Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2009


MarioWO(L)F

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli 3 obywatelstwa i wolność wyboru reprezentacji jak dla mnie.

 

cytat ze strony Legii:

Po piątkowym spotkaniu pomocnik Legii liczy, że dobra postawa zapewni mu miejsce w kadrze Czarnogóry, której obywatelstwo, oprócz serbskiego, posiada. "Mam nadzieję, że do końca tygodnia dostanę informację o powołaniu na mecz z Włochami" - nie ukrywa Radović.

 

EDIT: ja mam wrażenie że przyjmie ofertę każdego kraju który się po niego zgłosi bo bardzo chce grać w jakiejś kadrze, nawet przebąkiwał o polskim obywatelstwie. Zadeklarowanie oznacza że nie może go powołać Czarnogóra, a może i na pewno nie odrzuci takiego powołania.

Odnośnik do komentarza
Czyli 3 obywatelstwa i wolność wyboru reprezentacji jak dla mnie.

 

cytat ze strony Legii:

Po piątkowym spotkaniu pomocnik Legii liczy, że dobra postawa zapewni mu miejsce w kadrze Czarnogóry, której obywatelstwo, oprócz serbskiego, posiada. "Mam nadzieję, że do końca tygodnia dostanę informację o powołaniu na mecz z Włochami" - nie ukrywa Radović.

 

EDIT: ja mam wrażenie że przyjmie ofertę każdego kraju który się po niego zgłosi bo bardzo chce grać w jakiejś kadrze, nawet przebąkiwał o polskim obywatelstwie. Zadeklarowanie oznacza że nie może go powołać Czarnogóra, a może i na pewno nie odrzuci takiego powołania.

 

Tak miałem ustawione w 9.2.0, ale to nie przeszło...

 

Dlatego lepiej poczekać aż będzie jakiś oficjalny news w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Tak miałem ustawione w 9.2.0, ale to nie przeszło...

 

Dlatego lepiej poczekać aż będzie jakiś oficjalny news w tej sprawie.

 

W jakim sensie nie przeszło? :>

Ja jestem za tym żeby ustawić zgodnie z rzeczywistością, czyli 2 obywatelstwa na pewno (bośniackiego nie jestem pewien) i brak deklaracji (bo tak jest przecież) i będzie grał dla tego kto go powoła, nie wiem jakie są argumenty za deklaracją dla Serbii, ja ich nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Vami - problemem jest to, że oficjalnie polscy researcherowie nadal nie mogą wprowadzać znaków typu ? ó itd. :doh!: wiem, że to głupie (tym bardziej, że błędów z polskimi znakami nie stwierdzono), ale mimo że Krzysiek już nie raz o to pytał, to sytuacja ze znakami diakrytycznymi nadal tak wygląda.

 

Co innego polskie, co innego obce. Hiszpańskie są w grze i należy je uwzględniać.

Odnośnik do komentarza
Vami - problemem jest to, że oficjalnie polscy researcherowie nadal nie mogą wprowadzać znaków typu ? ó itd. :doh!: wiem, że to głupie (tym bardziej, że błędów z polskimi znakami nie stwierdzono), ale mimo że Krzysiek już nie raz o to pytał, to sytuacja ze znakami diakrytycznymi nadal tak wygląda.

 

Co innego polskie, co innego obce. Hiszpańskie są w grze i należy je uwzględniać.

 

To powiedz to twórcy edytora dla researcherów...

Odnośnik do komentarza

informacje o miesięcznych płacach w Legii wg Piłki Nożnej:

 

Inaki Descarga: 110 000 zł

Roger : 86 000

Choto: 80 000

Urban: 50 000

Giza: 50 000

Chinyama: 60 000

Iwański: 66 000

Arruabarrena: 76 600 (dzielone z SD Eibar)

 

pensje oczywiście w złotówkach i bez wejściówek, może do czegoś się przyda ;)

 

btw, Trzeciak twierdzi że Wysocki ma opcję ściągnięcia z wypożyczenia

Odnośnik do komentarza
informacje o miesięcznych płacach w Legii wg Piłki Nożnej:

 

Inaki Descarga: 110 000 zł

Roger : 86 000

Choto: 80 000

Urban: 50 000

Giza: 50 000

Chinyama: 60 000

Iwański: 66 000

Arruabarrena: 76 600 (dzielone z SD Eibar)

 

pensje oczywiście w złotówkach i bez wejściówek, może do czegoś się przyda ;)

 

btw, Trzeciak twierdzi że Wysocki ma opcję ściągnięcia z wypożyczenia

 

