Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2009


MarioWO(L)F

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem dzisiaj bazę danych Legii do Krzyśka. Nowych zmian w (L) w patchu grudniowym już niebędzie.

 

Ostatecznie jeszcze trochę okroiłem niektórych słabszych grajków, uzupełniłem jeszcze rekordy Legii (prawie wszystkie - oprócz najszybciej strzelonej bramki, bo nie mogłem odszukać takiej informacji).

 

Jeżeli Krzysiek zdąży wprowadzić, to już patchu będzie rozbudowa stadionu Legii oraz dodane brakujące miejsca urodzeń zawodników Legii.

Odnośnik do komentarza
Wysłałem dzisiaj bazę danych Legii do Krzyśka. Nowych zmian w (L) w patchu grudniowym już niebędzie.

 

Ostatecznie jeszcze trochę okroiłem niektórych słabszych grajków, uzupełniłem jeszcze rekordy Legii (prawie wszystkie - oprócz najszybciej strzelonej bramki, bo nie mogłem odszukać takiej informacji).

 

Jeżeli Krzysiek zdąży wprowadzić, to już patchu będzie rozbudowa stadionu Legii oraz dodane brakujące miejsca urodzeń zawodników Legii.

Poprawiłeś ten błąd w historii Grosika? Bo jakoś mi umknęło potwierdzenie z Twojej strony...

Odnośnik do komentarza

MarioWO(L)F jest dla mnie jednym z lepszych obecnych research-ów. Nie pokazał lokalnego patriotyzmu i Legia wreszcie jest realnie zrobiona, a nie jak za czasów Iwańsko-Ballacka. Oprócz tego, że sam odwalił kawał dobrej roboty udostępnił też swoją pomoc np. mi. Tak jak już zaznaczałem w temacie o Bełchatowie to tylko dzięki niemu możecie oglądać screeny gracz GKS-u za co jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Wysłałem dzisiaj bazę danych Legii do Krzyśka. Nowych zmian w (L) w patchu grudniowym już niebędzie.

 

Ostatecznie jeszcze trochę okroiłem niektórych słabszych grajków, uzupełniłem jeszcze rekordy Legii (prawie wszystkie - oprócz najszybciej strzelonej bramki, bo nie mogłem odszukać takiej informacji).

 

Jeżeli Krzysiek zdąży wprowadzić, to już patchu będzie rozbudowa stadionu Legii oraz dodane brakujące miejsca urodzeń zawodników Legii.

Poprawiłeś ten błąd w historii Grosika? Bo jakoś mi umknęło potwierdzenie z Twojej strony...

 

Poprawiłem, poprawiłem... Nie piszę o wszystkim co zrobiłem ;P Wczoraj historię każdego gracza przejżałem, uzupełniłem i poprawiłem błędy. Tych "błędów" było około 10-15, więc nie warto by się tutaj rozpisywać. Zobaczycie w grze.

 

MarioWO(L)F jest dla mnie jednym z lepszych obecnych research-ów. Nie pokazał lokalnego patriotyzmu i Legia wreszcie jest realnie zrobiona, a nie jak za czasów Iwańsko-Ballacka. Oprócz tego, że sam odwalił kawał dobrej roboty udostępnił też swoją pomoc np. mi. Tak jak już zaznaczałem w temacie o Bełchatowie to tylko dzięki niemu możecie oglądać screeny gracz GKS-u za co jeszcze raz dzięki.

 

A tak naprawdę to Chinyama ma same 20, Iwański naprzemian 19 i 20. Z tymi screenami to tylko Was podpuściłem... :D

Odnośnik do komentarza

MarioWO(L)F ładnie uzasadnił Finishing Chinyamy - za jego wykańczanie będą odpowiadały atrybuty Koncentracji i Opanowania, gdyby Wykańczanie było na poziomie 10-11 nie strzelałby wogóle ;) Aktualne atrybuty są dobre

 

A Choto jest potężnie zbudowany (wzrost, waga, siła, równowaga) ale nie uderza głową jakoś specjalnie dokładnie, 12 to ,,dobry ale nie wspaniały'' w Ekstraklasie ;)

Odnośnik do komentarza

Dokladnie, Chinyama gdyby byl bardziej skoncentrowany i wiecej widzial to napewno strzelalby wiecej, niestety jest mozna tak powiedziec "tempy" =) co tu poradzic ;D Ale ja z innym pytaniem, czy w razie transferu Wawrzyniaka (dzisiaj pojawily sie wiadomosci) do zagranicznego klubu, jego umiejetnosci zostana podniesione przed zimowym patchem?;P Nie widzialem go szczerze mowiac w grze, ale skoro Juventus i Bayern chca Wawrzyniaka to chyba powinien wyrastac ponad poziom Ekstraklasy :>

Odnośnik do komentarza
Nie widzialem go szczerze mowiac w grze, ale skoro Juventus i Bayern chca Wawrzyniaka to chyba powinien wyrastac ponad poziom Ekstraklasy :>

czy wyscie juz wszyscy na glowe poupadali? zacznijcie troche sami ruszac glowami i anaizowac, bo to sie robi przerazajace.

