Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Polonia Warszawa może zostać nawet wykluczona z PZPN, jeśli prezes i właściciel zespołu Józef Wojciechowski nie przywróci zawieszonych po porażce z Lechią Gdańsk wynagrodzeń dla zawodników. - To jedno z najpoważniejszych naruszeń zapisów kontraktowych - mówi w wywiadzie z "Przeglądem Sportowym" dyrektor wykonawczy Polskiego Związku Piłkarzy Bartosz Urbańczyk.
jajców ciąg dalszy

Drzymała wróć do polskiej piłki :eusa_pray: Warta Poznań mogłaby być solidnym klubem

Pewnie z całą masą kibiców na trybunach ;)

Odnośnik do komentarza

OT

jakby Warta prezentowała jakiś wyższy poziom, powiedzmy zbliżony jak Groclin u Drzymały, to pewnie na trybuny ściągała by więcej osób niż obecnie, nawet w cieniu "wielkiego Lecha" :) Tym bardziej, że mając jeden stadion oba kluby grają na nim "na zmianę" i wielu miłośników piłki nożnej mogłoby sobie chodzić na Bułgarską co tydzień. Bo akurat między Lechem a Wartą nie ma tradycyjnej świętej wojny domowej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli wygrają, wypłacę im pieniądze. Dostaną je jeszcze w tym tygodniu - zapewnia właściciel, który przed wyjazdem zespołu do Poznania wezwał do siebie całą drużynę i sztab szkoleniowy. - To nie była dyskusja, przedstawiłem im swoje stanowisko, pogroziłem palcem. Zadeklarowali, że będą grać na poziomie takim, na jaki się wycenili. Czy to poskutkuje? Pan Janas i szef Rady Nadzorczej Józef Oleksy ocenili, że powinno - mówi Wojciechowski.

 

szykuje się ciekawe widowisko, oba kluby z nożem na gardle, myślę, że Polonia nie gra za bardzo ofensywnie, osobiście ustawiłbym ich 1-4-3-3, w czym pomocy zamiast tego nieudacznika Bruno, DP Andreu, Trałka i Piątek, w ataku od lewej Mierzejewski, Sobiech cofnięty deko i Smolarek, który nie wiedzieć czemu nie może się odnaleźć w Polsce, kilka lat na ławkach zniszczyły mu ciekawie zapowiadającą się karierę. Przyjdzie Sadlok, to wskoczy do podstawowego składu zamiast Pietrasiaka. Po cichu liczę, że Jerzy Dudek, który zapowiedział powrót do Polski, może wzmocniłby Polonię, osobiście jak dla mnie to najlepszy polski piłkarz tej dekady.

 

Co do Lecha, to powiem tak - nie mówi się o tym głośno ale w Lechu jest konflikt jakiś, na pewno o coś chodzi, ale Lech będzie pluł sobie w brodę zwalniając Zielińskiego, w nie tylko mojej opinii Bakero to nieudacznik i mogę się założyć, że Lech nie wyjdzie z grupy Ligi Europejskiej za jego kadencji. Jest naprawdę blisko tego, ale się nie uda, bo to nie jest trener nawet klasy Polskiej. Fajnie opisali ten cały rumor ze zwolnieniem go na http://weszlo.com , że w mediach przedstawiali Pana Józefa Wojciechowskiego jako tego złego, a Bakero wielce pokrzywdzonego, a tak naprawdę co osiągnął Bakero ? przestańcie go ubóstwiać, Lech się przekona, jakim dobrym trenerem jest Jose Maria Bakero, choć w pucharach życzę im jak najlepiej

Odnośnik do komentarza

Skoro juz tak dokladnie cytujesz weszlo, to sobie tez przypomnij co pisali o zamianie Bakero na Janasa. Zresztą tak naprawdę nie wiadomo do konca jakim trenerem jest Bakero. W tamtym sezonie utrzymal Polonie, w tym rozegral zaledwie kilka spotkan i nie wiem czy na podstawie tego mozna pisac o kims, ze jest 'nieudacznikiem' albo ze jest 'cudotwórcą'. Niech przynajmniej poprowadzi jakis zespol przez sezon.

Odnośnik do komentarza

Lech-Polonia 2:2

 

Jak można wygrywać 2:0 i zremisować z przeciętnie grajacym Lechem? No jak?

Pierwsza połowa dla Polonii, któa mogła prowadzić nawet 3:0. W drugiej Czarne Koszule siadły. To kolejny mecz, w którym warszawscy piłkarze gubią się w drugiej połówce. Z Jagą i Lechią było podobnie. Oj panie Janas chyba za bardzo wierzy pan w defensywną grę.

Polonia zbyt często traci piłki, gra wolno, niedokładnie. Biedny MIerzejewski nic nie zrobi wsparcia kolegów.

Brawa dla Lecha za grę do końca. Bramka Wilka bardzo ładna.

Obie drużyny zdobyły punkty, które mogą okazać się bardzo cenne w walce o utrzymanie :] .

