Skocz do zawartości

Podaj dalej #4


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Hełm z mojego ava należał do wojownika elitarnej formacji wojskowej z uniwersum najważniejszej obecnie gry bitewnej na świecie. Imię genetycznego ojca członków tego konkretnego zakonu jest "kulinarnie" związane z moim (pochodzącym od rzymskiego boga wojny). Co to za związek?

Odnośnik do komentarza

Żeby wyprodukować procesor potrzebujemy krzemu - ergo krzem jest najważniejszym czynnikiem procesu produkcji gdyż bez krzemu nie ma mowy o produkcji. Zgodnie ze słownikiem: "czynnik - jedna z przyczyn wywołujących skutek". Uważam, że moja odpowiedź pasuje do tej definicji. Dostałeś taką odpowiedź jakie pytanie zadałeś.

Odnośnik do komentarza

Żeby wyprodukować procesor potrzebujemy krzemu - ergo krzem jest najważniejszym czynnikiem procesu produkcji gdyż bez krzemu nie ma mowy o produkcji. Zgodnie ze słownikiem: "czynnik - jedna z przyczyn wywołujących skutek". Uważam, że moja odpowiedź pasuje do tej definicji. Dostałeś taką odpowiedź jakie pytanie zadałeś.

przyjmując twoją teze, że materiał jest składnikiem, czyli czynnkiem, nadal nie jest najważniejszy, istotna jest czystość powietrza, bez niej wyprodukujesz bezużyteczny produkt. btw. nigdy nie słyszałem, żeby materiał był czynnikiem procesu technologicznego ...

 

Odpowiednia czystość atmosfery w danym pomieszczeniu (clean room).

prawidłowa odpowiedź, dajesz dalej

Odnośnik do komentarza

Proszę podać imię oraz nazwisko matematyka, który udowodnił pewne słynne twierdzenie z dziedziny topologii, sformułowane na początku XX wieku. Twierdzenie to dotyczyło szeroko rozumianego homeomorfizmu. Uczony ten za swe osiągnięcie otrzymał wiele prestiżowych nagród, których nie przyjął. W ostatnich latach uczony ten publikował prace naukowe dotyczące m.in. potoku Ricciego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...