Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Szef Czarnych Koszul podtrzymuje, że decyzję o zakończeniu współpracy z holenderskim trenerem podjął członek rady nadzorczej klubu Jerzy Klockowski. – Ja tylko na nią przystałem. Przez najbliższy tydzień nie chcę się wypowiadać w tej sprawie. Moje obowiązki przejmą panowie Klockowski i Ciszewski – zapowiedział wczoraj Wojciechowski.

 

:picard: Widzę, że on niczego się nie nauczył.

Odnośnik do komentarza

Do ME :] . Do "Klubu Kokosa" jeszcze nie trafił :] .

"Klub Kokosa" to zawodnicy, którzy nie trenują z żadną drużyną a biorą kasę.

 

chciałeś powiedzieć "do klubu Kokosa" ;)

 

mnie bardziej ciekawi, kto będzie po Stokowcu, bo go nie można traktować poważnie (jeśli w ogóle można traktować poważnie stanowisko trenera Polonii...)

 

Diego Maradona jest wolny.

Odnośnik do komentarza

Bardzo chciałbym, zeby Ebi wreszcie się obudził. Odbudował formę, wzmocnił się i psychicznie i zaczął grać w piłkę. Stokowiec też na to liczy. Niestety czuję, że Smolarek prędzej odejdzie z klubu niż wróci do pierwszej drużyny.

Z nim od zawsze było tak samo. Czy to w klubach, których grał czy w reprezentacji Polski. Musiał mieć komfort psychiczny, czuć zaufanie trenera i grać w każdym meczu, żeby coś sensownego pokazać na boisku. W takich warunkach jakie obecnie panują na K6, z prezesem wariatem i niekończącą się opowieścią trenerska imo_bynajmniej nie ma opcji na odbudowanie. Ebi się skończył <kropka> ;)

Odnośnik do komentarza

Bardzo chciałbym, zeby Ebi wreszcie się obudził. Odbudował formę, wzmocnił się i psychicznie i zaczął grać w piłkę. Stokowiec też na to liczy. Niestety czuję, że Smolarek prędzej odejdzie z klubu niż wróci do pierwszej drużyny.

Z nim od zawsze było tak samo. Czy to w klubach, których grał czy w reprezentacji Polski. Musiał mieć komfort psychiczny, czuć zaufanie trenera i grać w każdym meczu, żeby coś sensownego pokazać na boisku. W takich warunkach jakie obecnie panują na K6, z prezesem wariatem i niekończącą się opowieścią trenerska imo_bynajmniej nie ma opcji na odbudowanie. Ebi się skończył <kropka> ;)

 

Masz rację. Tylko kto zapewni Ebiemu taki komfort?

Może rzeczywiście powinien wrócić do Holandii.

Odnośnik do komentarza

podpalić to w pizdu, rozgonić by nie hańbiono imienia Polonii. Oni powinni zrzec się pensji za ten miesiąc, gra skandaliczna, dopóki w tej drużynie będą tacy jegomoście jak Garncarczyk, Trałka, Bruno, Brzyski i jeszcze wielu innych, to czekają nas derby ze Zniczem Pruszków chyba,

 

żałosna gra, prezesie apeluję: WYWAL CAŁĄ POMOC oprócz Mierzejewskiego i kup obcokrajowców, zamiast tych gwiazd pożal się Boże, bo jakiekolwiek rozpatrywanie dramatycznej walki o utrzymanie po takich wzmocnieniach (które de facto okazały się tylko na papierze) nie było nawet brane pod uwagę,

 

ktoś ładnie napisał, że u nas najlepszym trenerem byłby drewniany kołek około metrowej długości

Odnośnik do komentarza

Polonia znowu zagrała słabo. Brakuje zawodników, którzy wykończą akcję, celnie uderzą. Brakuje kreatywnego pomocnika w stylu Andreu. Brakuje pomysłu na grę. Wielu rzeczy brakuje.

