Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, ja znam osobiście ze 4 kibiców Polonii, a Lechii żadnego ;)

Wiadomo jakie są uwarunkowania w Warszawie, wiadomo jaka jest historia KSP i robienie beczuni, ze mało kibiców pod Wawelem, w momencie gdy ta Polonia pokonała wspomnianą Lechię i przyjaciółkę z Krakowa wygląda jako zwyczajne czepianie się.

Odnośnik do komentarza

No i? Masz coś jeszcze do dodania?

Z tego co wiem żadnej mobilizacji nie było. To był po prostu kolejny mecz wyjazdowy.

Poza tym w Warszawie nie ma Polonii, więc kompletnie nie wiem o co Ci chodzi.

 

przecież dlatego odpuszczali wyjazd do Gdańska bo mobilizowali się na Kraków

Skąd to info? Jakoś nigdzie nie widziałem informacji o mobilizacji na Wisłę kosztem odpuszczenia wyjazdu do Gdańska.

 

Nie wiem, ja znam osobiście ze 4 kibiców Polonii, a Lechii żadnego ;)

Wiadomo jakie są uwarunkowania w Warszawie, wiadomo jaka jest historia KSP i robienie beczuni, ze mało kibiców pod Wawelem, w momencie gdy ta Polonia pokonała wspomnianą Lechię i przyjaciółkę z Krakowa wygląda jako zwyczajne czepianie się.

To jest czepianie się. Nie będę się czepiał Lechii i "tłumów" jej kibiców na meczach w Gdańsku. Lechia jest na pewno sympatycznym klubem, ale jest mi obojętna.

 

@ Ustiano, Polonia nie ma kbiców, ale trzeba szanować tych co są? To ma czy nie ma kibiców? Ja jednak obstaję za tą pierwszą opcją. Polonii nie ma w Warszawie i koniec. Dlatego nieco bez sensu jest czepianie, że kibice których nie ma nie pojechali do Gdańska.

Odnośnik do komentarza

ustalmy jedno... mnie osobiście frekwencja na stadionach nie interesuje byle by młyn był pełny. Wiadomo że "pikniki" przychodzą i odchodzą zależnie od wyników a fanatycy są zawsze więc z tą frekwencją bywa różnie...

 

@me_who nic nikomu nie chcę udowodnić tym bardziej że dla mnie Polonii W nie ma tylko Grodzisk tak samo jak nie ma Lecha P. tylko Amica itp.

 

P.S. śledziu jak się kupuje wyniki to i kibice są ;] pozdrawiaj dalej Rysia K ;)

Odnośnik do komentarza
ustalmy jedno... mnie osobiście frekwencja na stadionach nie interesuje byle by młyn był pełny. Wiadomo że "pikniki" przychodzą i odchodzą zależnie od wyników a fanatycy są zawsze więc z tą frekwencją bywa różnie...
wyniki pewnie Ciebie też nie interesują? byle drzeć mordę, jak najwięcej klnąc na rywali i sędziego, odpalać piro i ogólnie łamać (jakże złe!) prawo na stadionie ile się da?
Odnośnik do komentarza

No i nie ma Lechii tylko Lechia - Olimpia ;)

 

może nie wiesz ale Lechia zaczynała wszystko od 0 i w 10 lat awansowała od A klasy do Ekstraklasy

 

ustalmy jedno... mnie osobiście frekwencja na stadionach nie interesuje byle by młyn był pełny. Wiadomo że "pikniki" przychodzą i odchodzą zależnie od wyników a fanatycy są zawsze więc z tą frekwencją bywa różnie...
wyniki pewnie Ciebie też nie interesują? byle drzeć mordę, jak najwięcej klnąc na rywali i sędziego, odpalać piro i ogólnie łamać (jakże złe!) prawo na stadionie ile się da?

 

rozumiem że jak wyniki Twojej drużyny byłyby słabe to byś nie pojawiał się na meczach ? mnie to nie interesuję...

Odnośnik do komentarza

No i nie ma Lechii tylko Lechia - Olimpia ;)

może nie wiesz ale Lechia zaczynała wszystko od 0 i w 10 lat awansowała od A klasy do Ekstraklasy.

 

Pewnie wtedy nie kibicowałeś, bo byłeś chory. Tak samo jak nie kibicowałeś Lechii/Polonii. To, ze fuzja nie wypaliła, to nie znaczy, że Twój ukochany klub zachował dziewictwo i możesz sobie uważać, że nie istnieją Polonia czy Lech.

Odnośnik do komentarza

akurat nie kibicowałem bo nie interesowałem się wtedy piłką ;) a co do Polonii i Lecha...

