Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw musiałbyś przedstawić jakiekolwiek jej dowody. Podpowiedź - profil Buricia wykonany przez bośniackiego researchera się nie kwalifikuje.

 

Tu nie chodzi o profil Burica. Załóżmy, że nie oglądałeś Remes Cup, nie widziałeś jak bardzo odstaje on od np Kotorowskiego, OK twoja sprawa

Mówiąc o niekompetencji miałem na myśli sprawę Gikiewicza. Uważam, że reasercher klubu powinien znać takich zawodników z tej samej ligi, ty uważasz, że niekoniecznie. To nie jest kwestia dowodów, tylko po prostu poglądów na tą sprawę

Odnośnik do komentarza

Nie uważam, by każdy researcher miał obowiązek znać wszystkich ligowych debiutantów z pierwszej wiosennej kolejki, bo nie ma to żadnego znaczenia w opracowywaniu poszczególnych klubów. I po raz enty, a zarazem ostatni powtórzę - za Buricia odpowiada researcher bośniackiej bazy danych i gdybym nawet przez cały luty chodził za nim po Poznaniu i spał z jego dziewczyną, i tak jego profil opracowywałby researcher z Bośni, a nie ja.

Odnośnik do komentarza
gdybym nawet przez cały luty chodził za nim po Poznaniu i spał z jego dziewczyną, i tak jego profil opracowywałby researcher z Bośni, a nie ja.

Taki researching byłby ciekawy. Gdzie można się zgłosić?

 

A na serio... Rafalzi - podrap się czasem po czaszce, zanim przelejesz swe dumania na forum, bo jak na zrazie to wywołujesz niezdrową burzę w kieliszku święconki, narażając się na srogie wiatry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

przedstawię kolejne tgzw suche fakty czyli dane z systemu amisco źródło Kolejorz nr 2

 

A)ilość km przebiegniętych w meczu z Polonia Bytom -

 

Turina 5,7km Djurdjevic 11,2km Arboleda 10,6km Tanevski 10,5km Wojtkowiak 12km Wilk 12,9km

Bandrowski 14km Murawski 12,7 Lewandowski 8,9km(66 minut gry) Stilic 3,8km (29minut gry) Peszko 10km (76 minut) Reiss 2,6(19 minut gry) Rengifo 10,6 Cueto 0,4(3minuty)

 

B)liczba podań w meczu z Polonią Bytom ( % celnych) -

 

Turina 38(74%) Djurdjevic 79(74%) Arboleda 51(71%) Tanevski 46(79%) Wojtkowiak 13(75%) Wilk 45(74%)

Bandrowski 83(82%) Murawski 77(81%) Lewandowski 40(68%)(66 minut gry) Stilic 19(64%) (29minut gry) Peszko 36(77%) (76 minut) Reiss 15(64%)(19 minut gry) Rengifo 41(70%) Cueto 0(3minuty)B)

 

C)ilość metrów przebiegnięta sprintem w meczu z Polonią Bytom-

 

Turina 21 Djurdjevic 174 Arboleda 391 Tanevski 283 Wojtkowiak 404 Wilk 368

Bandrowski 192 Murawski 225 Lewandowski 249(66 minut gry) Stilic 43 (29minut gry) Peszko 190 (76 minut) Reiss 29(19 minut gry) Rengifo 297 Cueto 22(3minuty)B)

 

D)Mecz z Polonią odbył się przed meczem z Feyenoordem.

-średnio dystans przebiegnięty przez całą drużynę Lecha sprintem (prędkość conajmniej 24km/h) Lech263m Polonia 218m

-średnia długośc sprintów graczy Lecha 23m

-liczba sprintów Lecha 132 Polonia 102

- dla przypomnienia Polonia do meczu z Lechem przygotowywała się 7 dni

Odnośnik do komentarza

ponadto o meczu z Polonią:

 

-najwięcej odzyskanych piłek Bandrowski 23 Murawski Arboleda po 15

-najwięcej pojedynków 1 na 1 Rengifo 18 wygrał 6 Lewandowski Murawski Arboleda stoczonych po 10 wygranych po 4 Wojtkowiak 6 pojedynków stoczonych wygrał 4 Bandrowski 4 na 4

-

 

żródło magazyn Kolejorz nr 2

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

w sumie racja na forum Lecha przecież widzę także Twój nick a to jest główna wiadomość w dziale aktualności powinienem się domyśleć.

Z tego co wiem nieoficjalnie to ten niby bunt wcale nie wywołał Turina tylko Stilic miał fochy.Od osoby związanej z klubem słyszałem że na meczu ze Śląskiem wcale nie miał kontuzji uniemożliwiającej grę.Z reguły to co mi mówi się sprawdza także myślę że to może być prawda.Może to wpłynąć na zastanowienie się nad zmniejszeniem atrybutów związanych ze strzelaniem fochów nie wiem jaki by to mógł być może zmniejszenie przywiązania do klubu czy coś takiego

Odnośnik do komentarza

Profesjonalizm

Też nad tym myślałem po jego różnych wypowiedziach w prasie, problem w tym, że cholera wie, ile z nich było autentycznych.

No i póki co będzie trzeba mu trochę obciąć Consistency.

Zasadniczo mam wielką satysfakcję co do niego, bo jednak wyszło na moje w jego ocenie. O ile nasz -9 na swoje -9 zasłużył, podobne PA dla Semira w świetle jego gry na wiosnę jest bardzo wątpliwe. Nie wydaje mi się, żebym mu zmieniał PA w kolejnej rundzie researchu.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jednak po Lewandowskim wszyscy spodziewali się więcej. W obliczu jego jesiennych występów, -9 było na pewno uzasadnione. Obecnie myślę że można pokusić się o stały potencjał w granicy 145-150.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...