Jakoś nie chce mi się wierzyć w informacje z Piłki Nożnej. Tym bardziej uświadcza mnie w tym płaca Descargi - już wcześniej Trzeciak wyjaśniał, że żaden z Hiszpanów nie jest w piątce najlepiej zarabiających graczy. Najwięcej zarabiają Roger, Iwański (zarabiają około 300 tys Euro rocznie), później jest grupa zawodników z zarobkami 200-250 tys Euro - Choto, Radović. A już na pewno Chini nie zarabia w tej chwili takiej kwoty, bo kontrakt który podpisał latem gwarantuje mu zarobki poniżej średniej w (L). Dlatego nasz Takesure jesienią domagał się podwyżki.

Odnośnik do komentarza

Co się tyczy Takesure Chinyamy, to zmianie uległo kilka atrybutów w jego profilu. Mając na uwadze fakt, iż jest obecnie najlepiej grającym głową napastnikem w ekstraklasie postanowiłem ustawić mu heading na poziomie 15.

 

Jako że Arboleda ma siłę 17, to Tejksiurowi dałem 16 (czyli jedno oczko w dół).

Odnośnik do komentarza

Mario dobra robota, mam tylko jeszcze jedno zapytanie: czy Choto ma uwzględnione przebłyski karate ? Nie wiem na 100% jakie atrybuty o tym decydują, ale chyba dirtiness (skłonność do faulowania) i temperament. Mam nadzieje, że wiesz czemu o to pytam? Pamiętam w zeszłym sezonie jego bardzo brutalny faul w meczu z Lechem. Choto zachował się wtedy bardzo nie fair...

P.S. http://pl.youtube.com/watch?v=2Aw00cCZbTw np. ten filmik powinien potwierdzić moje słowa.

Odnośnik do komentarza
Mario, skąd miałeś dokładne info na temat pensji?

 

To nie jest dokładne info, to są orientacyjne zarobki, o których w wywiadach wspominał Trzeciak.

 

A jako że oficjalnych danych w większości brak, to pensji na "oko" nie będę wpisywał.

 

Ale na 9.2.0 Hiszpanie dostali dokładne pensje. I to takie jak mówił Trzeciak czyli... Descarga bodajże 12k ojro miesięcznie, Arru 8,5k. Dla porównania Roger 20k.

Odnośnik do komentarza
Hej, czy nie sądzisz, że Flair = 16 dla Astiza to tak o 6-7 za dużo?

 

Edyta dodaje, że w 9.2.0 Flair = 16 mają Sergio Aguero, Pablo Aimar i Andriej Arszawin, ograniczając się do samej literki "A". Potem są jeszcze Berbatov, Cassano, d'Alessandro i inni tacy ;).

 

Jeszcze nad tym się zastanowię, ale raczej radykalnej zmiany nie będzie, najwyżej o 1-2 punty w dół.

 

Astiz jest bardzo inteligentnym zawodnikiem, oprócz granie w piłkę studiuje w Hiszpanii (jakiś kierunek techniczyny, nie pamiętam) i widać to na boisku. Dlatego postanowiłem uwypuklić dwie jego najmocniejsze strony - flair oraz wcześniej wspomniane ustawianie się. Za to jak widać mocno w dół poszły atrybuty techniczne, niektóre nawet o 2-3 oczka w dół. Uważam że teraz profil Astiza jest bliższy rzeczywistości. Przeglądając składy drużyn naszej ekstraklasy znalazłem co najmniej 10 obrońców z lepszymi atrybutami technicznymi.

Odnośnik do komentarza
Odnośnik do komentarza

Bym zapomniał... Pamiętam, że potwornie raziły mnie niska błyskotliwość i kreatywność u Szałachowskiego. Co jak co, ale to jest jeden z najbardziej błyskotliwych skrzydłowych w Ekstraklasie (kiedy gra), a miał bodajże 9 flair i 12 creativity. Nieporozumienie dla mnie, można stracić na umiejętnościach technicznych i fizycznych, kiedy nie gra się parę miesięcy, ale nie coś takiego jak taki piłkarski błysk.

Odnośnik do komentarza

Wątek umilknął, więc jeszcze jedna uwaga.

 

Roger

Waleczność: 8

Determinacja: 14

 

Ja bym to zrobił odwrotnie. Waleczność 13/14, determinacja 10/11. W reprezentacji i niektórych meczach Legii pokazywał, że ma jaja, a o dość niskiej determinacji niech świadczy to, że już sobie dał spokój z przeprowadzką do lepszego klubu. Można nawet rzec, że spoczął na laurach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...