 

czy samo zainteresowanie zagranicznego klubu ma warunkowac potencjal abo aktualne umiejetnosci zawodnika? takie kluby przypatruja sie tysiacom zawodnikow i w wiekszosci przypadkow nic konkretnego z tego nie wynika... FM to FM, zycie to zycie.

 

za ladne oczy i duza liste zainteresowanych klubow sie nie wystawia CA/PA, litosci.

 

nawet gdyby jakims cudem te informacje okazaly sie prawdziwe (choc zrodlo watpliwe) i transfer by doszedl do skutku to niby czemu ktokolwiek mialby Warzyniakowi podnosic umiejetnosci? zacznie grac lepiej niz gra to bedzie mial lepsze staty.

Odnośnik do komentarza
Nie widzialem go szczerze mowiac w grze, ale skoro Juventus i Bayern chca Wawrzyniaka to chyba powinien wyrastac ponad poziom Ekstraklasy :>

czy wyscie juz wszyscy na glowe poupadali? zacznijcie troche sami ruszac glowami i anaizowac, bo to sie robi przerazajace.

 

czy samo zainteresowanie zagranicznego klubu ma warunkowac potencjal abo aktualne umiejetnosci zawodnika? takie kluby przypatruja sie tysiacom zawodnikow i w wiekszosci przypadkow nic konkretnego z tego nie wynika... FM to FM, zycie to zycie.

 

za ladne oczy i duza liste zainteresowanych klubow sie nie wystawia CA/PA, litosci.

 

nawet gdyby jakims cudem te informacje okazaly sie prawdziwe (choc zrodlo watpliwe) i transfer by doszedl do skutku to niby czemu ktokolwiek mialby Warzyniakowi podnosic umiejetnosci? zacznie grac lepiej niz gra to bedzie mial lepsze staty.

Ludzie, dajcie spokój, w tym artykule jest napisane, że on jest środkowym pomocnikiem. Przynajmniej tak jeden gość stwierdził, bo u mnie z makaroniarskim cienko... :)

 

I to nie zmienia faktu, że co innego się interesować i co innego chcieć kogoś kupić, bo widzi się, ze się przyda.

Odnośnik do komentarza
Ludzie, dajcie spokój, w tym artykule jest napisane, że on jest środkowym pomocnikiem. Przynajmniej tak jeden gość stwierdził, bo u mnie z makaroniarskim cienko... :)

 

OT: Niestety ten gość się mylił, centrocampista esterno to znaczy boczny pomocnik. Co nie zmienia faktu że ten news kwalifikuje się raczej jako przedwczesny primaaprilisowy żart.

Odnośnik do komentarza

Gry glowa +1/+2 by mozna dac

Finishinga zes o 2/3 za duzo dal

 

Zacznę od Chinyamy: Testowałem kilka razy poprawioną bazę Legii i Chini z finishing 11 czy 12 nie łapał się do składu Legii, strzelił na rundę 2 bramki. Natomiast po zwiększeniu do 13 był podstawowym graczem i zdobył w lidze w rundzie jesiennej 7 bramek w 14 spotkaniach w pierszej próbie, a w drugiej 9 bramek w 15 spotkaniach, więc jest to bliskie realizmowi.

 

Co się tyczy Dixiego to postanowiłem mimi całej sympatii dla Jego osoby zmniejszyć mu grę głową - ponieważ w tym elemencie Choto nie bryluje, wystarczyło nawet posłuchać wypowiedzi trenera Urbana który mówił że Dickson słabiutko gra głową. Zreszta potwirdza się to w meczach. Ma za to inne bardzo mocne strony, które uwypukliłem (w miarę, w miarę) w grze.

 

 

 

Widzę że jeden artykuł starczył by niektóre osoby zmieniły zdanie na temat Wawrzyniaka ;P Według mnie jest to najlepszy lewy defensor w lidze, ale nie oznacza to że CA i PA ma osiągnąć u niego niebotyczne rozmiary. U mnie sytuacji takiej nie będzie, że jakiś gracz błyśnie w lidze w jednej rundzie i dam mu odrazu CA i PA na poziomie angielskiej Premieship. Już nieraz były "zachwyty" nad umiejętnościami poszczególych graczy (ot choćby ostatnio Matusiak) i wiemy jak to się ZAWSZE kończy. Zawodnik pół roku pogra dobrze, a potem koniec. Ostatnio "coś" udało się za granicą osiągnąć tylko powiedzmy Borucowi i teraz Kubie Błaszczykowskiemu. A ilu wyjeżdżało z CA podpakowanym do niebotycznych rozmiarów? Mnóstwo. Wspomniany Matusiak, Mila, Żurawski, Frankowski, Niedzielan, Szymkowiak, Burkhardt, Ouattara i inni. Każdy z nich był wielką gwiazdą w naszej ekstraklasie a za granicą okazywali się "ogórkami". Taka jest bolesna prawda.

