Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

OK w takim razie od innej strony, odnośnie Injaca - w rzeczywistości gra w pierwszym składzie? - gra, a w FM? - nie, bo jest dużo słabszy od pozostałych, Murasia, Bandra (tu się zgodzę oczywiście) Wilka i nawet Machaja (a tu się już nie zgadzam) skoro Machaj ma 95/135 (co do tego nic nie mam, w końcu ponoć największy talent z młodzieży w Lechu, choć np. 95/-7 byłoby lepsze) to Dima przynajmniej na 110/125 zasługuje. W końcu nawet Kadziński stwierdził ostatnio że Dima gra na poziomie LM i nawet nie chcą słyszeć o jego pozbywaniu się. Z tym LM oczywiście przesadził ale to świadczy że Dima ma uznaną markę w klubie. Smuda też go chwali i mówi że na niego zawsze może liczyć i że nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Także jak na mnie to CA/PA Dima ma zdecydowanie za niskie. Do tego to przecież typowy DMC a nie MC. Chłopak od brudnej roboty.

 

edit:

Jeszcze odnośnie taksy. Piszesz że nie będzie zmieniana bo jest ustawiona dobrze. W profilu taktycznym jest 4-5-1, 4-4-2, 4-5-1, 4-4-2

nie wiem czy to dobrze, na co dzień gramy 4-3-2-1, ze słabszymi przeciwnikami Franc wystawia 2 napastników i gramy 4-4-2, z mocniejszymi na wyjazdach 4-5-1 a gdy przegrywamy Franc zawsze zdejmuje obrońce i daje kolejnego napadziora i przechodzi na 3-4-3. Także raczej powinno być 4-3-2-1, 4-4-2, 4-5-1, 3-4-3

Odnośnik do komentarza
Taksy - chodziło mi o zmiany pozycji zawodników po zmianach taksy. Preferencje taktyczne Franza zmienię w lutym.

 

Injać to "rotation player", gra tylko wtedy, gdy kontuzjowany jest ktoś z wyjściowego składu, i jego CA/PA to oddaje.

OK co do Injaca nie będę się już z Tobą kłócił bo widzę że żadne argumenty do Ciebie nie trafiają. Masz własne zdanie i nie masz ochoty go zmieniać ;)

Ale tak już zupełnie na koniec, rozegrane mecze w tym sezonie:

Stilic-15

Injac-14

Bandrowski-13

Murawski-11

Machaj-1

Wskakuje za kogoś czy wygrywa z kimś rywalizację to jednak wśród środkowych pomocników jest na 2 miejscu pod względem rozegranych spotkań w tym sezonie. W grze nie ma na to szans bo jest zdecydowanie najsłabszy z wymienionych zawodników.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie 3 razy grał na obronie i to całkiem przyzwoicie.

"Zapchajdziura" też powinien mieć odpowiednie statsy żeby nią być. W FMie nią nie jest, nie gra prawie wcale, zalicza po 5 meczy na sezon albo jest wystawiany na listę transferową za grosze na samym początku gry. W realu zalicza 14 na 15 możliwych meczy w rundzie (i nie ważne że przy kontuzjach innych) a w grze 5 na sezon. To chyba dobitnie świadczy że w grze jest za słaby?

No ale nie kłócę się już. Kończę dyskusje bo widzę że do Ciebie żadne argumenty nie trafiają. Tobie można by pokazać białą kartkę a i tak upierałbyś się że jest czarna. Byle wyszło na Twoje, bo w końcu jesteś nieomylny... :P

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Ponoć Smuda zamierza dzisiaj wystawić Injaca w środku pola, natomiast (zdrowego) Bandrowskiego zamierza wystawić ewentualnie zamiast Peszki. Myślę, że warto w dzisiejszym meczu zwrócić szczególną uwagę na odbiór piłki przez Injaca (zobaczymy, czy jest to już champions league level).

Odnośnik do komentarza

Injać zagrał dzisiaj dobry mecz IMO ! Odbierał piłke, łądnie podawał ! Myślę , że nie jest takim zapchajdziurą ! Poczekajmy na kolejne mecze i zobaczymy czy jezeli Muraś i Bandro bede w 100% zdrowi i zdolni do gry Injać bedzie gra w podstawowej 11 ;)

Odnośnik do komentarza

Przecież pojęcie zapchajdziury nie implikuje faktu, że ktoś jest słaby, według mnie wręcz przeciwnie, jest na tyle dobry, aby zastąpić kogoś z pierwszego składu, w razie potrzeby, na zbliżonym do niego poziomie. On ma grac dobrze, kiedy dostaje szansę, bo na tym polega jego rola. Co jednak nie zmienia faktu, że jest słabszy od graczy podstawowej jedenastki.

