Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

dobra, tylko po co były te szumne zapowiedzi po sparingach co ? zespół nie miał krzty pomysłu na atak, a widzę, że znowu odzywają się obrońcy Bakero, dobrze, że ten chłopisko już jest w Lechu, gdzie wprowadza swoje świetne innowacje Stilic w ataku, Rudniev na skrzydle, etc. Lech nie ma najmniejszych szans na nic w tym sezonie z nim na ławce

 

osobiście zostawiłbym Janasa dalej, wymieniłbym całą bezproduktywną pomoc oprócz Mierzejewskiego i jakoś by to wyglądało

 

Zostawiłbyś Janasa? Sorry, ale jak dla mnie Polonia w ostatnich miesiacach "coś" grała właśnie za Bakero. Na którym miejscu Hiszpan zostawił drużynę?

Wielkim trenerem nie jest, ale miał dobry wpływ na chłopaków. Było widać w nich entuzjazm gdy grali. Teraz nie widać w nich nic.

 

Jeśli chodzi o JW to koło niego kręci się tłum podpowiadaczy. Każdy chcę wyciągnąć jak najwiącej kasy. On sam ma małe pojęcie o piłce nożnej. Do póki ktoś mądry z nim nie pogada przy Konwiktorskiej będzie bajzel.

Odnośnik do komentarza

Patrząc na działania JW, mam wrażenie, że dla niego liczy się tylko obecność w mediach. Super darmowa reklama, mnie ciekawi tylko jedno, czy tak samo postępuje ze swoimi kierownikami budów :D

 

Podobno ze swoimi współpracownikami też tak postępuje :D

Mam koleżankę, której mama pracuje w JW Construction i twierdzi, że Wojciechowski jest niepełnosprawny umysłowo :)

Odnośnik do komentarza

Patrząc na działania JW, mam wrażenie, że dla niego liczy się tylko obecność w mediach. Super darmowa reklama, mnie ciekawi tylko jedno, czy tak samo postępuje ze swoimi kierownikami budów :D

 

Podobno ze swoimi współpracownikami też tak postępuje :D

Mam koleżankę, której mama pracuje w JW Construction i twierdzi, że Wojciechowski jest niepełnosprawny umysłowo :)

bo jeszcze się nie przejechał za mocno

Odnośnik do komentarza

Patrząc na działania JW, mam wrażenie, że dla niego liczy się tylko obecność w mediach. Super darmowa reklama, mnie ciekawi tylko jedno, czy tak samo postępuje ze swoimi kierownikami budów :D

 

Podobno ze swoimi współpracownikami też tak postępuje :D

Mam koleżankę, której mama pracuje w JW Construction i twierdzi, że Wojciechowski jest niepełnosprawny umysłowo :)

 

Siostra dziewczyny brata twierdzi z kolei, ze był świetnym szefem. Oczywiście dziewczyna nie pracuje już w JW Destrakszyn :lol: .

 

Brachu masz rację. Polonia to świetna platforma reklamowa. Nic nie płacisz, a ciągle o tobie mówią w gazetach czy telewizji.

Odnośnik do komentarza

Patrząc na działania JW, mam wrażenie, że dla niego liczy się tylko obecność w mediach. Super darmowa reklama, mnie ciekawi tylko jedno, czy tak samo postępuje ze swoimi kierownikami budów :D

 

Podobno ze swoimi współpracownikami też tak postępuje :D

Mam koleżankę, której mama pracuje w JW Construction i twierdzi, że Wojciechowski jest niepełnosprawny umysłowo :)

 

Siostra dziewczyny brata twierdzi z kolei, ze był świetnym szefem. Oczywiście dziewczyna nie pracuje już w JW Destrakszyn :lol: .

 

Brachu masz rację. Polonia to świetna platforma reklamowa. Nic nie płacisz, a ciągle o tobie mówią w gazetach czy telewizji.

może powinien zrobić taki eksperyment i zatrudnić kierownika budowy do prowadzenia drużyny. Może wtedy by wyszło :-k

Odnośnik do komentarza

Ja sie pilkarzom Polonii nie dziwie, ze graja jak graja - jakbym mi co miesiac zmieniano szefa to tez bym na to wszystko wykladal laske, wyciagnal tyle kasy ile sie da i odszedl.

 

A po co odchodzić? Jakbym miał taką możliwość doiłbym szefa pracodawcę ile wlezie.

Piłkarze Polonii mają idealny układ, bo mogą spokojnie dalej grać piach. Ewentualnie niepowodzenia można zwalać na zmiany trenerów. Brak stabilizacji na pewno jakoś tam na nich wpływa, ale czy aż tak bardzo? Tak naprawdę grać się chce tylko kilku pilkarzom Polonii.

