Skocz do zawartości

Górnik Zabrze


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze przyznam, że gdyby nie błędy obrony i Peskovicia, to Wisła w sumie nie stworzyła sobie jakichś klarownych sytuacji do strzelenia bramki.

 

LOL. Sam Małecki mógł strzelić kilka bramek, nie mówiąć już o Brożku, czy Zieńczuku, który po tym, jak dostał dośc wyraźny opieprz od Pawła, zaczął szukać go na siłę. Warto też wspomnieć o akcjach Baszczyńskiego czy Paullisty, który zamiast podać do 3 kolegów wybiegających sam na sam, podał do Hajty. Pomijam już fakt, że jeśli Wisła nie stworzyła sobie klarownych sytuacji to Górnika w ogóle nie było.

Odnośnik do komentarza
Szczerze przyznam, że gdyby nie błędy obrony i Peskovicia, to Wisła w sumie nie stworzyła sobie jakichś klarownych sytuacji do strzelenia bramki.

 

LOL. Sam Małecki mógł strzelić kilka bramek, nie mówiąć już o Brożku, czy Zieńczuku, który po tym, jak dostał dośc wyraźny opieprz od Pawła, zaczął szukać go na siłę. Warto też wspomnieć o akcjach Baszczyńskiego czy Paullisty, który zamiast podać do 3 kolegów wybiegających sam na sam, podał do Hajty. Pomijam już fakt, że jeśli Wisła nie stworzyła sobie klarownych sytuacji to Górnika w ogóle nie było.

Chyba oglądałeś inny mecz :roll:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Duzo dobrego wydarzylo sie dzisiejszego dnia w naszym klubie. O to d informacje, ktore powinny nas cieszcyc:

 

Oto one

To sa zawodnicy, ktorzy raczej w Gorniku kariery nie zrobia, bo sa po prostu slabsi od reszty i nikt w Zabrzu za nimi plakac nie bedzie w razie czego

 

Widac, ze wszystko idzie ok i na zblizajacy sie nowy rok powinnismy byc optymistami

 

Edyta mowi, ze adres juz dziala.

Odnośnik do komentarza
Duzo dobrego wydarzylo sie dzisiejszego dnia w naszym klubie. O to d informacje, ktore powinny nas cieszcyc:

 

Oto one

 

To sa zawodnicy, ktorzy raczej w Gorniku kariery nie zrobia, bo sa po prostu slabsi od reszty i nikt w Zabrzu za nimi plakac nie bedzie w razie czego

 

Widac, ze wszystko idzie ok i na zblizajacy sie nowy rok powinnismy byc optymistami

 

Hmm, link coś nie działa

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Nie wiem, czy ktoś z Was zwrócił uwagę na niepozorny link na GW:

 

http://czado.blox.pl/html

 

Facet fajnie pisze o śląskim futbolu.

 

Ja i większość kibiców GieKSy, którzy są w temacie nie trawią typa :doh!: Kolejny pismak, który nie zna się na rzeczy i udaje, że wie o co chodzi w życiu prawdziwych kibiców.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem, czy ktoś z Was zwrócił uwagę na niepozorny link na GW:

 

http://czado.blox.pl/html

 

Facet fajnie pisze o śląskim futbolu.

 

Ja i większość kibiców GieKSy, którzy są w temacie nie trawią typa :doh!: Kolejny pismak, który nie zna się na rzeczy i udaje, że wie o co chodzi w życiu prawdziwych kibiców.

Nie oszukujmy się, to w tej chwili najlepszy dziennikarz sportowy na Śląsku. A to, że zaatakował kiedyś bydło na Bukowej, zwące się "prawdziwymi kibicami" i nie raz marzył o normalnym stadionie przy ulicy Bukowej, z kibicami, a nie bojówkami na trybunach, tłumaczy, dlaczego "prawdziwi kibice GKS" nie trawią typa.