Odnośnik do komentarza

Profesor - Twoje podejście jest żenujące, śmiem twierdzić, że się nie nadajesz. Już dobitniej niż koledzy wyżej nie można Ci było udowodnić, że jesteś w błędzie. Jeżeli zaraz znowu będziesz gadał o "zapchaj dziurze" zamiast przyznać się do błędu, to ja normalnie zwątpię w sens tworzenia tej gry w obecnym sytemie reaserchingu

Odnośnik do komentarza
Profesor - Twoje podejście jest żenujące, śmiem twierdzić, że się nie nadajesz. Już dobitniej niż koledzy wyżej nie można Ci było udowodnić, że jesteś w błędzie. Jeżeli zaraz znowu będziesz gadał o "zapchaj dziurze" zamiast przyznać się do błędu, to ja normalnie zwątpię w sens tworzenia tej gry w obecnym sytemie reaserchingu

Jeszcze sie rozplacz... ;(

Odnośnik do komentarza

I Pewnie Turina tez jest gorszy od Muchy?? Wczoraj było widać, jak zawodnicy reprezentowali się na najwyższym poziomie europejskim.

Stilic nie jest godny by posiadać PA na poziomie -9??

Injac to rzeczywiście taki marny zawodnik?

Djurdjevic nie zasługuje na wyższe parametry?

Turina wg mnie tez zasługuje na wyższe parametry.

Tanevski ciągle w FM'ie jest za słaby.

Arboleda prezentuje całkiem przyzwoity europejski poziom. Jest znacznie lepszy do Astiza i Głowackiego a w grze tego nie widać.

 

To tyle uwag odnośnie gry z wysokiej klasy przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza
Profesor - Twoje podejście jest żenujące, śmiem twierdzić, że się nie nadajesz. Już dobitniej niż koledzy wyżej nie można Ci było udowodnić, że jesteś w błędzie. Jeżeli zaraz znowu będziesz gadał o "zapchaj dziurze" zamiast przyznać się do błędu, to ja normalnie zwątpię w sens tworzenia tej gry w obecnym sytemie reaserchingu

 

nie podoba Ci się nie kupuj albo sam zostań reaserczerem :] Jeżeli Ci się to nie uda odpal edytorka. Stwórz własnego Lecha i go udostępnij szerszej publiczności i sprawdzimy Twe umiejętności.

 

Po prostu, pokaż co potrafisz a nie płacz w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
I Pewnie Turina tez jest gorszy od Muchy??

Och no sorki, ale to jest już przegięcie :lol: Mucha to chyba najważniejszy gracz Legii i najlepszy bramkarz w lidze w tym sezonie, bez dwóch zdań. Turina to nadal bramkarz-zagadka, dopiero co wygryzł Kotora ze składu, to raz, a dwa jak Prof tworzył bazę to o Turina był wielką niewiadomą.

 

I w ogóle dlaczego jeden mecz ma być wykładnią dla całego procesu tworzenia graczy w bazie? Przecież oni mają "grać" kilka sezonów a nie jeden mecz.

Mam wrażenie, że niektórzy by woleli mieć wszystkich w składzie -9, mieć bilans w sezonie 30-0-0, 140-0 w bramkach i Puchar UEFA na koncie :roll:

Odnośnik do komentarza
I Pewnie Turina tez jest gorszy od Muchy??

Och no sorki, ale to jest już przegięcie :lol: Mucha to chyba najważniejszy gracz Legii i najlepszy bramkarz w lidze w tym sezonie, bez dwóch zdań. Turina to nadal bramkarz-zagadka, dopiero co wygryzł Kotora ze składu, to raz, a dwa jak Prof tworzył bazę to o Turina był wielką niewiadomą.

 

I w ogóle dlaczego jeden mecz ma być wykładnią dla całego procesu tworzenia graczy w bazie? Przecież oni mają "grać" kilka sezonów a nie jeden mecz.

Mam wrażenie, że niektórzy by woleli mieć wszystkich w składzie -9, mieć bilans w sezonie 30-0-0, 140-0 w bramkach i Puchar UEFA na koncie :roll:

Jeden mecz nie, tylko profesor twierdził że ci piłkarze sa dobrzy na Polską ligę, więc wczoraj miał obraz jak grają z bardzo silnym rywalem. Dlaczego niby Mucha jest najlepszym bramkarzem w lidze? Wg mnie są lepsi choc przyznaję, ze Mucha jest jak na Polską ligę bardzo dobrym bramkarzem.

Odnośnik do komentarza
Dlaczego niby Mucha jest najlepszym bramkarzem w lidze?

Bo najlepiej broni? :> Nie przytrafiają mu się klopsy, wybronił najważniejszy mecz rundy z Wisłą, dodaje spokoju i pewności poczynaniom warszawskiej defensywy, dzięki swojej postawie trafił do słowackiej kadry.

