Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

JW zapowiedział, że jeżeli Polonia nie utrzyma się w ekstraklasie wycofuje się z klubu. Podobno ma kupić jakis klub za granicą.

Jeśli to nie jest jakiś żart to życzę Polonii spadku, ten klub zasługuje na normalność.

 

normalnosc? 2 liga, bez kibicow, stadionu i perspektyw? fajna normalnosc...

...I bez kasy, a na dodatek z ogromnymi kontraktami piłkarzy :kekeke:

Odnośnik do komentarza

bez kibiców aż żal to komentować

 

na dzień dzisiejszy odejście JW zakończyłoby się katastrofą dla klubu i pewnie jego zniszczeniem

 

w czasach, gdzie w WWA promuje się Legię, gdzie TVN i ITI stoi za Legią, gdzie szkaluje się kibiców Polonii, nie mamy szans na przetrwanie

Odnośnik do komentarza

Ok, to był żarcik, ale bardzo mocno ocierający się o prawdę. Taka sytuacja jest prawdopodobna.

Polonia ma wielu kibiców. Jestem przekonany, że stadion na 15 tysięcy ludzi spokojnie by się zapełnił. Sęk w tym, że ludzie boją się ujawniać z wiadomych względów.

Polonia umiejscowiona jest w atrakcyjnym punkcie Warszawy. Jeżeli odejdzie JW, może przyjść kolejny bogaty inwestor, ale miasto musiałoby nieco odpuścić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

KSP Polonia Warszawa 1:0 KKS Lech Poznań

 

Miałem jechać na mecz, lecz awaria samochodu i nici. Gramy naprawdę dobrą piłkę. Drużyna odżyła pod wodzą Jacka Zielińskiego i nie wiem jak reszta, ale ja uwierzyłem w europejskie puchary. Są 4 punkty straty tylko, co jest do nadrobienia. Wolę Sadloka od Kokoszki, choć ten nie zawiódł. Sprawdza się duet Piątek-Trałka i to na nich trzeba stawiać. Sobiech mnie wkurzył na początku, lecz pełna rehabilitacja z nawiązką za ostatnią akcję. Jeden z niewielu nabytków, które nie zawodzą. Zastanawiam się, czy nie warto dać szansy Riekiszowi ? Piłkarz wyróżnia się w reprezentacji, a Ebi dostał czerwoną także chyba czas go wypróbować. Co do Ebiego - przesadził, ale każdy by się wkurwił, a ten mecz udowodnił wszystkim zwolennikom Kolumbijczyka, że NIE DLA ARBOLEDY w reprezentacji jest w pełni uzasadnione.

Odnośnik do komentarza

KSP Polonia Warszawa 1:0 KKS Lech Poznań

 

Miałem jechać na mecz, lecz awaria samochodu i nici. Gramy naprawdę dobrą piłkę. Drużyna odżyła pod wodzą Jacka Zielińskiego i nie wiem jak reszta, ale ja uwierzyłem w europejskie puchary. Są 4 punkty straty tylko, co jest do nadrobienia. Wolę Sadloka od Kokoszki, choć ten nie zawiódł. Sprawdza się duet Piątek-Trałka i to na nich trzeba stawiać. Sobiech mnie wkurzył na początku, lecz pełna rehabilitacja z nawiązką za ostatnią akcję. Jeden z niewielu nabytków, które nie zawodzą. Zastanawiam się, czy nie warto dać szansy Riekiszowi ? Piłkarz wyróżnia się w reprezentacji, a Ebi dostał czerwoną także chyba czas go wypróbować. Co do Ebiego - przesadził, ale każdy by się wkurwił, a ten mecz udowodnił wszystkim zwolennikom Kolumbijczyka, że NIE DLA ARBOLEDY w reprezentacji jest w pełni uzasadnione.

 

Arboleda był dobrym obrońcą. Ostatanio tylko udaje, prowokuje i płacze. Niech gra w reprezentacji, ale nie tak jak teraz. To jest mega niepewny zawodnik.

Co do samego meczu to Polonia nie grałą wielkiej piłki, ale swoje sytuacje miała. To był mecz walki. Lech nie grał źle, ale szału nie było. Polonia wygrała, bo była bardziej zdeterminowana. Za pierwszą akcję Sobiech powinien dostać z liścia. Dobrze, że się zrehabilitował. Chłopak geniuszem nie jest, ale bramki potrafi strzelać.

