Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Były już piłkarz Wisły, Hristu Chiacu podpisał kontrakt z Dinamem Bukareszt. Według rumuńskich mediów, 21-letni piłkarz związał się z nowym klubem pięcioletnim kontraktem, na mocy którego ma zarabiać rocznie 70 tysięcy euro na rękę.

 

Chiacu do Wisły trafił w lecie zeszłego roku. Paradoksalnie, najmniej grał, gdy trenerem był jego rodak, Dan Petrescu. Wiosną rumuński skrzydłowy częsciej wychodził na boisko, jednak nikogo nie olśnił. Z pewnością nie prezentował w pełni walorów, dzięki którym był gwiazdą młodzieżowej reprezentacji Rumunii.

 

Decyzję o rozstaniu z Chiacu (w czerwcu zakończył się jego kontrakt), podjął Maciej Skorża. - Zadecydowały kwestie pozasportowe. Rozmawiałem na jego temat z wieloma osobami, które wcześniej z nim współpracowały. Wszystkie powiedziały mi o Chiacu to samo - mówi nowy trener Wisły. Nie chce zdradzić co takiego usłyszał, jednak wlaśnie to zdecydowało o rozstaniu z Rumunem.

 

Sam nie wie co o tym myslec w sumie nie pokazal wiele ale nie mial tez za wiele szans na pokazanie swoich umiejetnosci , podobno na treningach czesto spisywal sie bardzo dobrze , a potem w meczu spalal sie psychicznie i dupa z tego byla. Ciekaw jestem co to za kwestie pozasportowe

Odnośnik do komentarza
Wczoraj pan Mariusz Heler zrezygnował z pełnionej dotychczas funkcji Prezesa Zarządu Wisły Kraków SSA ze skutkiem na dzień 30 czerwca 2007 r. Rezygnacja została przyjęta przez Radę Nadzorczą Spółki, która jednocześnie powołała na stanowisko prezesa zarządu Pana Marka Wilczka.

Marek Wilczek będzie pełnił obowiązki prezesa zarządu od dnia 1 lipca 2007 r. Pan Mariusz Heler po zaprzestaniu pełnienia funkcji prezesa zarządu nadal pozostanie pracownikiem Spółki.

 

Marek Wilczek urodził się w Krakowie, ma 42 lata i jest absolwentem krakowskiej Akademii Ekonomicznej oraz podyplomowego studium finansów przy SGH w Warszawie. Były naczelnik Urzędu Skarbowego Kraków Krowodrza, wcześniej zastęca naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego w Krakowie. Od ponad 30 lat wierny kibic Wisły Kraków.

 

Roszady w Wiśle trwają :P

Odnośnik do komentarza

Wilczek jak dla mnie będzie jeszcze gorszym prezesem od Helera. Heler wiadomo że nic załatwić nie potrafi i ma skłonności do fantazjowania, ale mam wrażenie, że próbował czasem jakichś samodzielnych ruchów. A nowy prezes to będzie zwyczajna marionetka i wypełniacz poleceń Cupiała i RN.

Odnośnik do komentarza
Jak można w tak krótkim czasie zbudować świetną drużynę, a potem wszystko rozpierdalać w drobny mak.

Czekaj, czekaj. To nie polski patent. Jak im było... Hmmm... Półfinaliści LM sprzed lat 6, a obecnie drużyna trzecioligowa... Leeds United? :>

Odnośnik do komentarza
Jak można w tak krótkim czasie zbudować świetną drużynę, a potem wszystko rozpierdalać w drobny mak.

Czekaj, czekaj. To nie polski patent. Jak im było... Hmmm... Półfinaliści LM sprzed lat 6, a obecnie drużyna trzecioligowa... Leeds United? :>

 

Hmm, czyżby Cupiał wykupił od Leeds licencję na to? :-k

 

:keke:

 

 

Boguski okay, ale reszta ? Daj spokuj to nie sa zawodnicy, ktorzy mieli by ciagnac Wisle. Chyba ze Kosa zagra na prawej

 

Damy spokój, damy :P

 

Boguski? Mógłby spokojnie grać w Wiśle, ale chyba lepiej by było, jakby został w Bełchatowie.