Bo ta mniejszość, którzy go lubią, to zazwyczaj ludzie, którzy wdzięczni są za jego artykuły z czasów degradacji GKS i niejednokrotnie ostre słowa pod adresem miasta, gdy Czado żądał wsparcia dla klubu - tyle że tych kibiców na stadionie często nie ma, jak np. mnie, bo boją się wejścia na stadion, by nie dostać po pysku od "prawdziwych kibiców" za to, że nie było ich na poprzednim meczu.

Odnośnik do komentarza

Słuchaj...nie jesteś GieKSiarzem, nie dopingujesz GieKSy, nie oddasz za nią wiele to nie zasługujesz żeby siedzieć na Blaszoku. Ja absolutnie nie jestem zwolennikiem terroru na trybunach itp. ale jeżeli to miałoby przywrócić kiedyś dawny blask blaszoka, to nie mam nic przeciwko. Blaszok jest dla fanatyków, reszta won na główną i tam sobie można siedzieć, wpierdzielać słonia i lizać z laską...zresztą nie widze dalszego sensu prowadzenia dyskusji bo obaj mamy odmienne poglądy, tylko zauważ różniece pomiędzy piknikiem a kibicem.

Odnośnik do komentarza
Słuchaj...nie jesteś GieKSiarzem, nie dopingujesz GieKSy, nie oddasz za nią wiele to nie zasługujesz żeby siedzieć na Blaszoku. Ja absolutnie nie jestem zwolennikiem terroru na trybunach itp. ale jeżeli to miałoby przywrócić kiedyś dawny blask blaszoka, to nie mam nic przeciwko. Blaszok jest dla fanatyków, reszta won na główną i tam sobie można siedzieć, wpierdzielać słonia i lizać z laską...zresztą nie widze dalszego sensu prowadzenia dyskusji bo obaj mamy odmienne poglądy, tylko zauważ różniece pomiędzy piknikiem a kibicem.

A Ty zauważ różnice pomiędzy pseudokibolem, który napieprza się z innymi pseudokibolami na każdym meczu, a fanatykiem, który z całego serca dopinguje swoją drużyne, zdziera gardło, wspiera piłkarzy itd.

Odnośnik do komentarza

Ech.....a co ma jedno do drugiego?? Jakie napieprzanie się z innymi pseudokibolami?? To o czym mówie i co wyolbrzymiał Czado, to bieganie kilku kolesi po trybunach i krzyczenie na pikników, że mają dopingować albo sobie iść:) Czasem tam kogoś się przepchnęło jak biegali, ale rzadnego napieprzanie się nie było. I to jest koniec tematu, bo to nie to miejsce, temat i czas na takie rozmowy. Przynaję, że niepotrzebnie wyskoczyłem ze swoją opinią na temat tego pismaka.

Odnośnik do komentarza

Panowie nie wiem czy zauwazyliscie, ale to jest temat o Wielkim Górniku, a wy urządzacie sobie dyskusje na temat GKSu.

 

Kadra Górnika na rundę wiosenną jest już praktycznie gotowa. Jeżeli Górnik na kogoś czeka, to przede wszystkim na napastnika, który ma dojechać na zgrupowanie do Hiszpanii. Dokładnie dwóch napastników, choć pewnie tylko jeden z nich znalazłby ewentualnie zatrudnienie w Zabrzu. Z informacji "Sportu" wynika, że Górnik będzie testował snajperów z Chorwacji i Argentyny.

Tymczasem Tomasz Laskowski i Sławomir Jarczyk czekają na sygnał z Grecji. Obaj mają w najbliższych dniach, a może nawet godzinach wyjechać na południe Europy. W grę wchodzi jeden z klubów pierwszej ligi aktualnych mistrzów Starego Kontynentu.

 

Ciekawe informacje na temat mozliwych posuniec na rynku transferowym. Ciekawe o kogo chodzi. Jak na razie nie ma przecieków.

