Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2009


MarioWO(L)F

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu Roger i Iwański są tak przepakowani? Przecież oni dają sobie radę w najlepszych klubach Europy. Grając naprawdę dobrze zrobionymi drużynami takimi jak Wisła czy Lech będzie bardzo trudno wygrać z PRZEPAKOWANĄ Legią. Znając życie to oprócz nich przepakowani są również inni, których nie widać w demo :/

Odnośnik do komentarza

1. Sztab szkoleniowy (staff)

 

Tak się prezentuje w demie FM 2009:

 

Manager : Jan Urban

 

Asst Mgr: Jacek Magiera

 

Coach: Kibu Vicuna, Lucjan Brychczy, Dariusz Banasik

 

GK Coach: Krzysztof Dowhań

 

Youth coach: Marcin Muszyński

 

Physio: Ryszard Szul, Stanisław Machowski, Andrzej Bartczak

 

Scout: Jacek Mazurek, Marek Jóźwiak

 

Wg mnie powinno być tak:

 

Manager : Jan Urban

 

Asst Mgr: Kibu Vicuna - w reczywistości to on jest II trenerem Legii, czyli w oznaczeniach FM'a asystentem trenera.

 

Coach: Jacek Magiera, Lucjan Brychczy

 

Fitness Coach: Ryszard Szul - w rzeczywistości odpowiada za przygotowanie fizyczne Legii, nie wiem czemu był zrobiony jako fizjoterapeuta.

 

GK Coach: Krzysztof Dowhań

 

Youth coach: Marcin Muszyński, Dariusz Banasik, Tomasz Sokołowski, Piotr Strejlau - te osoby odpowiadają w Legii za trenowanie Młodej Legii i Juniorów.

 

Physio: Stanisław Machowski, Andrzej Bartczak

 

Scout: Jacek Mazurek, Marek Jóźwiak

 

 

Moje uwagi: Problem jest z Jackiem Mazurkiem, ponieważ w Legii jest odpowiedzialny za koordynację grup młodzięzowych oraz odpowiada za wyszukiwanie młodych piłkarzy w woj. mazowieckim. Dlatego w FM'ie powinien być scoutem. Jeśli jednak ktoś uważa inaczej to proszę pisać.

Uważam także, że Ryszard Szul nie zasługuje na reputację world class i takie statsy, skoro już drugą rundę z rzędu Legia była źle przygotowana fizycznie.

Natomiast Lucjan Brychczy jest raczej trenerem technicznym, a nie bramkarskim.

 

 

 

Hiszpanie są efektem pracy hiszpańskich researcherów?

 

Jeżeli coś się Ci nie podoba w umiejętnościach zawodników z Hiszpanii w Legii, to napisz. Zostanie to uwzględnione (może :P )

Na twoje pytanie nie umiem odpowiedzieć.

 

Jeżeli chodzi o Arruabarrenę, to raczej jego rzeczywiste umiejętności są "troszeczkę" mniejsze niż w grze.

Odnośnik do komentarza
Uważam także, że Ryszard Szul nie zasługuje na reputację world class i takie statsy, skoro już drugą rundę z rzędu Legia była źle przygotowana fizycznie.

 

Prawda to najprawdziwsza. Jako kibic Wisły doskonale pamiętam jego "pracę" u nas, a jakoś dziwnym trafem w grze jeszcze pracując u nas by świetny. Zresztą kibice Arki też powinni potwierdzić jego "kompetencje", bo ich zawodników swego czasu też udupił.

Odnośnik do komentarza
Uważam także, że Ryszard Szul nie zasługuje na reputację world class i takie statsy, skoro już drugą rundę z rzędu Legia była źle przygotowana fizycznie.

 

Prawda to najprawdziwsza. Jako kibic Wisły doskonale pamiętam jego "pracę" u nas, a jakoś dziwnym trafem w grze jeszcze pracując u nas by świetny. Zresztą kibice Arki też powinni potwierdzić jego "kompetencje", bo ich zawodników swego czasu też udupił.

