Skocz do zawartości

Demo FM 2009 - pierwsze wrażenia


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Testował ktoś taktyki z 08 na 09? Skuteczne? Bo żal mi się rozstawać z moją taksa, szlifowaną cały rok...

Nie. Moje Zemanian Marinhense którym zdobywałem wszystko Marinhense i Leixoes tu zaowocowało takimi wynikami:

 

West Ham 0-0-4 (plus ledwo 1:0 z Colchesterem w pucharze)

Jagiellonia 0-0-4

Odnośnik do komentarza
Nie wiem, czy już to było poruszane, ale nie zaszkodzi zapytać. Dlaczego nie mogę użyć trybu 3d skoro ściągnąłem demo "Truskawkę". Mecz oczywiście ładuje się z 15 sekund, a następnie latają kulki i mogę wybrać opcje meczu. Ale "camera" jest zamrożona i jest tam napisane tylko 2d. Co prawda mam laptopa i to nie bardzo przystosowanego do gier, ale PES, Fifa i inne nowsze gry chodzą mi bez problemów na średnich i wysokich detalach, a takie gówienko z FM nie chce?

 

Za słaba karta graficzna

 

Odechciało mi się kupować. :/

Odnośnik do komentarza
Nie wiem, czy już to było poruszane, ale nie zaszkodzi zapytać. Dlaczego nie mogę użyć trybu 3d skoro ściągnąłem demo "Truskawkę". Mecz oczywiście ładuje się z 15 sekund, a następnie latają kulki i mogę wybrać opcje meczu. Ale "camera" jest zamrożona i jest tam napisane tylko 2d. Co prawda mam laptopa i to nie bardzo przystosowanego do gier, ale PES, Fifa i inne nowsze gry chodzą mi bez problemów na średnich i wysokich detalach, a takie gówienko z FM nie chce?

 

Za słaba karta graficzna

 

Odechciało mi się kupować. :/

 

 

albo sterowniki do karty nie takie jak potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Testował ktoś taktyki z 08 na 09? Skuteczne? Bo żal mi się rozstawać z moją taksa, szlifowaną cały rok...

Nie. Moje Zemanian Marinhense którym zdobywałem wszystko Marinhense i Leixoes tu zaowocowało takimi wynikami:

 

West Ham 0-0-4 (plus ledwo 1:0 z Colchesterem w pucharze)

Jagiellonia 0-0-4

A co, myślisz, że po 4 meczach zawodnicy będą super grać? :keke: Zawodnicy się muszą do niej dostosować. :keke: Tak jak w poprzednich wersjach.

Odnośnik do komentarza

I weź tutaj przekonaj się do dema...

 

Zerknijcie na wynik meczu z Dundee Utd - zgadywanka - co tutaj nie pasuje?

 

A tak wygląda ten sam mecz, tyle że po "odtworzeniu" go z terminarza.

 

PS Jeśli chodzi o pierwszy link... Zaznaczone bramki były, można było je obejrzeć, ale nie było zaznaczonych ani celnych strzałów, ani tym bardziej strzelców...

PS2 A już całkowicie na marginesie... Fajnie, że z 4 doliczonych minut robi się 6.

Odnośnik do komentarza
Testował ktoś taktyki z 08 na 09? Skuteczne? Bo żal mi się rozstawać z moją taksa, szlifowaną cały rok...

Nie. Moje Zemanian Marinhense którym zdobywałem wszystko Marinhense i Leixoes tu zaowocowało takimi wynikami:

 

West Ham 0-0-4 (plus ledwo 1:0 z Colchesterem w pucharze)

Jagiellonia 0-0-4

Moja działa spokojnie. Co prawda musiałem zrobić kilka małych przeróbek ale i tak grają dobrze. Z Chelsea miałem trochę problemów bo grali 4-1-3-1-1 więc zagęścili bardzo środek i przez 70 minut cisnęli mnie niemiłosiernie. Ale i tak wygrywałem 1:0. Dopiero po roznym straciłem bramkę. Ale ostatnie 20 minut Chelsea nie mogła wyjść z własnej połowy. Skończyło się 1:1 ale i tak byłem zadowolony. Nie grali C.Ronaldo, Hargreaves, Nani, Anderson więc miałem małe osłabienie.

Odnośnik do komentarza
PS2 A już całkowicie na marginesie... Fajnie, że z 4 doliczonych minut robi się 6.

 

Oj, już nie przesadzaj, ile razy sędzia kończy mecz po doliczonym czasie IRL...

