Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

nie chcę mordobicia, a do FYMa nic nie mam :) Jaga jest spoko zrobiona, a FYM rozróżnia np. umiejętność od chęci strzelania z dystansu i nie robi dryblerów lepszych od Ballacka (pozdrowienia dla M8_PL)

odnośnie Cueto też uważam, że nie ma co przesadzać. trochę typ w stylu Radovicia - niezły technicznie, czasem błyśnie, ale samolubny i nieskory do gry w obronie (oczywiście przykład z rzeczywistości, nie brać przykładu z FM'a :P)

 

ps. czy ktoś wie co jest z Krzyśkiem? nie odpisuje, nawet 20-30 błędów i błędzików już mi się nie chciało do niego wysyłać, bo kontaktu brak. dodatkowo przy nowej becie dostałem nowy klucz, którego działanie sprowadza się jedynie do rozsypania gry w pył, a nie muszę chyba mówić jaki jest kontakt i podejście do researcherów panów z SI.

Odnośnik do komentarza
A tak w ogóle to Lech powinnien być conajmniej 2 siłą ekstraklasy.

2, bo wiadomo który klub jest pierwszą siłą w FM i jest rok w rok przepakowany :> EoT, bo miałem być miły i się nie czepiać ;)

 

a mnie sie wydaje ze ten nielubiany klub w Poznaniu jest przepakowany :) wlazlem do edytorka i wszystkim sru o polowe :)

prof pamietam pauko zlewasz sprawe... :P

Odnośnik do komentarza

W demie niewiele widać ;) Ładuje się Lewandowski, Stilić i Cueto ;) Powiem tyle, że Lech zgodził się na transfer Stilicia za 1,5 mln euro do West Hamu. Za tyle samo przechodzi Iwański, który jest najbardziej przepakowanym piłkarzem jakiego póki co widziałem w tej grze. Ogólnie nie mam zastrzeżeń do tych zawodników którzy są załadowani. Ciekawi mnie PA. Ja np uważam że Cueto powinien mieć -8, wiem że Ty go oceniasz dużo niżej ;)

Odnośnik do komentarza

Cueto jest w klubie od półtora roku (od roku na kontrakcie) i przyszedł do nas z PA -8. Od tamtego czasu poza bardzo dla niego fuksiarskim meczem z Jagiellonią (grającą w 9, a więc nie zmuszającą go do większego wysiłku) nie pokazał niczego, co uzasadniałoby PA -8 (130-160) - nawet gdy grał w MESA, co potwierdzają moi informatorzy, a gdzie piłkarz w jego wieku i z ponoć takimi umiejętnościami powinien błyszczeć. Poza tym jest już w wieku, w którym można przymierzyć go do stałego PA, skoro jest zawodnikiem pierwszego zespołu. Przy ostatnim uaktualnieniu odesłałem go z PA = 140, a i tak oceniłem go trochę na wyrost, imho.

Odnośnik do komentarza

No 140 to IMO w sam raz dla niego. Choć ja wciąż uważam że (tak samo jak w przypadku Bruno Coutinho który miał -8 gdy przychodził do Jagiellonii i się okazał niewypałem) problem nie tkwi w umiejętnościach, a w stylu gry w naszym kraju. Niestety, u nas od lat szkoli się rasowe drewno i w takiej MESA pokłosie tego szkolenia występuje. Kto jest duży i silny, to ma fory w juniorach. Taka jest prawda. Ze świecą szukać u nas zwrotnych, technicznych dryblerów o wzroście 160-170. Niestety, gracz pokroju Cueto czy Coutinho gdy staje naprzeciwko takich drwali, wysiada fizycznie. Co nie oznacza, że jest słabszym zawodnikiem ;)

 

Edyta mówi, że filozofia Smudy też nie jest odpowiednia dla takiego gracza ;) Zresztą w przypadku Coutinho wyszło, że przeszkadza... trawa. Bo w Brazylii kosi się ją wyżej i piłka wolniej lata.

Odnośnik do komentarza

Tak więc to ocenimy :]

 

Swoją drogą w to, że Cueto ma potencjał nie wątpię, ale na razie tego nie okazuje, a trzeba odzwierciedlić to co dzieje się na boisku. Jeżeli za pół roku będzie błyszczał, to będzie miał atrybuty temu odpowiadające, w chwili obecnej niestety dzieje się może i to co z Micańskim. Dostaje mało szans i nie pokazuje swoich możliwości, a taktycznie jest słaby. Micański w Zagłębie jest dobry, ale w Lechu się nie sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Tak więc to ocenimy :]

 

Swoją drogą w to, że Cueto ma potencjał nie wątpię, ale na razie tego nie okazuje, a trzeba odzwierciedlić to co dzieje się na boisku. Jeżeli za pół roku będzie błyszczał, to będzie miał atrybuty temu odpowiadające, w chwili obecnej niestety dzieje się może i to co z Micańskim. Dostaje mało szans i nie pokazuje swoich możliwości, a taktycznie jest słaby. Micański w Zagłębie jest dobry, ale w Lechu się nie sprawdził.

Dla Micańskiego 130 powinno być?

Odnośnik do komentarza

No nie. Mówię tylko, że bardzo dużo zależy od klubu w jakim się gra. Micański gra regularnie i pokazuje się z dobrej strony. W Lechu Cueto gra w MESA i w PE. W lidze zagrał jeden mecz z ŁKS'em z tego co pamiętam i jakieś końcówki. Tak samo jak Micański dużo szans nie ma/.

Odnośnik do komentarza
Prof... powiedz mi co to jest :D

 

http://i33.tinypic.com/n4e8t1.png

 

QS z pustymi składami poza Polską?

 

Jak pisałem w Maryni, Kotor ma CA/PA 122/125, czyli absolutnie takie, jak mieć powinien (dla przypomnienia, w 8.0.2 ma 116/118, czyli podniosłem mu o 6/7, by odzwierciedlić postępy, jakie poczynił w zeszłym sezonie pod opieką Woźniaka i rywalizując z Dolhą).

 

A za nowy, zajebisty, napisany od zera i ewidentnie przez fachowców o zbliżonych do zera umiejętnościach nie odpowiadam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...