 

"Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski po sezonie zmieniła nazwę na Polonia Warszawa." http://www.90minut.pl/liga/0/liga3155.html

 

"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki." http://www.90minut.pl/liga/0/liga1944.html

Odnośnik do komentarza

eh, stara śpiewka :pieprzenie:fuzja mojego klubu jest dobra, a fuzja rywali zła! :ninja:

 

żeby nie offtopować: bardzo mnie cieszy postawa Polonii, widać, że JW zrobił znacznie więcej złego dla polskiej piłki niż dobrego, wystarczyło, że odszedł (i to bynajmniej nie honorowo), razem z nim piłkarzy grający tylko dla pieniędzy i nagle zrobiło się miejsce dla jakże zdolnych młodych, którzy potrafią rozbić Wisłę w Krakowie czy Lechię w Gdańsku

 

mam nadzieję, że w końcowej tabeli będzie jak najwyżej :)

Odnośnik do komentarza

Since proszę Cię bardzo idź sobie do tematu o Lechii. Uzgodniliśmy już, że Polonii nie ma i dlatego jej kibice nie pojawili się w Gdański. Po co zaśmiecasz nam temat?

Doskonale wiemy, że Polonia to Groclin, a Lech to Amica. No i super. Co się stało to się nie odstanie, chociaż była szansa, żeby to zmienić. Nie wyszło. Dyskopolo dalej gra w ekstraklasie.

Seredcznie pozdrawiam Ciebie i innych fanatków Lechii, ale dajcie spokój nam, piknikom.

Odnośnik do komentarza

Za to Lechia była na legalu :keke:

 

To nie temat na takie rozmowy, ale obarczanie kibiców winą za pomysły właścicieli jest dziwne. Niestety nie ma u nas układu, jak w Hiszpanii, gdzie co najmniej dwa giganty - Real i Barca - są własnością kibiców. Choć i to nie chroni przed "sprzedaniem się", bo kibice Barcelony klepnęli sprzedaż miejsca reklamowego na koszulkach. Pewnie nie byli to tru z Boixois Noix, ale "janusze". No ale co z tym zrobisz? Możesz porzucić klub, któremu kibicujesz X lat, albo dostosować się do nowej rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza

Odpokutowała, bo próby ucieczki do przodu w postaci fuzji z Olimpią Poznań i Polonią Gdańsk nie wypaliły :)

 

Polonia - jak juz napisałem w poprzednim tygodniu w LS - ma ten charakterystyczny szlif Wdowczyka. Wtedy Czarne Koszule jadły trawę razem z korzeniami, łamały kości i biły chłopców od podawania piłek ;) U Stokowca jest ta brutalność wyhamowana, ale miło widzieć KSP w formie z przełomu wieków. Taki klub dodaje kolorytu.

a duet Teodroczyk-Wszołek mistrz. W Lechu kminili czy kupić tego drugiego i nie wiem co wykminili, że go nie kupili.

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że nie wykminili ;). Mówi się, że Wszołek odejdzie z Polonii po zakończeniu rundy jesiennej. Ja bym go przytrzymał jeszcze rok w Polonii. Matusiak, Janczyk zagrali kilka dobrych meczów, zrobiono z nich gwiazdy i co? Boję się, że z Wszołkiem może być jeszcze gorzej. Niech jeszcze chwilę pogra w Polsce.

 

Będę zadowolony jeżeli Polonia zajmie na koniec sezonu miejsca 4-6. Jeżeli chłopaki będą grali tak jak do tej pory jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza

Ja nie siedzę w klubie i nie znam Wszołka. Lewandowski odszedł do BVB bardzo młodo i sobie radzi jakoś. Kwestia psychiki zawodnika i jego chęci do pracy. Z dystansu najłatwiej wychwycić to słuchając wywiadów w C+ - jeśli z nich wnioskować, to Wszołek niech se pokopie jeszcze w Polsce ;)

Odnośnik do komentarza

Ja nie siedzę w klubie i nie znam Wszołka. Lewandowski odszedł do BVB bardzo młodo i sobie radzi jakoś. Kwestia psychiki zawodnika i jego chęci do pracy. Z dystansu najłatwiej wychwycić to słuchając wywiadów w C+ - jeśli z nich wnioskować, to Wszołek niech se pokopie jeszcze w Polsce ;)

To prosty chłopak i niestety bywały już z nim problemy. To neistety typ sodówkowy. Dlatego lepiej, żeby jeszcze trochę u nas pograł. Niech się czuje pewnie, ale nie róbmy z niego gwiazdy. Niestety media coraz bardziej się koło niego kręcą. Oby Stokowiec umiał go wziąć za łeb.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...