Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna i prawo


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

no i wlasnie przez takich jak ty, teraz cala Polska czeka bo sie nie chcialo ruszyc dupy godzine wczesniej :) No offence, ale nie cierpie ludzi, ktorzy przychodza na 5 minut przed zamknieciem firmy / przedsiebiorstwa / zakladu i nagle costam chca zalatwic... Moze i zalatwia, ale osoba obslugujaca ich bedzie gotowa im wsadzic noz w plecy :D

Odnośnik do komentarza
no i wlasnie przez takich jak ty, teraz cala Polska czeka bo sie nie chcialo ruszyc dupy godzine wczesniej :)

 

Że co? To człowiek nie może iść o 19 z tego względu, że komisja może mieć problemy, bo jest amatorska :)? Żartujesz czy piszesz tak serio?

 

No offence, ale nie cierpie ludzi, ktorzy przychodza na 5 minut przed zamknieciem firmy / przedsiebiorstwa / zakladu i nagle costam chca zalatwic... Moze i zalatwia, ale osoba obslugujaca ich bedzie gotowa im wsadzic noz w plecy :D

 

Ale co to za argument? Nazywasz idiotami ludźmi, którzy robią wszystko zgodnie z panującymi zasadami - po to jest otwarte do 20, żeby można było przyjść po 19. Nie każdy siedzi cały dzień na tyłku, żeby sobie wybierać godziny do wyboru do koloru.

 

P.S: aha, ja nie glosowałem po 19.

Odnośnik do komentarza

Panowie to jest porsta rzecz- to nie wina tego ze ludzie przyszli tka pozno glosowac tylko tego ze Komisja wyborcza ( jej boscy czlonkoiwe i przewodniczacy) za pozno zorientowlai sie ze bedzie brakowac kar t do glosowania! gdyby odpowiednio wczesnie jsie zorientowali to uzypelniliby na biezaco stan i ludzie nie musieliby czekac na karty a w wyniku teog komisja nie bylaby zamknieta!! 9 czkajac na te karty )

 

Przez kilku ciamajdowatych czlonkow komisji w Wawce cla polska siediz i czeka ...

Odnośnik do komentarza

A ja już wiem dlaczego musimy czekać do 22.55. (przecież wg tego karty do głosowania musiałyby jechać 2,5 h - a jakoś sobie tego nie wyobrażam )To dzięki TVN. Już teraz można byłoby pokazać sondaże, tylko że tvn musi dokończyć Tańce z gwiazdami a wtedy wejdzie na antenę TVN studio wyborcze

Odnośnik do komentarza
A ja już wiem dlaczego musimy czekać do 22.55. (przecież wg tego karty do głosowania musiałyby jechać 2,5 h - a jakoś sobie tego nie wyobrażam )To dzięki TVN. Już teraz można byłoby pokazać sondaże, tylko że tvn musi dokończyć Tańce z gwiazdami a wtedy wejdzie na antenę TVN studio wyborcze

Ironizujesz czy na glowe upadles :]?

Odnośnik do komentarza
Ironizujesz czy na glowe upadles

 

Czyli dostarczenie kart przykładowo na dystansie 5-7km ( z siedziby dzielnicy do punktu wyborczego) zajęło im 2,5h??? To ja na piechotę bym im szybciej to dostarczył

Nie wnikam. Widocznie tyle im zajelo.

 

Sugerowanie, ze TVN ma wplyw na dlugosc ciszy wyborczej jest po prostu na poziomie piaskownicy :)

Odnośnik do komentarza

Platforma Obywatelska zdobyła 43,7% głosów i wygrała wybory do Sejmu - wynika z sondażu TNS OBOP przeprowadzonego dla Telewizji Polskiej i "Rzeczpospolitej". Na Prawo i Sprawiedliwość wg sondażu zagłosowało 30,4%.
LiD zdobył 13,3%. Na PSL zagłosowało 8,4%. Samoobrona, LPR oraz PPP nie przekroczyły progu wyborczego. Frekwencja wyniosła 52%. Wstępne wyniki Państwowej Komisji Wyborczej będą znane jeszcze w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Za wp.pl

I tak wszyscy już wiedzą :)

Odnośnik do komentarza
No, to teraz mamy przejebane. Polacy to jednak naród idiotów. Szykujcie potrfele. PO u władzy.

nie, Polacy to nie narod idiotow..

 

Polacy w wiekszosci przypadkow nie patrzyli na ekonomie, czy zalozenia polityczne - oni po prostu mieli dosc manii przesladowczej Kaczynskich i ich checi kontrolowania wszystkiego...

 

Ot, tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...