Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Mam wrażenie że to Beenhakker trochę namieszał Kokosowi w głowie, że musi grać, bo uważa go za wielki talent. No nie da się ukryć, że perspektywicznych środkowych obrońców w Polsce mamy jak na lekarstwo, dlatego Leo tak liczy na Adama. Moja propozycja: wypożyczyć go gdzieś na rok, z możliwością ściągnięcia go w międzyczasie z powrotem (czy ktoś wierzy, że Głowacki nie dozna jakiejś kontuzji?). Za rok lub 2 pewnie Cleber skończy karierę, a my będziemy mieli nadal dosyć młodego, ale już doświadczonego i ukształtowanego stopera, zapewne reprezentanta kraju.

Odnośnik do komentarza
Jasne ale w miedzy czasie nie mamy zadnej alternatywy dla pary Cleber-Glowacki :/

 

@Szczurek

Boguskiego wynalazl dokladnie Jerzy Engel, ktory go sciagnal z Lomzy, a Adam sam do Wisly przyechal PKSem. Wymienieni przez Ciebie panowie tylko dali im szanse, ktora oni wykozystali ;)

No właśnie o to mi chodzi, że Wisła nie dała im szansy, dlatego nie można mówić, że to ona ich wykreowała.

Odnośnik do komentarza

Wypożyczenie Kokoszki to kiepski pomysł, bo w drużynie potrzeba przynajmniej trzech stoperów, czyli to są Głowacki, Cleber, Kokoszka. Czwartym jest Dudka, ale jego Skorża widzi w środku. Natomiast chciałbym, żeby Głowacki miał sezon bez urazów, bo on jak jest zdrowy to pewny punkt Wisły i ma praktycznie pewny powrót do reprezentacji. Natomiast Kokoszka musi dostawać szanse gry od początku meczu. Mozna to robić z teoretycznie słabszymi rywalami.

 

No to coś się ruszyło w kwestii transferów - Kosowski, Ćwielong, Jirsak i prawdopodobnie Niedzielan. Potrzebny jest jeszcze lewy obrońca (na dzień dzisiejszy będzie tam grał Zieńczuk) i prawoskrzydłowy. Problem w tym, że w polskiej lidze nie ma jakichś wyróżniających się zawodników. No może Radović, ale on jest nie do ruszenia.

 

Teroretyczna jedenastka mogłaby wyglądać tak: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Kokoszka (Cleber), Zieńczuk (Dudka, ktoś nowy) - Kosowski (Boguski), Dudka (Sobolewski), Jirsak, Ćwielong (Piotr Brożek, Kosowski) - Niedzielan, Paweł Brożek (Małecki, Paulista).

Odnośnik do komentarza

jak Engel sciagal Boguskiego do Krakowa to w Lomzy trenerem byl jego syn , ale trzeba przyznac ze Rafal mial imponujacy dorobek bramkowy. Miejmy nadzieje ze pokaze sie w Wisle w tym sezonie z dobrej strony. W sumie to nie dziwie sie ze chce zostac w Belchatowie bo tam dostal szanse w miare regularnych wystepow no i zasluzyl na gre w p. Uefa , ale jesli jest zawodowcem to powinien wrocic do macierzystego klubu bez gadania i grac do niego jak najlepiej. Swoja droga jesli faktycznie przyjdzie Niedzielan , bedzie Ćwielong , jest Brozek , Paulista to Rafał chyba bedzie rywalizowal o gre na prawym skrzydle z Konradem Golosiem

Odnośnik do komentarza

@Szczurek ja pisalem o wynalezieniu nie o wykreowaniu ;)

 

No w ataku rywalizacja bedzie, boli mnie poki co ze nasz nowy Czeski pomocnik jest, cytuje: " bardziejwalczakiem niz rozgrywajacum". A IMO na rozgrywajacym powinno nam najbardziej zalezec :/ No na koniec trzeba by sciaganc lewego obronce, bo Marecek jest na tej pozycji raczej sredni.

 

Co do prawego skrzydla ja bym tam probowal tez Jaska, w koncu to jego naturalna pozycja.

Odnośnik do komentarza
Mysle ze teraz pare osob moze mnie zjechac jak psa, ale w aktualnej sytuacji powinnismy postarac sie pozyskac Piotra Gize, ktoremu konczy sie kontrakt z Craxa, a ktory chce odejsc.