 

Ale ceniony jest mimo wszystko. Na reputację kontynentalną na pewno zasługuje.

 

Odnośnie Hiszpanów... Aktualnie jestem poza domem, więc dokładnie nie mogę powiedzieć. Ale pamiętam, że średnio podobali mi się Arru i Descarga. Jak wrócę, to zanotuję dokładnie. Ale tak swoją drogą... Furgonetka ptasiego mleczka dla tego, co potrafi więcej o nich powiedzieć. Chyba tylko ci, co oglądali ich w MESA. Więc może lepiej byłoby ich nie ruszać...

Odnośnik do komentarza

Moje 3 grosze...

 

Ekstraklasa

Edson to nie ten Edson co kiedyś. Atrybuty fizyczne i techniczne mocno w dół.

Giza to gracz 1 ligowy. I taki powinien być w bazie, niestety kolejny raz zrobiono z niego gwiazdę.

Iwański w Zagłębiu osiągnął prawie max PA, w Legi gra ciut gorzej. Lepszy jak w Zagłębiu już nie będzie.

Chinyama powinien mieć wykańczanie na 8-10, jak kiedyś Brożek gdy marnował setki. Ogólnie parametry i CA do obniżenia.

Szałachowski ma obecnie kontuzję i powinien mieć kontuzje na 20 (człowiek szklanka).

Kiełbowicz i Szala to samo co Giza nie zasługują na takie atrybuty jak w demie.

Descarga, Arru to poziom MESY, Tito to nasza 2 liga, więc wszystkie atrybuty odpowiednio w dół. Są najgorzej fizycznie przygotowanymi zawodnikami w Legii. Ledwo wytrzymują 45 minut w MESA.

Grosicki nie zasługuje na przyspieszenie i predkosc 20. Najszybszy w lidze jest Janusz Gancarczyk. Dodatkowo CA w dół bo to nie ten sam zawodnik co kiedyś.

 

brak:

Kostiantyn Machnowskyj(GK) bardzo perspektywiczny bramkarz

 

MESA

Kozub ponownie rządzi a nie powinien bo jest słaby.

 

brak:

Waldemar Woźniak(MC), kiepski zawodnik, nie wiem czemu jest w 1 składzie.

Piotr Ściebura(DR/WBR, ew.DL/WBL)

 

co oni tu robią?:

Makles

Chałas, kiedyś bardzo prespektywiczny napastnik ale 3 lata zmarnowane przez niewyleczoną kontuzję zrobiły swoje.

Odnośnik do komentarza

Jak przedstawia się sytuacja Łukasza Zaremby? W demo jest, na oficjalnej Legii nie widnieje. Gdzie on aktualnie gra?

 

Wypadałoby dopieścić szczegóły młodych z MESA. Miejsca urodzenia i tym podobne, bo nawet Borysiuk nie ma wpisane :roll: Dodać Arielowi także pozycję DMC kosztem AMC, bo to głównie tam jest ustawiany.

Odnośnik do komentarza

Pozycje piłkarzy

 

Piłkarze, którzy powinni mieć poprawione pozycje wg mnie:

-Choto - uważam, że powinien mieć pozycje DC, ewentualnie SW, obrońcą bocznym to on nigdy nie był, a w FMie często na prawej stronie śmigał

-Rybus- podstawowe pozycje: ML/AML, na prawej pomocy od biedy tylko może zagrać

-Kiełbowicz- za wolny i już za słaby jest na grę na skrzydle, dlatego jeżeli już u Urbana gra to tylko na lewj obronie - DL

-Edson- podstawowa pozycja ML, słabiej na DL i AML (nie jest to typowy skrzydłowy, raczej schodzi do środka)