Odnośnik do komentarza

Lech w przekroju całego spotkania zasłużył na remis, 2 połowa na pewno było gorąco u Gliwy, poza tym Lech wyszedł diabelnie zmotywowany, obawiałem się, że Lech odrobi straty z tą grą - swoją i obrony, w szczególności tym co wyprawiał Pietrasiak w obronie. Dobrze, że Sadlok przychodzi, bo już mam dość drżenia przy każdej jego interwencji, jestem fanem talentu Sadloka i wierzę, że se poradzi. Ogólnie Polonia nie grała źle - nie oszukujmy się - przy tak mądrych i dobrych atakach Lecha w 2 połowie malo kto by się obronił, tym bardziej zespół z PL. Mierzejewski naprawdę kozackie zawody, mam nadzieję, że go nie wykupią, póki jeszcze jest szansa na mistrzostwo, bo ona jest. Do wywalenia ze składu znowu bezbarwny Bruno, nawet bramka go nie ratuje, bo to był bodajże jedyny przebłysk. Poza tym koniecznie musi wrócić Radek Mynar, bo Tosik to chyba kpiny jakieś, Wilk ogrywał go jak juniora, nie miał siły biegać. Andreu znowu fajne zawody, podobnie jak Trałka. Jodłowiec też nie zachwycił, Brzyski solidnie. Chętnie bym zobaczył w Polonii zamiast Bruno kogoś pokroju Waldemara Soboty

Odnośnik do komentarza

Polonia-Ruch 3:1

 

Mało widziałem, bo okularów zapomniałem wziąć :kekeke: . W pierwszej połowie Polonia miała przewagę, ale nic z niej nie wynikało.

W drugiej połowie Polonia trochę przycisnęła. Cieszą bramki Sobiecha i Smolarka.

Czerwona kartka dla piłkarza Ruchu podobno była niesłuszna. Muszę zobaczyć tę akcję. Ogólnie sędzia nie był najlepszy :/ .

Odnośnik do komentarza

PGE GKS Bełchatów 3 : 2 Polonia Warszawa

 

żenada, żenada i jeszcze raz żenada. Po pierwszych 6 minutach odszedłem od odbiornika, bo mnie nastało takie wkurwienie, że głowa mała. To co wyprawiał Gliwa w bramce, którego okrzyknięto talentem, bo raz obronił sytuację sam na sam nadaje się do jakiegoś kiepskiego kabaretu. Arek Onyszko, Radek Mynar - wracajcie do zdrowia ! Jakby tego było mało Smolarek znowu kiepskie zawody, może pasowało by dawać go jako Jokera z ławki, bo Daniel Gołębiewski raz robi bramki z niczego, a raz z 2 metrów do pustej bramki nie trafia, ale lepsze to, niż niewidoczny Smolarek. Może przyjście Sadloka zapewni dobrą parę środkowych obrońców z Jodłowcem, który dziś przy karnym nie popisał się niestety

Odnośnik do komentarza

Onyszko raczej nie wróci. Przyrowski ostatnio był w niezłej formie. Gliwa to nie jest rezerwowy wielkiej klasy, ale każdemuy zdarzają się słabsze mecze. Fakt, ostatnio nie broni zbyt pewnie.

Co do Dyzia, to on potrzebuje stałego miejsca w pierwszej jedenastce. Musi grać, grać, grać. Tak było na wiosnę. Może czas postawić na duet Gołębiewski-Sobiech?

Meczu nie wiedziałem, śledziłem wynik na livescorze.

Nowak zemścił się na JW. Co ciekawe tu i tam mówi się, że Nowak może jeszcze trafić do Polonii :lol: .

Odnośnik do komentarza

Powiedziec, ze Wojciechowski ma cos z glowa to chyba za malo...

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,8722456,Ekstraklasa__Wojciechowski__Czy_Smolarkowi_nie_jest.html

 

Prezes "Czarnych Koszul" ma już dosyć słuchania, że najlepiej zarabiający zawodnik w polskiej lidze, jeszcze nie jest przygotowany, że przytrafił mu się kolejny uraz. Klubowy lekarz Jacek Jaroszewski oznajmił w czwartek, że Smolarek w tym roku już nie wystąpi, bo ma naderwany mięsień dwugłowy. Nie będzie miał zatem okazji przekonać do siebie szefa w niedzielnym prestiżowym meczu z Wisłą.

 

- Może go w ogolę odrzucę. Nawet nie do Młodej Ekstraklasy, tylko do bardzo głębokich rezerw, gdzie doczeka godnej emerytury - zapowiada Wojciechowski.

 

- Czy jemu nie wstyd, że za niego wychodzi gracz z młodzieżówki? Czy on myślał, że przyjechał tu na wakacje? - pyta Wojciechowski.

