Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2009


MarioWO(L)F

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz poprawiam Grzelaka - zmniejszyłem mu finishing, long shots i crossing o 1, za to zwiększyłem siłę do 16 i grę głową do 13

 

Ja bym mu nic nie zmniejszał, to reprezentant kraju w końcu... Jak już coś ruszać, to może dodać ulubione zagranie- gra tyłem do bramki? +siła i balans w górę.

 

Daj Dowhaniowi bramkarskie na 20. Chyba zasługuje. I nie trzeba będzie drugiego trenera... ;>

 

Zgadzam się całkowicie.

 

 

Urban zdecydowanie stosuje taktykę 1-4-5-1, z dwoma ofensywnymi pomocnikami i jednym defensywnym.

 

Owszem, ale która to taktyka w grze? Nie przypadkiem 4-1-4-1, nie wiem jak to interpretuje edytor FM-a.

 

Cholera, chyba będę musiał sobie ponownie demko zainstalować...

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad zwiększeniem przyspieszenia Choto z 7 tak do 9-10 - grając w demo wielu napastników mu strasznie uciekało na szybkości, a w rzeczywistości jak Dixi sadzi swoje susły to potrafi wyprzedzić praktycznie każdego zawodnika.

 

Co o tym pomyśle sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się nad zwiększeniem przyspieszenia Choto z 7 tak do 9-10 - grając w demo wielu napastników mu strasznie uciekało na szybkości, a w rzeczywistości jak Dixi sadzi swoje susły to potrafi wyprzedzić praktycznie każdego zawodnika.

 

Co o tym pomyśle sądzicie?

 

Przydałby się skill "long legs"... A tak serio to on się rozpędza niczym czołg. Albo lokomotywa. Ale trochę grę oszukać można...

Odnośnik do komentarza
Teraz poprawiam Grzelaka - zmniejszyłem mu finishing, long shots i crossing o 1, za to zwiększyłem siłę do 16 i grę głową do 13

 

Ja bym mu nic nie zmniejszał, to reprezentant kraju w końcu... Jak już coś ruszać, to może dodać ulubione zagranie- gra tyłem do bramki? +siła i balans w górę.

 

Daj Dowhaniowi bramkarskie na 20. Chyba zasługuje. I nie trzeba będzie drugiego trenera... ;>

 

Zgadzam się całkowicie.

 

 

Urban zdecydowanie stosuje taktykę 1-4-5-1, z dwoma ofensywnymi pomocnikami i jednym defensywnym.

 

Owszem, ale która to taktyka w grze? Nie przypadkiem 4-1-4-1, nie wiem jak to interpretuje edytor FM-a.

 

Cholera, chyba będę musiał sobie ponownie demko zainstalować...

 

Grzelakowi zmieniłem troszeczkę atrybuty w oparciu o atrybuty Brożka i uważam że w tej chwili będzie dużo lepiej odwzorowany - czyli silny, nieźle grający głową napastnik z przeciętną skutecznością.

 

Dowhań miał 20/20 szkolenie bramkarzy i z tym się całkowicie zgadzam. Dlatego też Legia bramkarzami stoi. (Bardzo dobry Mucha, solidny Skaba, nieobecny (na razie) Machnowski, bardzo utalentowany Osuch i utalentowany Skrzyński.

Odnośnik do komentarza
Przydałby się skill "long legs"... A tak serio to on się rozpędza niczym czołg. Albo lokomotywa. Ale trochę grę oszukać można...

 

Czyli wyższa szybkość i słabe przyspieszenie? Ktoś jeszcze ma podobne obserwacje?

 

Dixiego jest ciężko ocenić... Ja bym dał... Pace 10, acceleration 8.

Odnośnik do komentarza
Przydałby się skill "long legs"... A tak serio to on się rozpędza niczym czołg. Albo lokomotywa. Ale trochę grę oszukać można...

 

Czyli wyższa szybkość i słabe przyspieszenie? Ktoś jeszcze ma podobne obserwacje?

 

To może:

przyspieszenie - zostaje 7

szybkość - dać ze 9-10?

 

Edit: Chyba dam mu takie atrybuty jak mówi Euzi - ale jeszcze się do tego wróci

Odnośnik do komentarza
Dowhań miał 20/20 szkolenie bramkarzy i z tym się całkowicie zgadzam. Dlatego też Legia bramkarzami stoi. (Bardzo dobry Mucha, solidny Skaba, nieobecny (na razie) Machnowski, bardzo utalentowany Osuch i utalentowany Skrzyński.

 

Nie wiem, czy to wina gry, ale u mnie na demie ma 17. Zresztą na bazie 8.0.2 w 08 też chyba miał (albo na którymś updacie, za pomyłkę sorki), co mnie potwornie denerwowało, bo to jest jeden z najlepszych trenerów GK w Europie (świecie?), a musiałem go zwalniać lub zatrudniać drugiego.

Odnośnik do komentarza

Iwańskiemu chcę zamienić Runs With Ball Through Centre (Lubi dryblować środkiem) na Comes Deep To Get Ball (Comes Deep To Get Ball). Obserwując jego mecze w Legii cały czas widzę jak cofa się po piłkę i rozgrywa od obrony, ale raczej nie drybluje środkiem, tylko szuka okazji do prostopadłych podań. Howk.

