonu z drużynami nie będącymi rival clubs (przypominam, że frekwencje w takich meczach FM potrafi podpakować). Wyliczyć średnią, zaokrąglić i gotowe.

Tłumaczenie a bo źli na górze... jest równie nonsensowne jak często była zła i wynik jest zaniżony!. FM powinien odwzorowywać rzeczywistość. Nie zapominajmy, że w FM jest zarówno średnia frekwencja (patrz wyżej) jak i maksymalna. Obie te liczby mogą ulec zmianie w czasie gry, choćby poprzez fun day, a więc mamy dobrze odwzorowaną rzeczywistość (fun day można traktować jako pogodzenie się zwaśnionych stron i wzrost liczby przeciętnej publiki).

 

Frekwencja jest już ustawiona, więc koniec dyskusji. Średnia - 5500, Min - 4000.

 

Uzupełniłem rekordy klubu (najdroższy transfer z klubu i do klubu, serie zwycięstw i porażek z dokładnymi datami, dokładne daty najwyższej wygranej i przegranej, dokładna data najwyższej frekwencji i kilka innych).

 

Dodałem też Machnowskiego do bazy.

 

Uzupełniłem kariery większości zawodników ( głównie dotyczyło to graczy MESA)

 

Poprawiłem atrybuty 0 niektórym grajkom (dotyczy to głównie free kicks, corners - żeby się nie zdarzało, że np. środkowy obrońca wykonuje kornery czy rzuty wolne)

 

Dostosowałem ca/pa do realiów Legii.

Odnośnik do komentarza
na koniec ciekawostka. W popularnej grze komputerowej Football Manager 2008 Dowhań był jedynym Polakiem o maksymalnym potencjale (200 punktów). Najlepsi nasi piłkarze byli daleko w tyle. Tylko Artur Boruc zdaniem skautów pracujących dla twórców gry zasłużył na 188 (i to po dokonaniu update'u). Taki Jakub Błaszczykowski został oceniony np. tylko na 165 punktów.

Geniusz strony WP.pl. Nie mieli o czym napisać, to sobie znaleźli gośćia z którego można zrobić gwiazdę.

(i to po dokonaniu update'u).

I jakie oni o tym mają pojęcie :ke: ? Co oni wiedzą o paczach do FMa ?

 

P.S.

Fabiańskiego wychował Dawidziuk ;)

Odnośnik do komentarza

Sorry o czym chłopcze piszesz? Nie jestem fanem WP, ale w tym momencie nie bardzo wiem, do czego pijesz... Opierają się na wiarygodnym źródle jakim jest... edytor SI. To nie jest żaden "geniusz" WP. I jakie mają mieć pojęcie o robieniu update, skoro gwiazdy naszej pseudosceny nie mają o tym pojęcia... Skąd mają wiedzieć o talencie Dawidziuka, skoro trudno znaleźć go w FM-ie..

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...