Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Trałka zasłużył sobie na takie przyjęcie. Pokazał jak dobrym kapitanem był, skoro zmył się z Polonii jako pierwszy, a po chwili komplementował kibiców Lecha, że są od nas dużo lepsi i dla takiej publiki chce się grać. Czy tak się zachowuje kapitan?

 

Owszem, nie był on wychowankiem i okazało się, że Polonię ma najzwyczajniej w dupie. Niech nie mówi jednak, tak jak w wywiadzie o szacunku. Zasłużył na takie przyjęcie. Kibice skandowali: "Warszawa wita, przyjechał ch**, nie kapitan" - może mało to poetyckie, ale prawdziwe.

 

Koniec jednak gadania o kapitanie. Wreszcie widzę, że w Polonii panuje normalna atmosfera. Młodzi walczą za całych sił, aby osiągać dobre rezultaty. Wczoraj obejrzeliśmy naprawdę dobry mecz i jeśli tej ambicji starczy Polonii na resztę sezonu i dojdzie do tego jeszcze zgranie i doświadczenie, to myślę, że utrzymamy się spokojnie, a nawet możemy namieszać w czołówce.

Odnośnik do komentarza
Jak dowiedział się Sport.pl roczny kontrakt z Polonią Warszawa podpisał Jose Isidoro Torres, który wcześniej reprezentował barwy Realu Betis.

 

W ostatnich dniach na testach w Polonii Warszawa pojawili się dwaj prawi obrońcy: Rosjanin Anri Kagusz i Hiszpan Jose Isidoro Torres. Klub z Konwiktorskiej zdecydował się na tego drugiego i podpisał z Torresem, wychowankiem Betisu Sewilla, roczny kontrakt.

26-latek rozegrał w ubiegłym sezonie 11 meczów w Primera Division, nie strzelił żadnej bramki. 30 czerwca skończył mu się kontrakt, a Betis nie chciał przedłużyć z nim umowy.

 

Na papierze całkiem ciekawy transfer, zobaczymy co pokaże. Może ktoś powiedzieć o nim coś więcej?

Odnośnik do komentarza

Trzy ciekawe linki:

http://ekstraklasa.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Isidoro-Gomez-o-transferze-do-Polonii-Warszawa,artykul,145673,1,977.html

http://sport.interia.pl/klub-polonia-warszawa/news-bako-kazdy-ma-swoj-klub-kokosa,nId,631051

http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/ekstraklasa-polonia-bez-caniego_275998.html

 

Odnośnie ostatniego tekstu. Wynika z niego, że Król chce uprzykrzyć życie Caniemu i szuka jego następcy.

Król zdradził też, że Polonia już szuka następcy Caniego.

- Rozmawiamy z zawodnikiem, który będzie gwiazdą Ekstraklasy - powiedział prezes.

Brzmi ciekawie. Gwiazda Ekstraklasy? Czyżby Lessi? A tak poważnie, mam nadzieję, że Stoki postawi na kogoś w miarę dobrego. Gwiazd mam już dość, niech to będzie solidny piłkarz i tyle.

Odnośnik do komentarza

http://ksppolonia.pl/news,7634-diem%C3%A9-quotwygrywac-dla-kibicowquot.html

 

Wywiad z Jimmym :). Chłopak ma przeciętne umiejętności, ale bardzo się stara. Z treningu na trening, meczu na mecz robi postępy. Już stał się ulubieńcem kibiców Polonii i to pozytywnym.

A tutaj słitaśna foteczka :D -> https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/376589_310488989049090_1629356793_n.jpg

Jimmy sprawia wrażenie bardzo sympatycznego :)..

