Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

Sędzie był metr od zdarzenia. Jeżeli nie uznał tego za faul to pewnie nawet jakby tydzień oglądał na powtórkach to by tego nie zaczaił. Takich miernych sędziów trzeba usuwać bo im nawet powtórki nic nie pomogą.

Sędzia stojący metr od zdarzenia (sędzia liniowy) zareagował prawidłowo, ale arbiter główny nawet nie podjął się konsultacji. Troszkę mnie ta sytuacja zszokowała :roll:

Odnośnik do komentarza
Sędzie był metr od zdarzenia. Jeżeli nie uznał tego za faul to pewnie nawet jakby tydzień oglądał na powtórkach to by tego nie zaczaił. Takich miernych sędziów trzeba usuwać bo im nawet powtórki nic nie pomogą.

Sędzia stojący metr od zdarzenia (sędzia liniowy) zareagował prawidłowo, ale arbiter główny nawet nie podjął się konsultacji. Troszkę mnie ta sytuacja zszokowała :roll:

Na moje to liniowy sygnalizuje wolnego dla Chelsea. A nawet jak tego nie robi, to maja przeciez mikrofony i sluchawki, by moc sie latwiej komunikowac. IMO bardziej zawalil liniowy, ale glowny tez sie nie popisal (zakladam, ze to widzial).

Odnośnik do komentarza

Niektórym to już naprawdę rozum na boisku odbiera :szok: Jak nie ukarzą Bosingwy za ten atak, nigdy już chyba nie skrytykuję żadnego gracza United za bezsensowny i brutalny faul - przecież tak wolno, co widać na załączonych obrazach...

Odnośnik do komentarza

Guus Hiddink nowym trenerem Chelsea Londyn. Może być ciekawie. Równolegle będzie prowadził reprezentację Rosji. Może być jeszcze bardziej ciekawie.

 

Na tą chwilę Romek zrobił chyba najlepszy interes zatrudniając Holendra.

 

[edyta] a co lepsze to podobno będzie pracował za darmo ;]

Odnośnik do komentarza
Carlo Ancelotti, który od nowego sezonu miał przejąć obowiązki managera Chelsea oświadczył, że nie chce odchodzić z Milanu.

 

Tymczasowym managerem Chelsea został Guus Hiddink. Włoch wg. różnych źródeł był najpoważniejszym kandydatem do zajęcia miejsca Holendra po tym sezonie.

 

- "Nie myślę o opuszczeniu Milanu" - powiedział Ancelotti - "Jedynym klubem, który chciał mnie zatrudnić była Chelsea. Latem spotkałem się z Romanem Abramovichem, ale nie chciałem opuszczać Milanu. Teraz sytuacja wyglądała tak samo".

 

Przedwczesna radosc? :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...