Co do ostatnich transferów to najbardziej podoba mi się Sadlok.

Odnośnik do komentarza

KS Polonia Bytom 0:2 KSP Polonia Warszawa

 

dziwny mecz heh, w sumie to gdyby nie Puchar Weszło, można by było o nim zapomnieć. Nudny mecz, jak prawie każdy w sobotę o 14.45. Ważne 3 punkty, solidna gra w obronie, choć widoczna z drugiej strony straszna pasywność, jakby wykonano plan i nic ponadto. Radek Mynar naprawdę dobry powrót i cieszy mnie, że ten wiekowy obrońca, cały czas solidny nie zapomniał, jak gra się w piłkę. Dobre zawody Andreu, Piątek i Trałka, błąkający się Bruno jak zwykle, szczęśliwie pokazuje się w ostatniej chwili i daje asystę. Przyrowski parę razy przyprawił mnie o palpitację serca. Fajna akcja z wręczeniem pucharu, nie dość, że bekowa zrzuta zespołu po 4 zł, to jeszcze przekazanie pucharu na cele charytatywne. Filmik z przekazania:

 

Odnośnik do komentarza

Mecz oglądałem jednym okiem. Bramka Piątka piękna.

Gol Dyzia też niczego sobie. Wreszcie Poloniści skonstruowali fajną akcję.

Trzy zwycięstwa z rzędu - pięknie. Ciekawe czy piłkarze grali przeciwko Bosowi. Przyszedł Zieliński i okazało się, że potrafią grać i wygrywać.

Odnośnik do komentarza

KSP Polonia Warszawa 4:0 MZKS Arka Gdynia

 

Bez wątpienia był to najlepszy mecz Dumy Stolicy od wygranych derbów. Gdyby Dyzio i Teordorczyk wykorzystali swoje sytuacje, byłoby z 6:0. Tak to jest świetne zwycięstwo, dobrze zagrał każdy element, ale wolę Sobiecha w ataku, bo dziś Dyzio ewidentnie za bardzo chciał. Myślałem szczerze, że będzie to ciężki mecz i Arka przyjechała po remis, lecz otwarta gra nie opłaciła im się. Co do karnego, być może nie powinno go być, lecz Piątek mógł wyjść sam na sam z bramkarzem i sędzia niepotrzebnie gwizdnął spalonego, także uważam, że jest na remis. Zwycięstwo w pełni zasłużone i nie będziemy niepoprawnymi optymistami, jeśli uwierzyliśmy w puchary w tym roku, bo szansa jest, teraz kluczowe mecze ze Śląskiem i Lechią, to będą kluczowe mecze, 4 punkty będą dobrą zdobyczą i nie przewiduję raczej ich więcej. Po raz kolejny z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że mamy najlepszą obronę w lidze

Odnośnik do komentarza

KSP Polonia Warszawa 4:0 MZKS Arka Gdynia

 

Bez wątpienia był to najlepszy mecz Dumy Stolicy od wygranych derbów. Gdyby Dyzio i Teordorczyk wykorzystali swoje sytuacje, byłoby z 6:0. Tak to jest świetne zwycięstwo, dobrze zagrał każdy element, ale wolę Sobiecha w ataku, bo dziś Dyzio ewidentnie za bardzo chciał. Myślałem szczerze, że będzie to ciężki mecz i Arka przyjechała po remis, lecz otwarta gra nie opłaciła im się. Co do karnego, być może nie powinno go być, lecz Piątek mógł wyjść sam na sam z bramkarzem i sędzia niepotrzebnie gwizdnął spalonego, także uważam, że jest na remis. Zwycięstwo w pełni zasłużone i nie będziemy niepoprawnymi optymistami, jeśli uwierzyliśmy w puchary w tym roku, bo szansa jest, teraz kluczowe mecze ze Śląskiem i Lechią, to będą kluczowe mecze, 4 punkty będą dobrą zdobyczą i nie przewiduję raczej ich więcej. Po raz kolejny z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że mamy najlepszą obronę w lidze

 

Dyzio to fajny chłopak, ale ostatnio mało skuteczny. Arka zagrała otwartą piłkę i fajnie. Dzięki temu mecz momentami był bardzo ciekawy. Bardzo dobrze, że Zieliński wprowadziłw drugiej połowie na boisko Wszołka i Teodorczyka. Mecz był wygrany, chłopaki mogą nabierać doświadczenia. Obronę Polonia rzeczywiście ma bardzo dobrą.