Mam wrażenie, że piłkarze Polonii wystraszyli się Klubu Kokosa. Bali się wziąć odpowiedzialność za grę. Shqvarny po meczu trafnie zauważył, ze oni mogą bać się ewentualnych nieudanych zagrań i gniewu szefa. Prawie wszystkie piłki szły do biednego Mierzeja, tak jakby jego koledzy chcieli zrzucić na niego odpowiedzialność. A co on może zrobić jezeli od razu doskakuje do niego trzech przeciwników?

Z taką grą Polonia zasługuje na spadek. W tej chwili gra największą padakę w lidze.

Niestety na pewno wpływ ma na to brak stabilizacji i podejście JW.

Odnośnik do komentarza
39-letni trener myślał, że na Konwiktorskiej może dużo. To ponoć on wyrzucił do Młodej Polonii Euzebiusza Smolarka, to na pewno on pozbawił Adriana Mierzejewskiego funkcji kapitana. W Polonii rządzi jednak Wojciechowski i Stokowiec szybko się o tym przekonał.

 

Burę dostał ponoć po wspomnianym spotkaniu z Widzewem. Sam przyznał, że Wojciechowski miał "nieco inne zdanie na temat ustawienia". Po tej wypowiedzi Wojciechowskiego dla "Przeglądu Sportowego" w zasadzie wszystko jest już jasne.

 

- Dostałem raporty, że narobił wiele głupot i mam z tym problemy. Popełnił błędy kadrowe, ale nie tylko. Przede wszystkim wkurzyło mnie, że zabrał opaskę kapitańską Mierzejewskiego. To było najgłupsze, co on mógł zrobić. Odczytałem to tak, że Stokowiec odegrał się na Adrianie za to, co ten powiedział o nim w Barcelonie. Zamiast kreować dobrą atmosferę, spieprzył ją na jeszcze gorszą. Duży człowiek tak się nie zachowuje - mówi szef klubu.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,title,Nowy-trener-szybko-podpadl-bossowi,wid,13250809,wiadomosc.html

 

Szopka na długo przed Bożym Narodzeniem :keke:

Odnośnik do komentarza
39-letni trener myślał, że na Konwiktorskiej może dużo. To ponoć on wyrzucił do Młodej Polonii Euzebiusza Smolarka, to na pewno on pozbawił Adriana Mierzejewskiego funkcji kapitana. W Polonii rządzi jednak Wojciechowski i Stokowiec szybko się o tym przekonał.

 

Burę dostał ponoć po wspomnianym spotkaniu z Widzewem. Sam przyznał, że Wojciechowski miał "nieco inne zdanie na temat ustawienia". Po tej wypowiedzi Wojciechowskiego dla "Przeglądu Sportowego" w zasadzie wszystko jest już jasne.

 

- Dostałem raporty, że narobił wiele głupot i mam z tym problemy. Popełnił błędy kadrowe, ale nie tylko. Przede wszystkim wkurzyło mnie, że zabrał opaskę kapitańską Mierzejewskiego. To było najgłupsze, co on mógł zrobić. Odczytałem to tak, że Stokowiec odegrał się na Adrianie za to, co ten powiedział o nim w Barcelonie. Zamiast kreować dobrą atmosferę, spieprzył ją na jeszcze gorszą. Duży człowiek tak się nie zachowuje - mówi szef klubu.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,title,Nowy-trener-szybko-podpadl-bossowi,wid,13250809,wiadomosc.html

 

Szopka na długo przed Bożym Narodzeniem :keke:

 

Czyli Zieliński trenerem :] .

Odnośnik do komentarza

Kuźwa, teraz do Polonii to idą albo masochiści, albo ludzie potrzebujący szybkiej kasy :] W tym klubie nie da się normalnie prowadzić drużyny. Niech spadną z ekstraklasy, bo ani to śmieszne, ani straszne - po prostu głupie. A wszyscy liczyli, że jw zbuduje liczącą się Polonię, postawi na polskich kopaczy jak kiedyś Wisła i coś z tego będzie. Wyszło dużo szumu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...