Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście. Podciągnąłem CA Bosemu, bo w zeszłym sezonie miał obniżone przez kontuzję, paru młodych tak samo. Najbardziej zastanawiam się nad Luisem - chciałem mu zdecydowanie podnieść CA/PA, ale z jednej strony był Zurich czy Chazar, z drugiej Bełchatów :-k To chyba jednak była wpadka spowodowana bardziej taktyką Franza niż umiejętnościami Luisa, a na wiosnę zasłużył na podniesienie atrybutów.

 

A, i jeszcze jedno - jak traficie na jakiś ciekawy FMowo artykuł o Lechu (tylko nie z Faktu ani SE :pray:), wrzucajcie tutaj linki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok, Lewandowski i Peszko zostali przeze mnie ostro poprawieni, bo przyszli do Lecha z przeciętnymi statsami. Pozwoliłem też sobie troszeczkę podciągnąć potencjał Štilicia po tym, co pokazał. Spośród "starych" zawodników Lecha, troszkę ściąłem Rengifo, bo wyraźnie spoczął na laurach, za to w górę poszły atrybuty Wojtkowiaka.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ja uważam, że Cueto był trochę za mocny w 08. Fizycznie jest postury Machaja, a ten moim zdaniem radzi sobie trochę lepiej. To, że chłopak jest dobry technicznie wszyscy wiedzą, ale kwestia takich spraw jak ustawianie się jest u niego słaba. Jest też egoistą, ale może to wynika z ambicji i chęci udowodnienia Smudzie, żeby na niego stawiał. Smuda zresztą mówi głównie o taktycznych błędach niż fizycznych. Fizycznie da się go wyrobić na siłowni, a taktycznie to trzeba go szkolić i jeszcze raz szkolić. Zobaczymy co nam prof zmajstrował w tym roku :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...