Jakby był ligowy All-Star Team, to jako drugiego GK bym wybrał Stachowiaka z Odry.

 

Jeden mecz nie, tylko profesor twierdził że ci piłkarze sa dobrzy na Polską ligę, więc wczoraj miał obraz jak grają z bardzo silnym rywalem

I co, ma teraz wsiąść w wehikuł czasu, cofnąć się do czasów tworzenia bazy i im pozmieniać atrybuty bo w miarę korzystnie (ale i tak przegrali) zaprezentowali się w Moskwie? Dla mnie to jest średni argument - "zobaczcie zagrali jeden super mecz, no dla mnie -9 jak nic."

 

Wg mnie są lepsi

Chętnie posłucham jacy :-k

Odnośnik do komentarza
I Pewnie Turina tez jest gorszy od Muchy?? Wczoraj było widać, jak zawodnicy reprezentowali się na najwyższym poziomie europejskim.

Turina wg mnie tez zasługuje na wyższe parametry.

 

 

Ten Turina, który powinien mieć w ulubieńcach: przywiązanie do bramki 20 :roll: Ten Turina, który zrobił błąd przy drugiej bramce czy ten, który tydzień wychodził do przeciwnika przy pierwszym golu :>

 

Tanevski ciągle w FM'ie jest za słaby.

 

Ten Tanevski, którego Arboleda próbował zaasekurować przy pierwszym golu czy Ten Tanevski, który zajebał 2 bramkę :> Weź precyzuj za dużo niewiadomych :>

Odnośnik do komentarza
I Pewnie Turina tez jest gorszy od Muchy?? Wczoraj było widać, jak zawodnicy reprezentowali się na najwyższym poziomie europejskim.

Stilic nie jest godny by posiadać PA na poziomie -9??

Injac to rzeczywiście taki marny zawodnik?

Djurdjevic nie zasługuje na wyższe parametry?

Turina wg mnie tez zasługuje na wyższe parametry.

Tanevski ciągle w FM'ie jest za słaby.

Arboleda prezentuje całkiem przyzwoity europejski poziom. Jest znacznie lepszy do Astiza i Głowackiego a w grze tego nie widać.

 

To tyle uwag odnośnie gry z wysokiej klasy przeciwnikiem.

 

A ten znowu swoje...

 

Weź se odpal edytora, daj wszystkim same 20 będziesz miał swoją wyśnioną drużynę. Stanowi to dla Ciebie jakiś problem? Jeżeli chcesz grać przepakowaną drużyną to sobie ją zrób. Skoro researcher może poświęcić swój czas, to i Ty możesz parę razy kliknąć "+1" w skilsach.

 

Z ciekawości wczoraj obejżałem cały mecz i Lech momentami prezentował się naprawdę dobrze, ale popełniał także sporo błędów. Przewyższał CSKA zaangażowaniem.

 

-Turina lepszy od Muchy... żal komentować. Akurat wczoraj nie pokazał nic szczególnego, ale może być z niego dobry bramkarz. Potrzeba czasu by go ocenić.

-Injac - wczoraj imponował odbiorem, ale najczęściej robił "kółeczka" i tracił szybko piłkę. Ale odbiór piłki powinien mieć jak na naszą ligę na dobrym poziomie. Gorzej z koncentracją.

-Arboleda, Astiz, czy Głowacki są na jednym poziomie. Napewno żaden z nich nie jest lepszy od drugiego.

 

Na temat Djurdjevicia i Stilicia nie będę się wypowiadał, bo już wszystko zostało przez Profesora idealnie wytłumaczone.

Odnośnik do komentarza

Turina? Turina nie umie wprowadzić piłki do gry nogą i to jedno czyni go o klasę gorszym od Muchy. Co nie zmienia faktu, że jest o klasę lepszy od Kotorowskiego w obecnej formie.

 

Tanevski i Injać to dla mnie dokładnie ten sam poziom - średniacy z polskiej ligi, którzy wyżej pępka nie podskoczą. Ile razy trzeba powtarzać, że obaj są w Lechu zawodnikami rezerwowymi, bo takie prezentują umiejętności, i mają CA/PA na poziomie rezerwowego zawodnika zespołu z czołówki ekstraklasy. Gdyby Bosacki nieoczekiwanie się nie skończył na początku sezonu jako klasowy obrońca, Tanewski nie miałby jednego meczu rozegranego w lidze i w pucharach w wyjściowym składzie; to, że gra, jest dowodem na słabość naszej defensywy, nie na umiejętności. Podobnie jest z Injaciem => chłopak nigdy nie będzie podstawowym zawodnikiem Lecha inaczej jak tylko przez urazy prawdziwie podstawowych piłkarzy; to, że za nich gra, nie czyni go równie dobrym piłkarzem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...