Odnośnik do komentarza
Iwańskiemu chcę zamienić Runs With Ball Through Centre (Lubi dryblować środkiem) na Comes Deep To Get Ball (Comes Deep To Get Ball). Obserwując jego mecze w Legii cały czas widzę jak cofa się po piłkę i rozgrywa od obrony, ale raczej nie drybluje środkiem, tylko szuka okazji do prostopadłych podań. Howk.

 

Od obrony? Nie wydaje mi się, prędzej właśnie czeka na piłkę w środku boiska, holuje ją paręnaście metrów i dogrywa do boku albo gra prostopadłą...

Odnośnik do komentarza
Iwańskiemu chcę zamienić Runs With Ball Through Centre (Lubi dryblować środkiem) na Comes Deep To Get Ball (Comes Deep To Get Ball). Obserwując jego mecze w Legii cały czas widzę jak cofa się po piłkę i rozgrywa od obrony, ale raczej nie drybluje środkiem, tylko szuka okazji do prostopadłych podań. Howk.

 

Od obrony? Nie wydaje mi się, prędzej właśnie czeka na piłkę w środku boiska, holuje ją paręnaście metrów i dogrywa do boku albo gra prostopadłą...

 

Iwański bardzo często się cofa po piłkę, proponuję jakiś meczyk Legii z tego sezonu zobaczyć (w całości)

 

Pytanie do Mario: czy w bazie Legii ME jest Dawid Ejike Okpara? Jeśli tak, czy można wiedzieć jak wygląda jego CA/PA?

 

Jest, CA ma 60, PA -6 -> pozycje: DMC, DR

 

Jeśli chcesz to możesz bardziej przybliżyć mi jego osobę i uwzględnię to bazie. Jednak według mnie to raczej na razie średniak...

Odnośnik do komentarza
Iwańskiemu chcę zamienić Runs With Ball Through Centre (Lubi dryblować środkiem) na Comes Deep To Get Ball (Comes Deep To Get Ball). Obserwując jego mecze w Legii cały czas widzę jak cofa się po piłkę i rozgrywa od obrony, ale raczej nie drybluje środkiem, tylko szuka okazji do prostopadłych podań. Howk.

 

Od obrony? Nie wydaje mi się, prędzej właśnie czeka na piłkę w środku boiska, holuje ją paręnaście metrów i dogrywa do boku albo gra prostopadłą...

 

Iwański bardzo często się cofa po piłkę, proponuję jakiś meczyk Legii z tego sezonu zobaczyć (w całości)

 

Widziałem co najmniej trzy... Faktem jest, że u Urbana gra jako MC raczej, nawet DMC (Wisła). Do tego typowy playmaker, więc po piłkę cofać trochę się musi. Ja bym na pewno dał dyktowanie tempa gry, to cofanie się właściwie też można.

Odnośnik do komentarza
Pytanie do Mario: czy w bazie Legii ME jest Dawid Ejike Okpara? Jeśli tak, czy można wiedzieć jak wygląda jego CA/PA?

 

Jest, CA ma 60, PA -6 -> pozycje: DMC, DR

 

Jeśli chcesz to możesz bardziej przybliżyć mi jego osobę i uwzględnię to bazie. Jednak według mnie to raczej na razie średniak...

Wiem o nim tyle, co przeczytałem na 90minut. Jedynie zaciekawiło mnie jego obcobrzmiące nazwisko, jakby nigeryjsko. Choć jest przecież Polakiem.

Odnośnik do komentarza

Skorzystam teraz z moich notatek... :)

 

1. Można jeszcze Dixiemu dać agresję ok. 15. Lubi czasem chłopak ostro wślizgiem pojechać. I mam jeszcze przed oczami ten "faul" na... bodajże Pietroniu z ostatniego meczu sezonu 06/07.

 

2. A co z naszym cudownym nowym stadionem? I co z frekwencją (obecną)?

 

3. Można też uzupełnić właścicieli trochę (Walter, Wejchert, itd.)...

 

4. Czy Trzeciak nie jest aby dyrektorem sportowym?

Odnośnik do komentarza
Skorzystam teraz z moich notatek... :)

 

1. Można jeszcze Dixiemu dać agresję ok. 15. Lubi czasem chłopak ostro wślizgiem pojechać. I mam jeszcze przed oczami ten "faul" na... bodajże Pietroniu z ostatniego meczu sezonu 06/07.

 

2. A co z naszym cudownym nowym stadionem? I co z frekwencją (obecną)?

 

3. Można też uzupełnić właścicieli trochę (Walter, Wejchert, itd.)...

 

4. Czy Trzeciak nie jest aby dyrektorem sportowym?

 

Ad.4. Z legia.com :Wiceprezes - Mirosław Trzeciak

 

Ad.2i3. Jutro będę uzupełniał dane klubu.

 

Ad.1. Masz rację z tą agresją, jednak zwiększyłem z 11=>13. "Asz" takim brutalem Dixi nie jest ;) Czasem trochę się wkurza

 

Ustawię Szałachowi kontuzję - pęknięcie golenii. Tak żeby w grze nie było za łatwo :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...