 

Tak szczerze? To IRL 95% spotkań kończy się zazwyczaj kilka sekund po doliczonym czasie i często widać jak sędzia tylko zerka na zegarek, żeby gwizdnąć. Nieraz jest tak, że jakaś istotniejsza akcja (choć też nie do końca, bo i kończyli mecze, w momencie gdy piłka była na tym 20-25 metrze przed bramką) to potrwa te pół minuty dłużej. No i oczywiście sytuacje, kiedy w doliczonym czasie gry są jakies zmiany/kontuzje. A w FM-ie nie dość, że dolicza się zazwyczaj te 4-5 minut, to i tak trwa to dłużej...

Odnośnik do komentarza

Tak jeszcze a propos tych strzałek.

Nie wiem, czy tak było w 08. W demie zauważyłem, że strzałki to są jedynie odzwierciedlenia polecenia Forward runs. Strzałka do przodu, oznacza często, gdy brak strzałki-mieszane i gdy strzałka do tyłu, mamy rzadko.

Pograłem wczoraj trochę w demko.

Przy moim sprzęcie: Sempron 2800+ (1,6ghz), 1,75gb Ram, GF 6600, 3D chodzi nawet płynnie, ale przy ustawieniach auto. Gdy zmieniłem na maxa, to już kaszlało :/

Ustawienia treningu to chodzą nawet z FM07.

Kontuzje faktycznie zdarzają się i to od razu bardzo długie. Ale pamiętam, że coś takiego było już w wersji chyba poprzedniej.

Jak już ktoś wspomniał, za dużo poprzeczek i słupków.

Faktycznie, gra strasznie obciąża procka. Wczoraj miałem nawet 99%. Przy 07 w tle oglądałem tv, tutaj o tym mogę zapomnieć.

Cóż, grę kupię na pewno. Mając oczywiście nadzieję, że po 2 łatkach, wszystko będzie śmigać jak należy ;)

Odnośnik do komentarza

Zauważylem że dzień bez zobaczenia trybu 3d jest dniem straconym ,więc muszę chociaż na chwilkę włączyć demo i rozegrac jeden sparing... :) Cieszę sie bardzo z tej nowości mimo że nie jest idealny ,panowie z si trafili w mój gust !

 

Podpowiedzi aststenta w czsie meczu ? Albo nie wiem gdzie albo asystent mi nic nie podpowiada (lub moze w sparingach z rezerwami nie podpowiada) ?

 

Oceny po przecinku na duży plus ,widac różnice między 6,6 a 7,4...

 

Co do strzałek dla mnie nawet na plus bo nigdy się nimi nie bawiłem ,jedynie dawałem do prosto w przód.

 

Transfery - nie bawiłem się jeszcze w to. Tak samo taktyka i trening. Zobaczymy co będzie dalej...

Odnośnik do komentarza
Tak jeszcze a propos tych strzałek.

Nie wiem, czy tak było w 08. W demie zauważyłem, że strzałki to są jedynie odzwierciedlenia polecenia Forward runs. Strzałka do przodu, oznacza często, gdy brak strzałki-mieszane i gdy strzałka do tyłu, mamy rzadko.

Pograłem wczoraj trochę w demko.

Przy moim sprzęcie: Sempron 2800+ (1,6ghz), 1,75gb Ram, GF 6600, 3D chodzi nawet płynnie, ale przy ustawieniach auto. Gdy zmieniłem na maxa, to już kaszlało :/

Ustawienia treningu to chodzą nawet z FM07.

Kontuzje faktycznie zdarzają się i to od razu bardzo długie. Ale pamiętam, że coś takiego było już w wersji chyba poprzedniej.

Jak już ktoś wspomniał, za dużo poprzeczek i słupków.

Faktycznie, gra strasznie obciąża procka. Wczoraj miałem nawet 99%. Przy 07 w tle oglądałem tv, tutaj o tym mogę zapomnieć.

Cóż, grę kupię na pewno. Mając oczywiście nadzieję, że po 2 łatkach, wszystko będzie śmigać jak należy ;)

 

Tak. Na forum SI ktoś napisał:

During FM Live beta test people were using arrows as an exploit to completley change formation when in possesion so SI removed the feature and now arrows merely represent forward runs. Barrow = Rarely and Farrow = often

Odnośnik do komentarza
A jak grałeś Jagielonia w fm 09??

 

Krążył polski qs.

 

 

Błąd kolejny: nie ważne jakie ustawienie, asystent ZAWSZE twierdzi że jest zbyt duża dziura między obroną i pomocą.

 

Dementi. Veto. Cokolwiek tam chcecie. Po prostu się nie zgadzam :keke:

 

Tak. Na forum SI ktoś napisał:

During FM Live beta test people were using arrows as an exploit to completley change formation when in possesion so SI removed the feature and now arrows merely represent forward runs. Barrow = Rarely and Farrow = often

Przestańcie mnie załamywać - kilka newsów o nowościach, beta test, x-set postów komentarzy a Wy próbujecie to na nowo odkrywać :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...