Europejskie puchary? Pożyjemy zobaczymy. Grunt, żeby nie spaść.

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że nie ma się jeszcze co napalać. Od momentu przyjścia Zielińskiego, Polonia zdobyła komplet punktów, ale tak naprawdę rywala z najwyższej półki miała jednego - Lecha. Według mnie, prawdziwy test przed KSP teraz. Jeśli wygrają ze Śląskiem i Lechią, to będzie można głośno mówić o Lidze Europy.

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że nie ma się jeszcze co napalać. Od momentu przyjścia Zielińskiego, Polonia zdobyła komplet punktów, ale tak naprawdę rywala z najwyższej półki miała jednego - Lecha. Według mnie, prawdziwy test przed KSP teraz. Jeśli wygrają ze Śląskiem i Lechią, to będzie można głośno mówić o Lidze Europy.

 

Niestety przegrali. Dobrze, że nie widziałem tego meczu, bo znowu bym się wkurzał.

Odnośnik do komentarza

To był mecz jak większośc na Konwiktorskiej w tym sezonie. Rywal przyjeżdża i broni sie całym zespołem. Polonia ma przewagę w posiadaniu piłki, ale nie potrafi skonstruowac ataku pozycyjnego. Udaje im się wprawdzie stworzyć kilka groźnych sytuacji, ale ich nie wykorzystuje. Takie mecze konczą się przegana Polonii (Widzew, Śląsk), bezbramkowym remisem (Górnik) bądź wymeczonym zwyicięstwem (Zagłębie)

 

Tydzien temu Arka zagrała otwartą piłkę i od razu mielismy inny mecz i inną Polonię. Jak przeciwnik sie broni to tak samo walą i walili głową w mur za Zielińskiego, Bosa, Janasa i Bakero

Odnośnik do komentarza

ale komu by było łatwo rozmontować obronę genialnego trenera Lenczyka ? znakomicie ich ustawił i nie przypadkowo Śląsk jest rewelacją ligi, a to, że ni było Mili i Kaźmierczaka, ale jest za to jeden z czterech najlepszych polskich, młodych piłkarzy w lidze Sobota (Sobiech, Sadlok, Borysiuk) także nie przewidywałem łatwego meczu, a remis byłby sukcesem. Pozostaje walczyć i tyle. Swoją drogą w prawie każdym meczu przeciwko Polonii, przeciwnicy stawiają autobus w bramce

Odnośnik do komentarza

Polonia - Jagiellonia 2:0

 

Pierwsza połowa słaba. Polonia miała lekką przewagę, ale nic z niej nie wynikało. Jagiellona nie pokazała nic szczególnego.

W drugiej mecz nabrał nieco barw. Jaga dalej nie grała nic specjalnego, za to Polonia poszłą do przodu. Piękne strzały oddali Mierzejewski i Smolarek. Pierwsza bramka padłą po niesamowitym zamieszaniu w polu karnym. Wydawało mi się, ze Smolarek zagrał piłkę ręką i rzeczywiście tak było. Ebi zrobił ruch, pomógł sobie. Tak mi się wydaje. Bramka niesłuszna, chociaż może sędzia zinterpertował to jako piłkę nabitą? Cholera wie.

Druga bramka padła jak dla mnie po błędzie obrony Jagielloni, która najzwyczjniej zaspała. Zamiast liczyć na spalonego tzreba się było ruszyć do piłkarzy Polonii. Czy był spalony? Sobiech na pewno na nim nie był.

Tak czy inaczej, niezależnie od wątpliwości Jagiellona zasłużenie przegrała. Była drużyną słabszą. Tak naprawdę ani razu nie zagroziła bramce Przyrowskiego. Polonia miała więcej groźnych sytuacji.

 

Edyta - dopiero teraz zobaczyłem jak wyglądał faul Cionika na Sobiechu. Polonista miał dużo szczęścia. Wiecie co? Cionek wypier... Czerwona kartka jak najbardziej zasłużona.

Odnośnik do komentarza

faul wyjątkowo chamski, komisja powinna zająć się tym brutalnym zagraniem

 

 

do odstrzału po sezonie:

 

Gliwa, Rachwał, Gancarczyk, Riekisz, Cotra

 

do kupienia tak na szybko:

 

jakiś bramkarz - Dudek ? Ntibazonkiza Kaczmarek Sikorski

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...