Skocz do zawartości

Filmy


Tenorio

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady. Przypuszczam, że już w lutym powinien być. jmk, jeśli jeszcze nie widziałeś, to w weekend Helios będzie jeszcze pokazywał z okazji Święta Kina i po obniżonej cenie (12 zeta).

Nie sądzę wszystkie Polskie filmy dają pół roku po premierze ( czytaj dodają do gazet ;) )

Więc pewnie kwiecień- Maj dopiero będzie.

Odnośnik do komentarza

A w tej adaptacji na pewno nie. Tu już jest Spiderman od dawna w działaniu, wujka Bena itepe też nie będzie. MOŻE jako krótka retrospekcja, ale mocno wątpię. W Civil War wyjaśniono odrobinę origin i raczej tego nie ruszą. Zresztą chyba kojarzę wypowiedzi Feige, który mówił, że dadzą wujkowi Benowi spokój ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy była już mowa o tym filmie, ale wczoraj udało mi się obejrzeć Służącą. Rzadko mam okazję oglądać azjatyckie kino ale jak już jakoś przypadkiem trafiam na taki film to zawsze po seansie jestem zachwycony, tak samo było np. z "Old Boyiem", który spokojnie jest w top10 moich ulubionych filmów. Nie inaczej jest tym razem, "Służąca" jest zachwycająca pod każdym względem, nie ma sensu mówić o ujęciach czy muzyce bo naprawdę wszystko w tym filmie stoi na najwyższym poziomie. O fabule też ciężko coś powiedzieć bez unikania spoilerów, także ograniczę się do ala filmwebowego opisu czyli, mamy bogatą rodzinę w której starszy wuj planuje poślubić córkę swojej zmarłej żony aby przejąć jej majątek, w międzyczasie szykuję się spisek, który ma na celu również przejęcia całej fortuny przez miejscowego złodzieja. I o fabule tyle, resztę polecam odkryć samemu, bo tak jak mówiłem jest to na pewno najlepszy film jaki w tym roku oglądałem a i jeden w ogóle z najlepszych jakie w swoim życiu miałem okazję oglądać.

 

edit. haa...okazuje się że to ten sam reżyser co w Old Boyu.

A jakie azjatyckie filmy z ostatnich 3-4 lat możecie polecić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...