Odnośnik do komentarza

Tu jest rozwinięcie:

[...]Może w ogóle go odrzucę.Nawet nie do młodej ekstraklasy,tylko do bardzo glebokich rezerw,gdzie doczeka godnej emerytury-zapowiada Wojciechowski

Co dokladnie ma na mysli? - Jest u nas cos takeigo, jak "Klub Kokosa". Mamy pilkarza, ktorego zatrudnil Jacek Grembocki. Nazywa sie Daniel Kokosinski. Moim zdaniem byl to jakis przekret, uwazam ze Grembocki sciagnal go do nas, bo mial jakies zobowiazania wobec kogos innego. ten obronca okazal sie bardzo slaby, chcielismy z niego zrezygnowac ale on nigdzie nie chce od nas odejsc, choc mial oferty. Wlasnie wokol tego Kokosinskiego stworzylismy klub nieudacznikow. Nie chcemy, by psul Mloda Ekstraklase, nie chcemy, by zarazali mlodych chlopakow swoja indolencja i nieudacznictwem. Ci najslabsi musza trenowac w Klubie Kokosa. Taki los moze spotkac tez Ebiego.

 

Dla mnie Wojciechowski dobrze myśli, tzn. może zbyt porywczy jest i zanim pomyśli to juz powie, ale do kopaczy ma dobre podejście. Dość leserstwa w Polskiej piłce. To taki sam pracownik jak każdy inny, jak ktoś w fabryce się opierdala to nikt tam się z nim nie cacka. W piłce jest inaczej p*zdeczka zagra jeden dobry sezon i na dwa następne będzie się wozić osiągnięciami, a nie aktualną formą.

 

Klub nieudacznika mnie rozwalił na łopatki :rotfl:

Odnośnik do komentarza

JW jest narwany, ale tutaj ma trochę racji. Płaci duże pieniądzze i wymaga. Tyle, że w przypadku Smolarka powinien wykazać się cierpliwością. Zobaczymy co chłopak pokaże na wiosnę.

Smolarek nie gra źle. Brakuje mu po prostu siły.

Problemem Wojciechowskiego jest brak cierpliwości i pomysłu na klub. On by chciał wszystko już, tutaj, teraz. Nie rozumie, że jakość buduje się nieraz latami. kasa dla piłkarzy to nie wszystko.

Bardzo fajnie, że został wybudowany osrodek treningowy w Markach. Trzeba iść tym tropem i walczyć o modernizację stadionu. Sorry, ale tego nie powinni robić kibice tylko właściciel. Powinien lobbować jak się da. Dobre zaplecze, dobrzy zawodnicy, więcej kibiców, sukcesy, występy w europjskich pucharach, pieniądze.

Odnośnik do komentarza

dziwią mnie ludzie typu Henkel, którzy jeszcze nie mają dość tych gwiazdorków z polskiej ligi, biorących horrendalne sumy za swoją grę - patrz zawodnicy Wisły, Lecha (w lidze), Polonii W.

 

 

Józef Wojciechowski wnosi świeżość do ligi i mam nadzieję, że inni prezesi nie będą bali się przypieprzyć pięścią w stół tak jak Filipiak czy Wojciechowski ostatnio i powiedzą dość - za słabą grę nie dostaniecie premii/wynagrodzeń. Smolarek w czasie pobytu w KSP zagrał 1,2 dobre spotkania i to by było na tyle. Albo jego czas już minął, albo ta polska liga nie jest jednak tak słaba

Odnośnik do komentarza

za słabą grę nie dostaniecie premii/wynagrodzeń

 

wynagrodzenia dostawać muszą niezależnie od tego ile kiksów robią

 

Tak, Wojciechowki wprowadza sporo świeżości. Z własnej woli ustala jakieś chore pensje, a potem placze 'ze tyle zarabiaja'. Nikt go nie zmuszal, sam sie wpakowal w takie gowno. Sam sobie rowniez dobiera trenerow i pilkarzy, wiec nie wiem skad te narzekania.

 

I tych "gwiazdorkow" hoduje wlasnie Wojciechowski.

Odnośnik do komentarza
czy jeśli zapłacisz za chleb 10 zł, to nie myślisz, że to będzie najsmaczniejszy chleb jaki będziesz jadł ?

Czy jak kupię syrenkę za milion dolarów, to mam oczekiwać, że stanie się najlepszym samochodem świata?

 

Widziały gały co brały. Tak jak meyde napisał - nikt Wojciechowskiego nie zmusza do podpisywania takich a nie innych kontraktów. Jeśli mu się nie podobają, ma prawo jak każdy inny pracodawca rozwiązać umowy o pracę zgodnie z zapisami jakie zawarł w kontrakcie z takim czy innym graczem. Ja nie rozumiem na czym polega bronienie Wojciechowskiego "bo pokazuje piłkarzykom". Co pokazuje? Najwyżej, że jest naiwny i dał się naciąć. A do tego, że jest na poziomie bazarowego handlarza, co za nic ma umowy i to co SAM, SAMIUSIEŃKI wynegocjował.

Odnośnik do komentarza

A jak ten chleb za 10 zyla leży 3 dni na półce i się robi czerstwy :D

 

JW jest piłkarskim debilem i w dodatku ufa chyba niewłaściwym ludziom. Po historii z Onyszką dowiedział się ,że dokładne testy medyczne to absolutna podstawa. Teraz może nauczy się podpisywać kontrakty adekwatne do umiejętności. Może jeszcze kilka sezonów i przestanie się kompromitować w mediach, nie będzie zmieniał trenera co 2 miesiące itd. itp. po prostu stanie się idealnym prezesem :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...