Odnośnik do komentarza

P.S. Szkoda że już nie można dokonywać zmian w bazie danych. Dzisiaj dotarła do mnie odpowiedź na mojego maila z Legii. Mam dokładny opis pozycji graczy MESA, ich możliwości, testów fizycznych itp. oraz brakujących danych odnośnie sztabu szkoleniowego. Cóż, chyba trzeba poczekać na następnego patcha :( A tyle dostałem danych... (których nie można znaleźć w necie).

Odnośnik do komentarza
Przykład Żurawskiego i Szymkowiaka IMO chybiony. Przez półtora roku obaj wyróżniali się w swoich drużynach.

 

To są najlepsze przykłady. Ci dwaj piłkarze byli uważani w naszej lidze za wybitnych. A że Żurawski powiedzmy rok utrzymywał poziom w Celtiku? Bez przesady. Od niego oczekiwało się, że klub z Glasgow będzie przystankiem. Teraz "gra" (za dużo powiedziane...) w Grecji, od stycznia będzie pewnie w Górniku lub Wiśle.

Natomiast Szymkowiak występował w Turcji, przez rok nawet z dobrym skutkirem. Ale co to jest rok czy nawet półtora? Przebłysk. W pewnym momencie "niektóre" osoby widziały go w Juventusie jako następcę Nedveda. A co teraz porabia Szymek? Każdy wie.

 

Liczę jedynie na to, że z zawodników z pola uda się coś osiągnąć Kubie. Bo Smolarek na nasze warunki to wielka gwiazda, a zagranicą bardzo przeciętny grajek.

Odnośnik do komentarza
Ludzie, dajcie spokój, w tym artykule jest napisane, że on jest środkowym pomocnikiem. Przynajmniej tak jeden gość stwierdził, bo u mnie z makaroniarskim cienko... :)

 

OT: Niestety ten gość się mylił, centrocampista esterno to znaczy boczny pomocnik. Co nie zmienia faktu że ten news kwalifikuje się raczej jako przedwczesny primaaprilisowy żart.

A to sorki, ale i tak różnica między OL a PL jest... spora.

 

P.S. Szkoda że już nie można dokonywać zmian w bazie danych. Dzisiaj dotarła do mnie odpowiedź na mojego maila z Legii. Mam dokładny opis pozycji graczy MESA, ich możliwości, testów fizycznych itp. oraz brakujących danych odnośnie sztabu szkoleniowego. Cóż, chyba trzeba poczekać na następnego patcha :( A tyle dostałem danych... (których nie można znaleźć w necie).

I ot tak o takie coś dostałeś? :)

Odnośnik do komentarza
P.S. Szkoda że już nie można dokonywać zmian w bazie danych. Dzisiaj dotarła do mnie odpowiedź na mojego maila z Legii. Mam dokładny opis pozycji graczy MESA, ich możliwości, testów fizycznych itp. oraz brakujących danych odnośnie sztabu szkoleniowego. Cóż, chyba trzeba poczekać na następnego patcha :( A tyle dostałem danych... (których nie można znaleźć w necie).

I ot tak o takie coś dostałeś? :)

 

Dwa tygodnie czekałem i już dawno zwątpiłem, a tu dzisiaj pełna skrzynka mailowa. Dlatego w tym miejscu chciałbym podziękować szczególnie trenerowi Młodej Legii Dariuszowi Banasikowi, który rozrysował mi nawet ze szczegółami system którym gra drużyna MESA.

Odnośnik do komentarza
P.S. Szkoda że już nie można dokonywać zmian w bazie danych. Dzisiaj dotarła do mnie odpowiedź na mojego maila z Legii. Mam dokładny opis pozycji graczy MESA, ich możliwości, testów fizycznych itp. oraz brakujących danych odnośnie sztabu szkoleniowego. Cóż, chyba trzeba poczekać na następnego patcha :( A tyle dostałem danych... (których nie można znaleźć w necie).

I ot tak o takie coś dostałeś? :)

 

Dwa tygodnie czekałem i już dawno zwątpiłem, a tu dzisiaj pełna skrzynka mailowa. Dlatego w tym miejscu chciałbym podziękować szczególnie trenerowi Młodej Legii Dariuszowi Banasikowi, który rozrysował mi nawet ze szczegółami system którym gra drużyna MESA.

A z Krzyśkiem rozmawiałeś? Może wprowadzi jeszcze zmiany.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...