Odnośnik do komentarza
Polonia to świetna platforma reklamowa. Nic nie płacisz, a ciągle o tobie mówią w gazetach czy telewizji.

Po pierwsze to wykłada sporo więcej niz wydawalby na kampanie reklamowe. Po drugie wydaje mi sie, ze takie zachowanie wobec wspolpracownikow w klubie nie przynosi mu dobrej slawy wsrod potencjalnych klientow/kontrahentow J.W. Construction.

 

A po co odchodzić?

Moze jednak jakis pilkarz z kadry Polonii ma ambicje bic sie o jakies wieksze cele niz utrzymanie ;)

Odnośnik do komentarza
Polonia to świetna platforma reklamowa. Nic nie płacisz, a ciągle o tobie mówią w gazetach czy telewizji.

Po pierwsze to wykłada sporo więcej niz wydawalby na kampanie reklamowe. Po drugie wydaje mi sie, ze takie zachowanie wobec wspolpracownikow w klubie nie przynosi mu dobrej slawy wsrod potencjalnych klientow/kontrahentow J.W. Construction.

 

A po co odchodzić?

Moze jednak jakis pilkarz z kadry Polonii ma ambicje bic sie o jakies wieksze cele niz utrzymanie ;)

bić się o członkostwo w "Klubie Kokosa" ;)

 

Tak po prawdzie, to JW nie ma pomysłu na klub, znaczy się ma, że od ręki ma działać niczym Real, Barca tudzież MU :D

Odnośnik do komentarza

Jak widac JW nie zależy na opinii. Grunt, że się o nim mówi. Mieszkania? Ludzie i tak kupią jak będą tanie.

Co do piłkarzy to chyba większość z nich traktuje piłkę jak zwyczajną pracę. Skoro w Polonii nie przepracowując się zbytnio można zarobić podobną kasę jak na zachodzie czy wschodzie to po co odchodzić? Nawet w przeciętnym klubie zagranicznym musielby zapierniczać, a u nas? Pełen luz.

 

Dokładnie Brachu. JW chciałby mieć Real, Barcelonę czy MU w pięć minut. Teraz, już, natychmiast. Ciągle zastanawiam się dlaczego sam nie weźmie się za trenerkę. Przecież byłaby to fajna zabawa?

Odnośnik do komentarza

Jak widac JW nie zależy na opinii. Grunt, że się o nim mówi. Mieszkania? Ludzie i tak kupią jak będą tanie.

Co do piłkarzy to chyba większość z nich traktuje piłkę jak zwyczajną pracę. Skoro w Polonii nie przepracowując się zbytnio można zarobić podobną kasę jak na zachodzie czy wschodzie to po co odchodzić? Nawet w przeciętnym klubie zagranicznym musielby zapierniczać, a u nas? Pełen luz.

 

Dokładnie Brachu. JW chciałby mieć Real, Barcelonę czy MU w pięć minut. Teraz, już, natychmiast. Ciągle zastanawiam się dlaczego sam nie weźmie się za trenerkę. Przecież byłaby to fajna zabawa?

wiesz, na kursy trzeba by się udać. Pouczyć się a tak to Stokowiec będzie miał kolejny ciekawy wpis w CV i zawsze będzie mógł powiedzieć, że JW nie dał mu popracować.

 

 

Grunt, to mieć dupokrytkę :pozdro600dlakumatych: ;)

Odnośnik do komentarza

Akurat to zwolnienie było w miarę zasadne. Ani gra ani wyniki nie były dobre. Jakby JW znalazł w sobie odrobinę rozsądku to by spokojnie poszukał trenera do lata. Polonia, kto by jej nie trenował raczej nie spadnie. Nowych podpowiadaczy też mógłby poszukać bo obecni również się nie sprawdzają. Piłkarzom też mógłby dać ultimatum do końca sezonu a nie straszy co chwila klubem kokosa. Ale faktycznie JW chyba nie usunie się w cień i musi "błyszczeć" w mediach.

Odnośnik do komentarza

może powinien zrobić taki eksperyment i zatrudnić kierownika budowy do prowadzenia drużyny. Może wtedy by wyszło :-k

 

 

Zgłaszam się na chętnego :profesor:

 

A tak na serio, to najlepszym wyjściem dla Polonii byłoby zatrudnienie Oresta Lenczyka. Chłop lubi stawiać na Polaków, a tych na Konwiktorskiej pod dostatkiem. W tym sezonie zgwarantowałby utrzymanie w lidze, a w przyszłym powalczyłby o tytuł.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że Lenczyk by sie wypial na kase JW :-k W swoim wieku woli troche mniej platna, ale spokojna prace. Po co mialby sie uzerac z takim kims ;)

 

Dawno nie prowadził drużyny, która walczyłaby o tytuł. Zdobycie MP byłoby ładnym zakończeniem długiej kariery trenerskiej ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...