Gdzies dzisiaj czytalem, ze Giza podpisal wlasnie kontrakt z Rapidem Bukareszt..

Odnośnik do komentarza
Mysle ze teraz pare osob moze mnie zjechac jak psa, ale w aktualnej sytuacji powinnismy postarac sie pozyskac Piotra Gize, ktoremu konczy sie kontrakt z Craxa, a ktory chce odejsc.

Gdzies dzisiaj czytalem, ze Giza podpisal wlasnie kontrakt z Rapidem Bukareszt..

Transfer odwołany z powodu problemów rodzinnych piłkarza w związku z wyjazdem do Rumunii.

Odnośnik do komentarza
Mysle ze teraz pare osob moze mnie zjechac jak psa, ale w aktualnej sytuacji powinnismy postarac sie pozyskac Piotra Gize, ktoremu konczy sie kontrakt z Craxa, a ktory chce odejsc. Wiadomo sprawa nie bylaby latwa, ale zawodnik jego klasy by sie nam sprzydal.

Ja nie mam nic przeciwko, tak samo jak nie miałem nic przeciwko ewentualnemu przyjściu Stawowego. Uważam, że piłkarz lub trener jest profesjonalistą i nie obchodzi mnie, czy utożsamia się z tym czy innym klubem. Zresztą sam Giza nigdy z tego co wiem nie deklarował miłości i wierności w stosunku do pasiaków. Pod wględem sportowym myślę, że też by się przydał. Ostatnio co prawda nie gra nic wielkiego, ale widać, że on po prostu już się kisi w tej Cracovii i brak mu trochę motywacji. W formie jest chyba czołowym ofensywnym pomocnikiem w lidze.

 

Inna sprawa, że fanatyczni kibice z jednej i z drugiej strony Błoń chyba nie dałaby mu żyć.

Odnośnik do komentarza
Mysle ze teraz pare osob moze mnie zjechac jak psa, ale w aktualnej sytuacji powinnismy postarac sie pozyskac Piotra Gize, ktoremu konczy sie kontrakt z Craxa, a ktory chce odejsc. Wiadomo sprawa nie bylaby latwa, ale zawodnik jego klasy by sie nam sprzydal.

Ja nie mam nic przeciwko, tak samo jak nie miałem nic przeciwko ewentualnemu przyjściu Stawowego. Uważam, że piłkarz lub trener jest profesjonalistą i nie obchodzi mnie, czy utożsamia się z tym czy innym klubem. Zresztą sam Giza nigdy z tego co wiem nie deklarował miłości i wierności w stosunku do pasiaków. Pod wględem sportowym myślę, że też by się przydał. Ostatnio co prawda nie gra nic wielkiego, ale widać, że on po prostu już się kisi w tej Cracovii i brak mu trochę motywacji. W formie jest chyba czołowym ofensywnym pomocnikiem w lidze.

 

Inna sprawa, że fanatyczni kibice z jednej i z drugiej strony Błoń chyba nie dałaby mu żyć.

Ciekawe czy tak samo bys pisal jakby Brozek poszedl do Legii :>

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z lukasem. Gdyby Królem była zainteresowana inna polska drużyna, Leo chyba też by mu to odradził. Przyznajmy sobie zresztą szczerze: w rezerwach Realu nauczy się raczej więcej niż grając regularnie w polskim klubie, gdzie już większe talenty marnowano.

Odnośnik do komentarza
- Dziś po południu negocjacje transferowe pomiędzy Wisłą Kraków a Andrzejem Niedzielanem i jego menedżerem zostały zakończone bez osiągnięcia porozumienia - poinformowała oficjalna strona klubu.

- Niestety, mimo że obie strony bardzo chciały uzgodnić wspólne stanowisko, nie udało nam się ustalić warunków satysfakcjonujących zarówno piłkarza jak i klub. Wbrew sugestiom jednej z gazet, czas trwania negocjacji nie był uzależniony od pracy kancelarii prawniczej. To były trudne rozmowy, a kwestie prawne wymagały dokładniejszego zbadania - powiedział Jacek Bednarz, dyrektor sportowy Wisły.

 

Hmm, ciekawe czy to Wtorek przeginał pauke, czy jak zwykle Wiselka cos miesza (vide Dolha)...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...