Skocz do zawartości

Demo FM 2009 - pierwsze wrażenia


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

DirectX 9.0c, NET.Framework 2.0, 3.5, wersja truskawkowa i waniliowa, instalacja w domyślnym folderze - wystąpił problem z aplikacją. Cmoknij FMa w trąbkę. Cholera no i sobie nie pogram :/

 

Instalowalem na 2 komputerach i wszystko było ok. Instalując gre musisz na koniec zainstalowac tego Directa X i w tym czasie musisz byc podlączony do internetu. Moze zadziała ?

Odnośnik do komentarza

Instalowałem i nic. Jak próbowałem uruchomić w trybie awaryjnym to mi przynajmniej wyskoczyło, że coś z grafiką mu nie pasuje. A przy normalnym uruchomieniu windy tylko to durne okienko gdzie nawet nie ma opisane co i dlaczego. No nic, kombinuje dalej... :]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o zlikwidowanie (ograniczenie) strzałek to problem wg mnie polega na tym, że nie wszystkie ich funkcje da się zrekompensować poleceniami indywidualnymi. Ja np grałem zawsze taką taktyką, że skrzydłowi mieli zaznaczone strzałki w ten sposób że schodzili do środka (na skos). Tego w żaden sposób nie da się uzyskać w poleceniach indywidualnych? Skoro ograniczają strzałki to mogliby dodać nowe opcje w poleceniach, a nic takiego nie widzę. Jak dla mnie lipa i tyle...

Odnośnik do komentarza
Kupić lepszą kartę graficzną.

Jako człek wychowany na prostocie (mimo niesamowitej grywalności) starego dobrego CM-a, potrzebowałem rozegrać aż 4 mecze sparingowe i spędzić jakąś godzinę przy menu FM-a, by dojść do tego, że karta graficzna w laptopie to powód braku trybu 3D :lol:

 

Dla mnie tryb 3d wygląda gorzej niz nie ktore pozycje we flashu....

żeby to na integrze czy jakims mx nie szło, to skandal :/

co do Dema, jeszcze troszkę przy nim posiedze i cos wyskrobie.

Ale wiem jedno, zostanę narazie przy 2008.

Odnośnik do komentarza
a co zrobic, albo co oznacza blad w postaci wyskakujacego niebieskiego ekranu i zliczania jakiejs pamieci? nie wiem dokladnie o co chodzi, bo to trwa tylko chwilke i restart kompa sie robi? mial to ktos?

 

Skoro się komp resetuje to pewnie tworzy tzw Crash Dump. Ściągnij sobie Debbuging Tools for Windows i załaduj ten plik. Przeanalizuje go i pod koniec będzie prawdopodobny powód resetu.

Odnośnik do komentarza
a co zrobic, albo co oznacza blad w postaci wyskakujacego niebieskiego ekranu i zliczania jakiejs pamieci? nie wiem dokladnie o co chodzi, bo to trwa tylko chwilke i restart kompa sie robi? mial to ktos?

 

Skoro się komp resetuje to pewnie tworzy tzw Crash Dump. Ściągnij sobie Debbuging Tools for Windows i załaduj ten plik. Przeanalizuje go i pod koniec będzie prawdopodobny powód resetu.

 

Odznacz sobie w System --> Zaawansowane --> Uruchamianie i odzyskiwanie opcję, żeby nie resetował się automatycznie przy błędach - spiszesz sobie co to za błąd i Google w dłoń. A nie od razu format :doh!: Lekarz też amputuje dłoń, jak się skaleczymy w palec :roll:

Odnośnik do komentarza

takie drobne spostrzeżenia.

Kontuzje - jest ich sporo, ale najbardziej zastanawiające jest to że z długich urazów zawodnicy wracają szybko np. grając w Milanie Szewczenko we wrześniu out na 6 miesięcy a tutaj minęły 2 miesiące i już zdrowy, chyba że mi się przewidziało z tymi 6 miechami ale u kilku zawodników zdawało mi się zauważyć wcześniejszy powrót niż prognozowano. No ale Nesta co od początku miał był Inj ma jeszcze 3 miechy :-k nie wiem czy to bug czy cudowny wpływ fizjoterapeutów też może jednak przewidzenie ;) jeszcze to poobserwuje :P

Mecz - znacznie realniejsze liczby strzałów.

Odnośnik do komentarza

Tez mialem problemy z zainstalowaniem,ale tylko w wersji 175mb.Po zainstalowaniu FW 2.0 i Javy sciagnalem demko stad: http://www.gameshadowdemos.com/fm2009/strawberry/ i hula.Jesli chodzi o gre to standardem sa kontuzje.Kolejna rzecza sa rzuty karne - strzaly w rog sa dla bramkarz nie do obrony,bo stoi on jak zamurowany :D:D Mialem serie karnych z Celticiem z Friendly Cup...wygralem, bo zawodnik Celticu strzelil w bramkarza.Strach pomyslec co by bylo gdyby strzelali wszyscy w rog - Neverending Story ?? :P :P :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...