Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze co możesz zrobić przez ten czas to to co powiedział Bebok: nie odzywaj się do niej. Po drugie - nastaw się raczej na to, że to koniec a nie dwutygodniowa przerwa w sielance.

Z tym, że to koniec to się nie zgodzę. Nie powiedziała, że to koniec i sama w rozmowie ze mną zapowiedziała, że to nie jest tak, że Cię rzucam i koniec między nami, tylko chce te dwa tygodnie odpocząć. Rozumiem ją, będę starał się nic nie pisać, ani nie dzwonić.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze co możesz zrobić przez ten czas to to co powiedział Bebok: nie odzywaj się do niej. Po drugie - nastaw się raczej na to, że to koniec a nie dwutygodniowa przerwa w sielance.

Z tym, że to koniec to się nie zgodzę. Nie powiedziała, że to koniec i sama w rozmowie ze mną zapowiedziała, że to nie jest tak, że Cię rzucam i koniec między nami, tylko chce te dwa tygodnie odpocząć. Rozumiem ją, będę starał się nic nie pisać, ani nie dzwonić.

Moze chciala byc delikatna? Moze sama nie wie czego chce?

 

Gdyby chciala z Toba byc to by byla - widac akutalnie nie chce.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie! To że nie powiedziała to nie znaczy że tak myśli. Nie chcę być brutalny, ale po prostu jest dobrze wychowana i boi się tego powiedzieć wprost. Musisz się niestety przygotować na najgorsze.

Gdyby była dobrze wychowana, to powiedziała by wprost chłopakowi o co jej chodzi.

serio znasz kobiety, które mówią wprost o co im chodzi?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie! To że nie powiedziała to nie znaczy że tak myśli. Nie chcę być brutalny, ale po prostu jest dobrze wychowana i boi się tego powiedzieć wprost. Musisz się niestety przygotować na najgorsze.

Gdyby była dobrze wychowana, to powiedziała by wprost chłopakowi o co jej chodzi.

serio znasz kobiety, które mówią wprost o co im chodzi?

 

Znałem jedną i między innymi dlatego właśnie się z nią zeszłem.

 

No ale koledzy powyżej mają raczej całkowitą rację. To koniec tej historii miłosnej.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze co możesz zrobić przez ten czas to to co powiedział Bebok: nie odzywaj się do niej. Po drugie - nastaw się raczej na to, że to koniec a nie dwutygodniowa przerwa w sielance.

 

tio mądrze napisał - nastaw się, że to koniec. Lepiej być mile zaskoczonym (będziecie razem, miłość, te sprawy), niż niemile rozczarowanym ('cóż, dwa tygodnie dały mi do myślenia, niestety to koniec').

Odnośnik do komentarza

Najlepsze co możesz zrobić przez ten czas to to co powiedział Bebok: nie odzywaj się do niej. Po drugie - nastaw się raczej na to, że to koniec a nie dwutygodniowa przerwa w sielance.

Z tym, że to koniec to się nie zgodzę. Nie powiedziała, że to koniec i sama w rozmowie ze mną zapowiedziała, że to nie jest tak, że Cię rzucam i koniec między nami, tylko chce te dwa tygodnie odpocząć. Rozumiem ją, będę starał się nic nie pisać, ani nie dzwonić.

 

Możesz się zgadzać, albo i nie, ale nastaw się :-) Pewnych rzeczy nie przeskoczysz, jak Ci kobieta mówi, że potrzebuje 2 tygodni, żeby się wyszaleć, to prawdopodobnie znalazła inny sposób rozrywania się niż Ty :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli coś jest nie tak, to raczej już tak zostaje...

Bullshit, relacja polega miedzy innymi na wspolnym pokonywaniu przeciwnosci i problemow. Tylko, ze to wymaga jednoczesnego i szczerego zaangazowania obu stron. Jesli ktos ma kielbie we lbie i nagle sie kapnal, ze musi sie w zyciu jeszcze pobawic to istotnie nic dobrego z tego nie wyniknie chocbys sie zesral z wysilku...

Odnośnik do komentarza

Jeśli coś jest nie tak, to raczej już tak zostaje...

Bullshit, relacja polega miedzy innymi na wspolnym pokonywaniu przeciwnosci i problemow. Tylko, ze to wymaga jednoczesnego i szczerego zaangazowania obu stron. Jesli ktos ma kielbie we lbie i nagle sie kapnal, ze musi sie w zyciu jeszcze pobawic to istotnie nic dobrego z tego nie wyniknie chocbys sie zesral z wysilku...

Od czasu do czasu w KZS przydarzają się perełki. Niby banał, a do tak niewielu on dochodzi...

Odnośnik do komentarza

Czy pieprzeniem przy X, która mi się podoba (podobno z wzajemnością) o swojej niespełnionej miłości z Y, która jest teraz moją najlepszą przyjaciółką strzelam sobie w stopę jeżeli chodzi o ewentualną przyszłość z X?

Spytaj X.

 

Mowienie komus z kims chcialbys byc albo kto chocby Ci sie podoba o tym, ze ktos inny dal Ci kosza i z tego powodu cierpisz to jest dosc specyficzny pomysl na podryw.

 

I zastanow sie czy Y jest Twoja przyjaciolka czy moze masz jeszcze jakies nadzieje, jesli nie masz to po co o tym gadasz :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...