Odnośnik do komentarza

Wisła-Polonia 1:3

 

Polonia dalej gra swoje. Kolejny dobry mecz w wykonaniu Czarnych Koszul. Wreszcie z przyjemnością patrzy się na grę chłopaków. Świetnie wspólpracują Wszołek z Teodorczykiem. Do formy wraca Dwaliszwili. Trzeba spokojnie grać swoje i Polonia to robi. Jak widać oczyszczenie kadry i odejscie JW wyszło na dobre. Z Polonii spadła presja. Ona może, ale nie musi. Ciągle podstawowym celem jest utrzymanie. Jeżeli będzie coś więcej super. Nie można jednak popadać w przesadny optymizm. Jest problem z kondycją. To może się odbić w kolejnych meczach.

Odnośnik do komentarza

Dlatego boję się, że z każdym meczem moze być gorzej. Z drugiej strony sezon u nas nie jest zbyt długi. Może wytrzymają. Oba duety na razie się sprawdzają. Kokoszka wreszcie pokazuje, ze potrafi grać. Cholernie się cieszę, że został Baszczyński. Taki zawodnik był i jest bardzo potrzebny Polonii. Krzyknie, ustawi, zagrzeje do walki. Poza tym Baszczu był jednym z niewielu zawodniów, którzy w zeszłym sezonie potrafili podejść do wkurzonych kibiców po przegranych meczach.

Odnośnik do komentarza

Zawsze smieszyly mnie takie wypowiedzi :) Bo malo kiboli na wyjazdach, bo to bo tamto. Na reymonta było 17 tysiecy ludzi - to jest smieszne. Zreszta popatrzmy na frekwencje na PGE Arenie czy Wroclaw - najpierw niech "domowi" poprawiaja frekwencje, a potem myslmy o wyjazdowych.

Odnośnik do komentarza

No i? Masz coś jeszcze do dodania?

Z tego co wiem żadnej mobilizacji nie było. To był po prostu kolejny mecz wyjazdowy.

Poza tym w Warszawie nie ma Polonii, więc kompletnie nie wiem o co Ci chodzi.

 

przecież dlatego odpuszczali wyjazd do Gdańska bo mobilizowali się na Kraków

 

Zawsze smieszyly mnie takie wypowiedzi :) Bo malo kiboli na wyjazdach, bo to bo tamto. Na reymonta było 17 tysiecy ludzi - to jest smieszne. Zreszta popatrzmy na frekwencje na PGE Arenie czy Wroclaw - najpierw niech "domowi" poprawiaja frekwencje, a potem myslmy o wyjazdowych.

 

najważniejsze że młyny są pełne

Odnośnik do komentarza

Zawsze smieszyly mnie takie wypowiedzi :) Bo malo kiboli na wyjazdach, bo to bo tamto. Na reymonta było 17 tysiecy ludzi - to jest smieszne. Zreszta popatrzmy na frekwencje na PGE Arenie czy Wroclaw - najpierw niech "domowi" poprawiaja frekwencje, a potem myslmy o wyjazdowych.

 

najważniejsze że młyny są pełne

 

Najważniejszy dla każdego klubu jest pełen stadion, a nie młyn, który dość często prócz fantastycznego dopingu dostarcza dość dużą pule kar finansowych za chamote. Otwórz oczy - kluby nie dbają o hoolsów tylko o wpływ z dnia meczowego, a "młyn" to tylko część tych wpływów i kibiców wchodzących na stadion.

Odnośnik do komentarza

"Młyn" to tylko czesc wpływów jak to napisałes, a ile sie wiąże z nimi problemów.

 

Jeżeli to było pytanie to mówię o wszelkiego rodzaju zadymach, które raczej są kreowane przez niektórych idiotów z młynów. Nie uogólniam nikogo, ale przykro patrzeć gdy młyn zamiast tępić chołotę to się z nią często utożsamia. Doping prowadzony na młynie jest zawsze przedni i warto dla niego przychodzić na mecze, ale wymieniony przeze mnie aspekt to ten taki hamulcowy. Bez pełnego stadionu nie ma wysokich wpływów, a bez wpływów nie ma wyników. Kary nałożone przez komisje ligi (o ile stowarzyszenia za nie nie płacą) redukują wpływy klubu. W koło Macieju..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...