Odnośnik do komentarza

Podjerzewam, że to będą zawodnicy od razu gotowi do gry, ale bardziej jako uzupełnienie składu niż do gry w pierwszej "11" (czyli lepsi od Moskala, słabsi od Jarki), chociaż mam nadzieję, że się mylę ;)

 

A panowie wyżej. Nazwa tematu to Górnik Zabrze, a nie GKS Katowice a pseudokibole. ;[

Odnośnik do komentarza
Podjerzewam, że to będą zawodnicy od razu gotowi do gry, ale bardziej jako uzupełnienie składu niż do gry w pierwszej "11" (czyli lepsi od Moskala, słabsi od Jarki), chociaż mam nadzieję, że się mylę ;)

 

A panowie wyżej. Nazwa tematu to Górnik Zabrze, a nie GKS Katowice a pseudokibole. ;[

 

Slabszych od Jarki na pewnoby nie zatrudniali:)

Odnośnik do komentarza

No to może nie słabszych, ale na równym poziomie co Jarka, chociaż ja osobiście wolałbym dac jemu szanse (bo jest Polakiem, bo ma potencjał) niż komuś z zagranicy, no ale to tylko moja ocena, trener Wieczore się zna lepiej i to on zadecyduje. Poza tym lepszy napastnik od Jarki by się przydał, żeby go zmotywowac do jeszcze wiekszej pracy na treningach.

Odnośnik do komentarza
Już dzisiaj wydział dyscypliny zadecyduje co zrobić z zamieszanymi w korupcję Widzewem Łódz i Zagłębiem Lubin.

Ta decyzja może mieć wielkie znaczenie także dla Górnika Zabrze.

"Prawie pewne jest już, że w przypadku degradacji Zagłębia dołączy do nas Dawid Plizga. Niewykluczone, że zarzucimy sieci także na Macieja Iwańskiego." - powiedział dyrektor sportowy Górnika - Krzysztof Hetmański.

I dodał: "W przypadku uprawomocnienia się kary degradacji dla Widzewa jesteśmy zainteresowani także pozyskaniem Łukasza Brozia, Tomasza Lisowskiego i Łukasza Mierzejewskiego. Ale te transfery przeprowadzimy raczej dopiero latem" - zakończył dyrektor sportowy Górnika.

 

 

Zródło: Polskie Radio Autor: Marcin z Zabrskiej

Odnośnik do komentarza

Również słyszałem o Plizdze, ale o Iwańskim i graczach Widzewa już nie. Jeśli by się udalo ściągnąć do Zabrza i Plizgę i Iwańskiego, to mogłoby to być ogromne wzmocnienie dla Górnika. Osobiście nie mam nic przeciwko, tyle że kupić Iwańskiego będzie ciężko, bo kilka klubów na pewno też jest zainteresowanych kupnem Maćka.

Odnośnik do komentarza

Niemiec na testach w Górniku Zabrze

 

Marcel Rozgonyi rozpoczyna dzisiaj testy w Górniku Zabrze. 32-letni obrońca będzie miał ledwie kilka dni na przekonanie do siebie sztabu szkoleniowego Górnika, tak aby mógł znaleźć się na liście "wyjazdowej" na zgrupowanie w Hiszpanii.

 

Rozgonyi to lewonożny, środkowy defensor z niemieckim i węgierskim paszportem. Ostatnio reprezentował barwy zespołu FC Sachsen Leipzig, występującego w niemieckiej Oberlidze (odpowiednik IV ligi). Testowany w Górniku piłkarz może pochwalić się też grą m.in. w FC Schalke 04 oraz FC Energie Cottbus.

 

Rozgonyi, jeśli zachwyci grą trenerów Górnika, mógłby stanowić alternatywę do wypełnienia luki po kontuzjowanym Mārisie Smirnovsie.

 

No i jestem ciekaw czy przekona do siebie ten zawodnik trenera. Moim zdaniem Górnik bardziej powinien szukać młodszych bardziej perspektywnych graczy, a nie "dziadków" którzy chcą dorobić na emeryture

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...