Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie brzmi czy Przyrowski zostanie w Polonii? Rywalizacja z Pawełkiem mozę być ciekawa. Oby to nie był Pawełek z Wisły. Podobno ostatni sezon w Turcji miał niezły.

 

 

Kolejnym zawodnikiem, który związał się z Polonią kontraktem, jest Siergiej Goliatkin. To urodzony 4 maja 1988 roku środkowy obrońca, którego poprzednim klubem był rosyjski drugoligowiec, SKA-Eniergija Chabarowsk.

Rosjanin związał się z klubem z Konwiktorskiej roczną umową.

http://ksppolonia.pl/news,7510-siergiej-goliatkin-podpisal-kontrakt.html

 

Mało widomo o tym gościu. Nawet w FM-ie nie można go znaleźć ;).

Odnośnik do komentarza

Hm, widać, że Król jakieś tam fundusze ma, skoro sprowadza nowych zawodników, a nie stawia głównie na graczy z Młodej Ekstraklasy :-k

 

Co do Przyrowskiego, to myślę, że odejdzie. Skoro jest Pawełek, a sytuacja w Polonii cały czas jest niepewna, to pewnie Sebastian poszuka sobie nowej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Mało widomo o tym gościu. Nawet w FM-ie nie można go znaleźć

 

 

"Prosta rzecz" na Centrum, w drugim odcinku wyleciał ze składu po jednym meczu i połowie drugiego. Chyba, jak dobrze pamiętam, już nie wrócił. ;)

 

I w FMie jest, tylko, że jako Sergey Golyatkin (CA: 83 PA: 110, odbiór, koncentracja i krycie na 10)

Odnośnik do komentarza

Yahiya kolejny piłkarzem, który podpisał kontrakt z Polonią.

http://ksppolonia.pl/news,7538-diemé-yahiya-pilkarzem-polonii.html

 

Po dłuższej przerwie wreszcie w barwach Czarnych Koszul zagra czarnoskóry zawodnik. Wątpię, żeby zrobił furorę, ale powinien spokojnie uzupełnić skromny skład.

 

Polonię ma jeszcze zasilić dwóch ofensywnych zaowdników. Podobno ma zostać Dwaliszwili. Skład wygląda coraz ciekawiej. Niestety ławkę Polonia ma bardzo krótką. Tak naprawdę potrzebni są zawodnicy na niemal każdą pozycję.

Odnośnik do komentarza

Na oficjalnym facebookowym profilu Polonii pojawiła się informacja, że w klubei zostają Dwaliszwili i Cani. Powiem wam, ze nawet się cieszę. Teraz atak Polonii wygląda solidnie. Nie lubię Caniego, ale bramki gość potrafi zdobywać. Fajnie, że został Dwaliszwili. To niezły zawodnik.

Odnośnik do komentarza
]Jacek Kiełb przez najbliższy rok będzie reprezentował barwy Polonii Warszawa. 24-letni pomocnik został wypożyczony na Konwiktorską z innego klubu T-Mobile Ekstraklasy, Lecha Poznań. Stołeczny klub zagwarantował sobie prawo do pierwokupu zawodnika.[/b]

Kiełb urodził się 10 stycznia 1988 w Siedlcach. Wychowanek miejscowej Pogoni ma 183 centymetry wzrostu i waży 70 kilogramów. W latach 2006-2010 reprezentował barwy Korony Kielce, z którą występował zarówno w Ekstraklasie, jak i na jej zapleczu. W 2010 roku trafił do Lecha Poznań, skąd rok później wrócił do Kielc na zasadzie wypożyczenia.

Nowy gracz "Czarnych Koszul" ma na swoim koncie 68 występów i 7 bramek na najwyższym szczeblu rozgrywek. Grał też w reprezentacji Polski, w której jego dorobek wynosi dwa spotkania.

Witamy i życzymy wielu radosnych chwil!

http://ksppolonia.pl/news,7557-jacek-kielb-wypozyczony-do-polonii.html

 

Kiełb oficjalnie w Polonii. Czekamy na informacje o Injacu. Wydaje mi się, że on jednak nie zagra w Polonii.

Skład Polonii wygląda coraz ciekawiej. Ławka się wydłuża.

Odnośnik do komentarza

Polonia została z dwoma napastnikami. Jeżeli doliczymy Caniego to z trzema. Są Dyzio i Teo. Co do piłkarzy, którzy odeszli to...

Gliwa - przeciętny bramkarz. Miewał lepsze i gorsze momenty. Szkoda, że odszedł, ale płakał za nim nie będę.

Sadlok - myślalem, że więcej pokaże. Mimo wszystko żałuję, że odszedł.

Jodłowiec - wielka szkoda, że odszedł. Wolny, czasami drewniany, ale mimo wszystko jeden z najlepszych pilkarzy Polonii.

Mynarz - żal z tego powodu, ze jak grał zawsze dawał z siebie wszystko. Niestety wiek zrobił swoje. W poprzednim sezonie prawie w ogóle nie grał.

Tosik - nic nie wnosił. Miewał lepsze momenty, ale gorszych było więcej. Nie będę po nim płakał.

Jeż - ogromny zawód. Miał być liderem, a nic z tego nie wyszło.

Trałka - bez żalu. Niby coś tam grał, ale jednak zawodził. Na razie w Lechu takze nie szaleje. On w ogóle w nim gra?

