Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Senegalczyk Dieme Yahiya oraz Mariusz Pawełek będą testowani przez "Czarne Koszule" na zgrupowaniu w Gutowie Małym.

 

Dieme Yahiya to pomocnik, który wyróżniał się na boiskach niższych lig śląskich. Z Górnikiem Wesoła wywalczył awans do III-ligi, ale po sezonie skończył mu się kontrakt, którego nie chciał przedłużać. "Mój kontrakt z Górnikiem już się skończył. Dostałem od działaczy propozycję przedłużenia umowy. Ja jednak chcę spróbować swoich sił w wyższej lidze. Moim marzeniem jest gra w ekstraklasie" - powiedział.

 

Mariusz Pawełek jest z pewnością znacznie bardziej kojarzonym zawodnikiem. Jako bramkarz może pochwalić się 10-letnim doświadczeniem na boiskach Ekstraklasy (Odra Wodzisław Śl. oraz Wisła Kraków). Zimą 2011 roku przeniósł się z "Białej Gwiazdy" do tureckiego Konyaspor Kulübü, z którym spadł na zaplecze tamtejszej ekstraklasy. W II lidze pozostał czołowym zawodnikiem tego klubu.

http://ksppolonia.pl/news,7439-yahiya-i-pawelek-przejda-testy.html

 

Pawełek w Polonii? To jest jakaś opcja. Lepszy Pawełek niż nic. Facet ma przynajmniej jakieś doświadczenie.

Czarls ma rację, przydałby się jeszcze jeden napastnik.

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Mi bardziej szkoda, że do GKS nie trafi Yahiya, niż grubasek lub Łobo. Yahiya nic specjalnego nie prezentował piłkarsko, ale grał solidnie. To silny, duży chłop i na rozbijanie rywala w sam raz, z tym że tak się nie gra w E-klasie i może sobie nie poradzić. Iwański sobie truchtał i tyle mogę powiedzieć o jego postawie na obozie GieKSy. Łobo nadal potrafi grać, ale co z tego, po ostatnim sparingu zszedł po 27 minutach z kontuzją, człowiek szklanka. Król niczego się nie nauczył i tak jak na początku w GieKSie ściąga szrot z nazwiskami (Piechniak, Szala, Karwan).

Odnośnik do komentarza

http://www.warszawa.sport.pl/sport-warszawa/1,124558,12237891,Wciaz_nie_wiadomo_co_z_transferem_Dwaliszwilego__Ukah_.html

 

Mniej oficjalnie, ale mówi się także o dołączeniu do Polonii Ukaha i Injacia. Pierwszy zbierał kiedyś niezłe noty w Widzewie, Injać za to znany jest z nieustępliwości i woli walki. Fonfara to też nie najgorszy transfer :-k

Ale byłyby jaja, gdyby Polonia zagrała dobry sezon :D

Odnośnik do komentarza
28-letni pomocnik bądź napastnik z Burkina Faso, Ousseni Zongo, nie będzie piłkarzem Polonii. Sztab szkoleniowy "Czarnych Koszul" negatywnie ocenił jego przydatność do drużyny i zdecydował o zakończeniu testów.

 

Długo był na testach :].

Cieszy, że z Polonią trenuje Tomasz Hołota.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...