Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Jak widac JW nie zależy na opinii. Grunt, że się o nim mówi. Mieszkania? Ludzie i tak kupią jak będą tanie.

 

Jak się Wojciechowskiemu znudzi zabawa we własny klub, to po pół roku niewielu poza fanatykami piłki nożnej o jego ekscesach będzie pamiętać, za to fraza "JW Construction" powtarzana obecnie w niemal każdej wiadomości dotyczącej Polonii, zapadnie ludziom w pamięć.

Odnośnik do komentarza

może powinien zrobić taki eksperyment i zatrudnić kierownika budowy do prowadzenia drużyny. Może wtedy by wyszło :-k

 

 

Zgłaszam się na chętnego :profesor:

 

A tak na serio, to najlepszym wyjściem dla Polonii byłoby zatrudnienie Oresta Lenczyka. Chłop lubi stawiać na Polaków, a tych na Konwiktorskiej pod dostatkiem. W tym sezonie zgwarantowałby utrzymanie w lidze, a w przyszłym powalczyłby o tytuł.

 

Lenczyk ma ważny kontrakt ze Śląskiem Wrocław. Podywagujcie o kimś innym sobie :-)

Odnośnik do komentarza

Nawet jakby był wolny...;)

 

Trener w Polonii musi mieć autorytet i bogate piłkarskie CV. Musi być pełen zrozumienia, cierpliwości ale też stanowczy i autonomiczny. Pieniądze muszą być dla niego na dalszym planie żeby nie pozwalał sobą rządzić. No i musi od razu mieć wyniki.

Jest w Polsce taki trener? ;)

Odnośnik do komentarza
Polonia to świetna platforma reklamowa. Nic nie płacisz, a ciągle o tobie mówią w gazetach czy telewizji.

Po pierwsze to wykłada sporo więcej niz wydawalby na kampanie reklamowe.

Cena 30 sekundowej reklamy przy Tańcu z Gwiazdami to niecałe 100.000 zł. Za zwolnienie Bossa zaplacil milion złotych, a glosno mowilo sie o tym we wszystkich stacjach po glownym wydaniu wiadomosci i pisało w wiekszoscoi ogolnopolskich gazet za free.

 

Gdyby nie te ekscesy, kto kojarzyłby nazwe JW Constructions?

 

Krotka zagadka, kto z Was słyszał o Dominecie, ktorego prezesem był Cacek? Czy o firmach innych prezesów? Nie wazne jak, wazne, ze sie mówi w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Polonia to świetna platforma reklamowa. Nic nie płacisz, a ciągle o tobie mówią w gazetach czy telewizji.

Po pierwsze to wykłada sporo więcej niz wydawalby na kampanie reklamowe.

Cena 30 sekundowej reklamy przy Tańcu z Gwiazdami to niecałe 100 zł.(...)

 

Że przepraszam, ile? :hahaha: Tyle co reklama na 1/20 strony w moim powiatowym tygodniku lokalnym? :>

Odnośnik do komentarza

Ile? 100 zł?

Jasonx ma rację. Nawet ludzie nie interesujacy się specjlnie sportem zaczęli zwracać uagę na JW, a pośredio na jego firmę. Niemal wszędzie wspomina się o nim jako o właścicielu Polonii, ale też jako właścicielu JW Construction. Ok wydaje sporo na pensje piłkarze, ich transfery i doszkodowania, ale ile musiałby płacić za reklamę w mediach? Tak to mówi się o jego ekscesach niemal codzinnie i to za darmo.