Bruno - przez chwilę był jednym z liderów drużyny, później rozleniwił się do granic możliwości. Pod koniec sezonu mialem ochotę mu nakopać. Leń jakich mało.

Szultes - jeden z najwiekszych niewypałów transferowych Polonii. Miał być wspaniałym astystentem i strzelcem. Nic nie pokazał. Jeden z najbardziej irytujących mnie pilkarzy.

Sikorski - :lol:

 

Dzięki tym piłkarzom Polonia zajęła niezłe miejsce w środku tabeli. Niestety w większości przypadków grali oni zdecydowanie poniżej oczekiwań. Bez serca i ambicji. Czy to, ze odeszli to osłabienie? Zobaczymy. Być może warto było pozbyć się wypalonych pseudogwiazdek.

Odnośnik do komentarza

Ja mysle ze Polonia naprawde wyglada dobrze. Wiekszosc transferow do klubu sa imo in plus. Pawelek w ostatninm roku w Wisle pokazal naprawde solidnego bramkarza, Kielb bedzie ciagnal gre do prozdu I w ogole. Jesty brak przeplaconych gwiazdek a zespol Krola jakos sie klaruje powoli. Teraz pytanie jak dobrym trenerem jest Stokowiec I jak Krol bedzie zachowuywal sie w trakcie calego sezonu. Na koniec najbardziej ciekawi mnie czy portfel Krola da rady wytrzymac rok. Polonia choc na predko zostala zbudowana z pomyslem I nie zdziwie sie jak beda jechac wielu w naszej lidze. Jako kibic Legii gratuluje kibicom pozostania w Eks I mam nadzieje na wasza lepsza przyszlosc (jako klubu I calego spoleczenstwa KSP).

Odnośnik do komentarza

Według mnie, w Polonii głównym problemem był fakt, że zawodnicy przychodzili tu dla kasy. Nie czuli żadnego związku z Polonią, nie zależało im na dobrych wynikach, bo nawet bez nich Wojciechowski płacił kupę kasy.

 

Wydaje mi się, że mając skład: Przyrowski - Mynarz, Jodłowiec, Sadlok, Brzyski - Trałka, Andreu - Mierzejewski, Bruno - Sobiech, Smolarek, Polonia była wtedy najsilniejsza kadrowo w Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza

Czarls ma rację. Nie chodzi nawet o związki z Polonią. Piłkarze przychodzili do Polonii, podpisywali wysokie kontakty i na tym koniec. Nie mieli chyba motywacji, żeby gryżć trawę. Takiej kasy jak u JW za bumelowanie nie dostaliby nigdzie. Po co się wysiliać za granicą jak w Polsce można zarobić niezłą kasę nie przemęczając się zbytno.

Mam nadzieję, że piłkarze którzy zostali i ci co przyszli pokażą się z lepszej, ambitniejszej strony.

 

Co do Króla to mam jak najgorsze przeczucia. Ciągle obstaję przy tym, że za pół roku zacznie szukać kupca na licencję. Na razie jest milutko, ale za JW też bywało słodko. Jak się skończyło wiemy wszyscy.

Odnośnik do komentarza

Polonia została z dwoma napastnikami. Jeżeli doliczymy Caniego to z trzema. Są Dyzio i Teo. Co do piłkarzy, którzy odeszli to...

Gliwa - przeciętny bramkarz. Miewał lepsze i gorsze momenty. Szkoda, że odszedł, ale płakał za nim nie będę.

Sadlok - myślalem, że więcej pokaże. Mimo wszystko żałuję, że odszedł.

Jodłowiec - wielka szkoda, że odszedł. Wolny, czasami drewniany, ale mimo wszystko jeden z najlepszych pilkarzy Polonii.

Mynarz - żal z tego powodu, ze jak grał zawsze dawał z siebie wszystko. Niestety wiek zrobił swoje. W poprzednim sezonie prawie w ogóle nie grał.

Tosik - nic nie wnosił. Miewał lepsze momenty, ale gorszych było więcej. Nie będę po nim płakał.

Jeż - ogromny zawód. Miał być liderem, a nic z tego nie wyszło.

Trałka - bez żalu. Niby coś tam grał, ale jednak zawodził. Na razie w Lechu takze nie szaleje. On w ogóle w nim gra?

Bruno - przez chwilę był jednym z liderów drużyny, później rozleniwił się do granic możliwości. Pod koniec sezonu mialem ochotę mu nakopać. Leń jakich mało.

Szultes - jeden z najwiekszych niewypałów transferowych Polonii. Miał być wspaniałym astystentem i strzelcem. Nic nie pokazał. Jeden z najbardziej irytujących mnie pilkarzy.

Sikorski - :lol:

 

Dzięki tym piłkarzom Polonia zajęła niezłe miejsce w środku tabeli. Niestety w większości przypadków grali oni zdecydowanie poniżej oczekiwań. Bez serca i ambicji. Czy to, ze odeszli to osłabienie? Zobaczymy. Być może warto było pozbyć się wypalonych pseudogwiazdek.

A najzabawniejsze, ze tych średniaków wykupiła czołówka ligii:

Gliwa - już 4 brameczki wpuścił w Lubinie

Sadlok - już wzmocnił defensywę Ruchu

Jodłowiec - Śląsk

Jeż - Zagłębie Lubin - może odzyje przy Hapalu

Trałka - póki co bez szału w Lechu, ale mam nadzieję... :)

Sultes - Ruch

Sikorski - :lol: Wisła :o

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...