-Borysiuk- podstawowe pozycje: DMC,MC, dużo słabiej na AMC

-Szałachowski- tutaj mam pewien problem. W Legii grał jako napastnik, prawoskrzydłowy, lewoskrzydłowy i ofensywny pomocnik. Uważam, że na dzień dzisiejszy tak powinien wyglądać: podstawowe pozycje MR/AMR, słabiej SC i AML

-Kamiński- w grze jest M RLC, w MESA i reprezentacji do lat 18 gra jako AMC

-Bronowicki- nie pamiętam by w Legii grał na prawej pomocy (częściej niż raz). Dlatego podstawowe pozycje DR/WBR

-Grosicki- to jest typowy szybki skrzydłowy AMR, w napadzie to grał jeszcze za czasów Pogoni i średnio mu to szło.

-Jezierski- w MESA gra coraz częsciej na lewej obronie

-Rawa- to MESA gra na boku obrony

-Smoliński- sam wielokrotnie powtarza że jest AMC, a nie skrzydłowym.

-Stoch- w MESA gra jako pomocnik środkowy

-Świdzikowski- w MESA gra już od prawie 2 lat na środku obrony - DC

-Zbozień- w MESA gra na obronie coraz częsciej

 

Proszę, szczególnie kibiców (L) o uwagi na temat pozycji graczy.

Odnośnik do komentarza

bez przesady, Legia jest przepakowana, ale Descarga to poziomy MESA? poza tym na jakiej podstawie tak twierdzisz skoro w naszej lidze rozegrał paręnaście minut? Giza na pewno nie jest na poziomie I ligi. myślę, że zasługuje na umiejętności podobne choćby do Muszalika czy innego solidnego środkowego pomocnika.

co do reszty to raczej już chyba wszystko zostało powiedziane. jeszcze bym Smolińskiego mocno osłabił, a Vukovica przesunął bardziej na DM. a no i Rocki mooocno w dół.

Odnośnik do komentarza
Jak przedstawia się sytuacja Łukasza Zaremby? W demo jest, na oficjalnej Legii nie widnieje. Gdzie on aktualnie gra?

 

Wypadałoby dopieścić szczegóły młodych z MESA. Miejsca urodzenia i tym podobne, bo nawet Borysiuk nie ma wpisane :roll: Dodać Arielowi także pozycję DMC kosztem AMC, bo to głównie tam jest ustawiany.

 

Zaremba gra w MESA, chociaż ostatnio jest rezerwowym.

 

Borysiukowi pozycję zmieniłem, uzupełniłem wszytkim piłkarzom miejsca urodzenia (jeśli miasta były w bazie), daty urodzenia oraz wzrost i wagę.

Odnośnik do komentarza
No i dodalbym jeszcze Vukovic chyba jednak bardziej DMC niz AMC.

 

Szczurek uprzedzil :P

 

Co myślicie o takich pozycjach Vuka:

AMC: 10/20

MC: 20/20

DMC: 15/20

 

Zdecydowanie obniżyłem mu także możliwość gry na prawej pomocy. Na więcej niż 15/20 na pozycji DMC nie zasługuje (popełnia sporo błędów taktycznych w czasie meczu)

 

Piotr Ściebura(DR/WBR, ew.DL/WBL)

 

Piotrka dodałem, ale w MESA chyba częściej gra na prawym skrzydle?

Odnośnik do komentarza
...ale Descarga to poziomy MESA? poza tym na jakiej podstawie tak twierdzisz skoro w naszej lidze rozegrał paręnaście minut?

właśnie dlatego. Jeśli uważasz, że jest lepszy od dziadków grających w Ekstraklasie to czemu nie gra? Ktoś zrobił z niego wielką gwiazdę dając CA140. Ktoś puścił w necie jeden filmik i wszyscy nagle się nim podjarali.

Giza na pewno nie jest na poziomie I ligi. myślę, że zasługuje na umiejętności podobne choćby do Muszalika czy innego solidnego środkowego pomocnika.

Nigdy nic nie pokazał w Legii, wręcz ośmieszał się.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...