Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2009


MarioWO(L)F

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm a ja się tylko wtrącę. Co to za jaja z obniżaniem Chinyamie szybkości i przyspieszenia :lol: Przecież to jeden z najszybszych zawodników naszej ligi (przecież pierwsza brameczka z Lechią Gdańsk to palce lizać). Powinien dostać wysokie atrybuty szybkości i przyspieszenia oraz siły. Znacząco zmniejszyć wykorzystywanie i cycuś.

Odnośnik do komentarza
Rozbudowe stadionu dodales? :>

 

Właśnie o tym rozmawiam z Krzyśkiem, zatem będzie dodana.

 

Hmm a ja się tylko wtrącę. Co to za jaja z obniżaniem Chinyamie szybkości i przyspieszenia :lol: Przecież to jeden z najszybszych zawodników naszej ligi (przecież pierwsza brameczka z Lechią Gdańsk to palce lizać). Powinien dostać wysokie atrybuty szybkości i przyspieszenia oraz siły. Znacząco zmniejszyć wykorzystywanie i cycuś.

 

Dokładnie tak zrobiłem. Chini będzie się wyróżniał znakomitymi warunkami fizycznymi oraz bardzo przeciętnymi umiejętnościami technicznymi.

Odnośnik do komentarza
-urealnione pozycje graczy (min. Kiełbowicz, Edson, Rybus, Vukovic, Rybus, Szałachowski, Smoliński oraz większość młodych graczy)

A Grzelak? Urban ostatnio widzi go jako AMC i Bartek spisuje się tam bardzo dobrze. Czy zostanie to uwzględnione?

 

Nie bój żaby - przecież jestem kibicem Legii i wiem na jakiej pozycji widzi Janek Urban naszego Drogbę. Tylko na razie ma AMC 10/20. Wydaje się że po tychy kliku ostatnich naprawdę niezłych meczach może zadomowić się na tej pozycji na dłużej.

 

P.S. W taktyce Legii Chini jest napastnikiem, Grzelak AMC, Iwański i Vuko MC (jeden z nastawieniem ofensywnym a drugi bardziej defensywnym)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze kilka dzisiejszych uaktualnień bazy Legii:

 

-uzupełniłem kariery piłkarskie Dowhańowi, Brychczemu (!), Urbanowi

-uzupełniłem Brychczemu i Urbanowi daty debiutów w kadrze Polski

-Radović ma 3 narodowości (Serbia, Bośnia i H., Czarnogóra) - od teraz będzie mógł reprezentować barwy któregoś z tych krajów (w rzeczywistości niema szans na grę w Serbii, dlatego chce grać w reprze Czarnogóry lub ew. Bośni)

-Zmieniłem jeszcze dwa trybuty Edsonowi - technika (16->15), tackling (8->10)

-Usunęłem błąd z zarobkami Edsona - miał ustawione zarobki roczne 300000, ale walutę domyślną angielski funt - po zmianie na EURO już nie będzie tak obciążał budżetu :) Dziwne że nikt na to wcześniej nie zwrócił uwagi... :/

-po licznych argumentach za i przeciw podwyższyłem trochę Grosickiemu CA, ale bez przesady (90). Szybkość i przyspieszenie ma 17, agility i dribbling 13, bravery 15, natural fitness 16 - więc charakteruzyje się w grze tym co MIAŁ najlepsze. Reszta skillsów słabsza.

Odnośnik do komentarza
A co ma Radović wspólnego z Czarnogórą? Ma paszport? Bośni też? Nie wydaje mi się.

 

To bardzo źle Ci się wydaje. Urodził się w Bośni, grał w młodzieżówce Serbii i Czarnogóry i jak każdy piłkarz z tego kraju może wybrać w której reprezentacji chce występować. I na 99% od przyszłego roku będzie reprezentował Czarnogórę.

Odnośnik do komentarza
-urealnione pozycje graczy (min. Kiełbowicz, Edson, Rybus, Vukovic, Rybus, Szałachowski, Smoliński oraz większość młodych graczy)

A Grzelak? Urban ostatnio widzi go jako AMC i Bartek spisuje się tam bardzo dobrze. Czy zostanie to uwzględnione?

 

Nie bój żaby - przecież jestem kibicem Legii i wiem na jakiej pozycji widzi Janek Urban naszego Drogbę. Tylko na razie ma AMC 10/20. Wydaje się że po tychy kliku ostatnich naprawdę niezłych meczach może zadomowić się na tej pozycji na dłużej.

 

P.S. W taktyce Legii Chini jest napastnikiem, Grzelak AMC, Iwański i Vuko MC (jeden z nastawieniem ofensywnym a drugi bardziej defensywnym)

Właśnie chciałem napisać dokładnie to samo co kkamillo - Grzelak od dawna nie zagrał w Legii meczu jako klasyczny napastnik i można rzec, że OPŚ stała się dla niego nominalną pozycją, co w FM-ie można byłoby odwzorować jako "Uzdolniony", czyli 15/20 (o ile mnie pamięć nie myli). Bartek gra na niej naprawdę dobrze, dlatego sądzę, że 10/20 to troszkę za mało, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż w tej edycji gra na nieoptymalnej pozycji będzie miała dla oceny zawodnika bardzo duże znaczenie.

Odnośnik do komentarza
-urealnione pozycje graczy (min. Kiełbowicz, Edson, Rybus, Vukovic, Rybus, Szałachowski, Smoliński oraz większość młodych graczy)

A Grzelak? Urban ostatnio widzi go jako AMC i Bartek spisuje się tam bardzo dobrze. Czy zostanie to uwzględnione?

 

Nie bój żaby - przecież jestem kibicem Legii i wiem na jakiej pozycji widzi Janek Urban naszego Drogbę. Tylko na razie ma AMC 10/20. Wydaje się że po tychy kliku ostatnich naprawdę niezłych meczach może zadomowić się na tej pozycji na dłużej.

 

P.S. W taktyce Legii Chini jest napastnikiem, Grzelak AMC, Iwański i Vuko MC (jeden z nastawieniem ofensywnym a drugi bardziej defensywnym)

Właśnie chciałem napisać dokładnie to samo co kkamillo - Grzelak od dawna nie zagrał w Legii meczu jako klasyczny napastnik i można rzec, że OPŚ stała się dla niego nominalną pozycją, co w FM-ie można byłoby odwzorować jako "Uzdolniony", czyli 15/20 (o ile mnie pamięć nie myli). Bartek gra na niej naprawdę dobrze, dlatego sądzę, że 10/20 to troszkę za mało, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż w tej edycji gra na nieoptymalnej pozycji będzie miała dla oceny zawodnika bardzo duże znaczenie.

 

Rzeczywiście może to stanowić spory problem graczom, którzy będą chcieli grać podobną taktyką do tej z maczów z Wisłą czy Śląskiem. Prawda jest taka, że Grzelak nie sprawdzał się w (L) na pozycji napastnika, natomiast jako AMC idzie mu narazie bardzo dobrze. Dlatego myślę że masz rację i Grzelak powinien mieć uzdolniony na AMC. Kolejnym argumentem może być ten, że za Urbana Grzelak będzie nadal występować na tej pozycji - czyli niedługo może mieć AMC jako pozycję domyślną.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...