 

Kubowicz? Chyba nie ma takich umiejętności, by grać w pierwszym składzie.

 

A Kosą to nie wiadomo, co będzie. Jest nieprzewidywalny :P

Odnośnik do komentarza
Gdyby Leeds jechało na takiej prowizorce jak Wisła, to chyba by już nie istniało :-k

Tam to po prostu mieli fatalnego prezesa, który zadłużył klub.

Tam prezes, tu prezes. W tym widzę analogię. Z tym, że tam prezes nieudacznik, a tu prezes raptus z wrzątkiem pod czerepem...

Odnośnik do komentarza
Andrzej Niedzielan jest o krok od podpisania umowy z Wisłą Kraków. Pochodzący z Żar były napastnik m.in. Zagłębia Lubin, Górnika Zabrze i Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski zwiąże się z "Białą Gwiazdą" 3-letnią umową.

 

Pozyskanie bramkostrzelnego napastnika było priorytetem dla sztabu sportowego Wisły Kraków. Za takiego gracza uznano Niedzielana, mimo iż ostatnio nie imponował on formą strzelecką: w 22 meczach (tylko siedem w pełnym wymiarze czasowym) sezonu 2006/07 zdobył zaledwie dwie bramki... NEC zajął w rozgrywkach ligowych dopiero 10 miejsce.

 

Finalne rozmowy mają odbyć się dziś wieczorem. Przebywający aktualnie w Zielonej Górze napastnik jest gotów obniżyć swoje żądania finansowe i nawet jutro może zostać zawodnikiem krakowskiego klubu. Do rozmów z piłkarzem ma dojść w jednym z zielonogórskich hoteli. Wiadomo, że głównym argumentem, zachęcającym Niedzielana do podpisania kontraktu z Wisłą jest osoba trenera Macieja Skorży. Jeśli obie strony dogadają się co do warunków finansowych, wówczas nie powinno być problemu z przeprowadzką byłego reprezentanta Polski pod Wawel.

 

Na finanse Niedzielan również nie powinien narzekać. W Wiśle będzie najlepiej zarabiającym zawodnikiem, choć znaczną część jego uposażenia stanowić będą premie za występy oraz kwota transferowa - pół mln euro. Trafi ona do kieszeni Niedzielana, ponieważ NEC Nijmegen zrezygnowało z odstępnego za zawodnika mimo kontraktu obowiązującego jeszcze przez rok. Polak zarabiał w tym klubie 750 tys. euro rocznie co było znaczną kwotą także dla holenderskiego pierwszoligowca.

Jestem gotów założyć się o każde pieniądze. Ba, jestem w stanie postawić nawet nawet naszego premiera razem z całym rządem, że kolejne tytuły artykułów dotyczących Niedzielana w Wiśle będą brzmieć tak:

"Niedzielan: brakuje tylko podpisów"

"Sprawa Niedzielana zawisła w próżni"

"Niedzielan nie dla Wisły"

 

Czyli tradycyjnie :)

Odnośnik do komentarza

A kto Ci powiedział, że traktuję to poważnie? Po prostu przytaczam rewelacje pojawiające się w mediach :) Właśnie w swoim poprzednim poście chodziło mi o to, że ostatecznie nic z tego nie będzie. Nie robię sobie żadnych nadziei na te okienko. Pewnie i tak skończy się jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Ostateczny cios w serce?

Co najwyżej skaleczenie :P. Jak nie znajdą nowego sponsora, to TF pewnie znowu zacznie płacić za miejsce na koszulkach. Ale myślę, że znajdzie się chętny. Wisła to dalej najbardziej znany klub w Polsce, a po kilku wzmocnieniach powinna wrócić do walki o puchary.

 

A ty Iconku martw się lepiej o swoją Odrę, czy znajdzie wreszcie jakiegoś porządnego sponsora :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...