Może jemu chodzi właśnie o to? :-k

Odnośnik do komentarza

Aż sprawdziłem cennik reklamowy tvn na marzec - niedziela wieczorem to ~70k za 30 sek, czas reklamowy w tygodniu o 2:00 (w nocy) to 700,- , więc nie wiem skąd to 100,-

 

EDYTA: OK, widzę edycję, aczkolwiek edytowanie wypowiedzi, do których ktoś się już ustosunkował jest nie za bałdzo, bo ludzie wychodzą na idiotów :P

Odnośnik do komentarza

Pod warunkiem, ze sie widzialo te inne odpowiedzi ;) Przegladrke miałem otwarta na moim posciie i zmienilem przed odswiezeniem - dlatego tez dopisalem potem post o trzech zerach.. ;) /EOT

 

A zeby nie bylo calkiem offtopu - imo ten sam cel ma gadanie o zaproszeniu Realu na stulecie klubu, zatrudnianie Majdanów czy starszenie Smolarka klubem koksa ;)

Odnośnik do komentarza

Pod warunkiem, ze sie widzialo te inne odpowiedzi ;) Przegladrke miałem otwarta na moim posciie i zmienilem przed odswiezeniem - dlatego tez dopisalem potem post o trzech zerach.. ;) /EOT

 

A zeby nie bylo calkiem offtopu - imo ten sam cel ma gadanie o zaproszeniu Realu na stulecie klubu, zatrudnianie Majdanów czy starszenie Smolarka klubem koksa ;)

W ogóle zatrudnienie Smolarka miało ten sam cel. Tak samo rozpuszczanie informacji, że Sobiech milion euro kosztował.

Szkoda, że o Polonii nie mówi się w kontekście budowy nowego stadionu. Tutaj JW mógłby się wyreklamować.

Odnośnik do komentarza
Gdyby nie te ekscesy, kto kojarzyłby nazwe JW Constructions?

Ja znałem J.W. Construction, nie znałem tylko tego J.W. ;)

Szkoda, że o Polonii nie mówi się w kontekście budowy nowego stadionu. Tutaj JW mógłby się wyreklamować.

Mecze na pustym J.W. Construction Arena, mniut ;)

 

Sam jesteś pusty :P . Nowoczesny obiekt na 15 tysięcy ludzi spokojnie by się zapełnił.

Odnośnik do komentarza

Podobno mniej kosztował :] .

w sumie teraz to mało istotne, ale próbowałem znaleść w google tego newsa ze strony ruchu, a znalazłem tylko:

""1.174.491.15 – takie cyfry znalazły się na czeku, jaki działacze chorzowskiego Ruchu wręczyli w środę na Cichej prezesowi Grunwaldu Halemba, Teodorowi Wawocznemu. Ten prawie milion dwieście tysięcy złotych stanowi 30 procent wartości transferu wychowanka klubu z Rudy Śląskiej"

Konferencja była, prasa, wielki czek itd. Wątpie by przekazali im więcej jakby nie dostali tego miliona jurków..

Odnośnik do komentarza

Podobno Boss miał pracować do końca sezonu ;)

 

Mówiłem, że nie dotrwa do kwietnia? Słuchajcie się Wujka Przecinaka.

Jeszcze jedno. Jak JW mówi, że trener będzie pracował do końca sezonu/rundy, możemy być pewni, że go zwolni. Podobnie rzecz ma się z hasłami o zaufaniu.

 

To nie było akurat trudne do przewidzenia ;) W sumie to mi trochę szkoda tej drużyny bo jest tam kilku piłkarzy którzy w takiej sytuacji się marnują. Ale może przy kolejnych transferach jeden z drugim zastanowi się czy warto iść do tego klubu.

Odnośnik do komentarza

Podobno Boss miał pracować do końca sezonu ;)

 

Mówiłem, że nie dotrwa do kwietnia? Słuchajcie się Wujka Przecinaka.

Jeszcze jedno. Jak JW mówi, że trener będzie pracował do końca sezonu/rundy, możemy być pewni, że go zwolni. Podobnie rzecz ma się z hasłami o zaufaniu.

 

 

jak sie przegrywa prawie wszystkie mecze, pokazujac w nich zero pomyslu na gre, to ciezko zeby takiego trenera nie zwolnic.

 

ja bym bossa jeszcze zostawil, ale prawda jest taka, ze mial czas na przygotowanie druzyny do rundy i dostal kilku ciekawych pilkarzy. tymczasem to co ostatnio grala Polonia, to kompletna padlina.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...