Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż. Vidlicka nie miał większych szans na grę, bo Liczka postawił na Błaszczykowskiego (i słusznie), więc nie wiemy za bardzo co by zaprezentował gdyby grał regularnie. Zresztą i tak jakie to ma znaczenie, przecież nie ma to żadnego wpływu na to, jak będzie (?) grał u nas Jirsak.

Odnośnik do komentarza
Przy odrobinie szczęscie Dolha zostanie zawieszony, ja już go w Wiśle niestety widzieć nie chce (oczywiście jeżeli prawda są infomacje z ww. artylułu).

pies ogrodnika? za co zawieszony? za to, że w Wiśle pracują amatorzy, którzy mają kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem?

Odnośnik do komentarza
Przy odrobinie szczęscie Dolha zostanie zawieszony, ja już go w Wiśle niestety widzieć nie chce (oczywiście jeżeli prawda są infomacje z ww. artylułu).

pies ogrodnika? za co zawieszony? za to, że w Wiśle pracują amatorzy, którzy mają kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem?

Jeśli jednak zostnie zawieszony to znaczy, że to Dolha był strona, która nie potrafi czytac ze zrozumieniem. Jesli tak będzie to zwieszenie będzie jak najbardziej słuszne i sprawiedliwe. Tylko, że wątpie w to jeśli...

Odnośnik do komentarza

No powoli wracamy do normalnosci. Mamy w koncu trenera, dyrektora sportowego i jasne klarowne deklaracje: Boguski, Kosa (jesl itaka bedzie jego wola) wracaja do klubu, szukamy srodkowego pomocnika, napastnika, lewego obronce. Jak dla mnie bomba, pytanie tylko kiedy ze slow przejdziemy do czynow. Czekamy wiec z utesknieniem na wzmocnienia i spokojna, przemyslana polityke w klubie :]

Odnośnik do komentarza

Skorża oficjalnie trenerem Wisły. Pozostaje tylko życzyć mu powodzenia. Nie był moim faworytem, ale jest to solidny trener. Jeśli nasze gwiazdki nie postanowią się go szybko pozbyć, to możecoś z tego będzie :)

 

OT

 

Czekamy wiec z utesknieniem na wzmocnienia i spokojna, przemyslana polityke w klubie

:rotfl:

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Wg informacji TWSD i zacytowanych slow Helera Dawidowski ma aktualnei kontuzje kolana, ktora wylacza go z gry na okres 5 miesiecy. Mysle ze w tym momencie powinnismy go kategorycznie zwolnic ...

 

Bez dwóch zdań, dla mnie osobiście to sytuacja iście niemożliwa, Tomek jest w Wiśle 3 (4 lata?) i przez ten czas nie wystąpił w 5 meczach w sezonie?! Skoro tak słabo z jego zdrowiem może pora pomyśleć o zakończeniu kariery, bo to jest żenujące co się stało z tym piłkarzem, a świetnie się zapowiadał, szkoda.

Odnośnik do komentarza
Wg informacji TWSD i zacytowanych slow Helera Dawidowski ma aktualnei kontuzje kolana, ktora wylacza go z gry na okres 5 miesiecy. Mysle ze w tym momencie powinnismy go kategorycznie zwolnic ...

Gdyby była taka możliwość, to by go wywalili pewnie już rok temu. Dawid jest związany z Wisłą jeszcze dwuletnim kontraktem i nie można go tak po prostu rozwiązać, nawet jeśli jest stale kontuzjowany.

 

Tymczasem spory ruch transferowy wokół Wisły. Oby się nie skończyło jak zwykle.

Kamil Kosowski przebywa w Krakowie i odbył już pierwszą rozmowę z trenerem Wisły Maciejem Skorżą. Były zawodnik naszego klubu jest wstępnie zainteresowany powrotem do drużyny "Białej Gwiazdy".

 

Warunek podstawowy to powrót Wisły do krajowej elity. Ma to, zdaniem Kosowskiego, unaocznić się poprzez letnie zakupy klubu. Nasz klub ma wydać na nie kwotę "zbliżoną do 1 mln euro".

 

Na pewno przeszkodą w powrocie "Kosy" do klubu nie będzie osoba trenera Macieja Skorży. Obaj panowie znają się doskonale jeszcze z występów Kosowskiego w polskiej reprezentacji młodzieżowej. I, co ważne, w tamtym okresie dobrze im się współpracowało.

 

Kamil Kosowski opuścił Wisłę latem 2003 roku. Został wypożyczony... na cztery lata do niemieckiego Kaiserslautern. Dwa lata później przeszedł do Southampton, skąd przed ostatnim sezonem przeniósł się do włoskiego Chievo Werona. Klub ten opuścił szeregi Serie A i Kosowski poszukuje nowego klubu. Formalnie, z początkiem nowego sezonu jest zawodnikiem Wisły, choć nie wiadomo czy w razie ewentualnego sporu dziwna konstrukcja umowy na linii Wisła - Kosowski - Kaiserslautern zostałaby zatwierdzona przez FIFA i UEFA...

Na środowej konferencji prasowej zarówno Maciej Skorża, jak i Jacek Bednarz mówili, że priorytetem w poszukiwaniach piłkarzy będzie napastnik, a najlepiej dwóch. Jednym z nich może być Andrzej Niedzielan. - czytamy w "Gazecie Krakowskiej"

 

Niedzielan jest poważnie zainteresowany ofertą krakowskiego klubu. Rozmowy w tej sprawie będą prowadzone przy ul. Reymonta już dzisiaj. Wisła musi szybko podjąć decyzję o jego ewentualnym zatrudnieniu, gdyż piłkarz ma również propozycje z angielskiej Championship i jeśli nie przeniesie się do Krakowa, będzie grał na Wyspach.

Prezes GKS Bełchatów Jerzy Ożóg twierdzi, że Wisła nie ma prawa skracać okresu wypożyczenia Rafała Boguskiego, bo poinformowała o tym za późno. - To nieprawda i mam na to dowody - podkreśla prezes Wisły SSA Mariusz Heler.

 

Umowa wypożyczenia piłkarza obowiązuje do końca 2007 r. a Wisła ma prawo odzyskać zawodnika w każdym "okienku" transferowym, odpowiednio wcześniej o tym uprzedzając. Tym razem powinna to zrobić przed końcem maja. - W maju nie dostaliśmy z Wisły żadnego pisma. Dlatego Rafał może zostać u nas do końca roku - uważa prezes Ożóg.

 

- Nie, nie, nie! Nic z tych rzeczy - protestuje prezes Heler. - Osobiście wysyłałem w maju dwa pisma do Bełchatowa z informacją o skróceniu wypożyczenia Rafała Boguskiego. Mam dowód nadania listu poleconego, a także potwierdzenie przesłania faksu. Zatem nie wiem, skąd te pogłoski, że spóźniliśmy się z powiadomieniem bełchatowian. Mogę pokazać dowody nadania tych pism.

 

Sam Boguski bardzo chce zostać w Bełchatowie. - Tu dostałem szansę i chyba ją wykorzystałem. Trener na mnie stawiał i skoro wywalczyliśmy prawo startu w europejskich pucharach, to chciałbym w nich zagrać - mówi Boguski. - Słyszałem, że nowy szkoleniowiec Wisły chce mojego powrotu. Wolę zostać w Bełchatowie, ale może nie będę miał innego wyjścia.

 

- Przez ostatnie pół roku wartość Boguskiego wzrosła, więc to jest naturalne, że chcemy go odzyskać - podkreśla prezes Heler.

 

Heler nie wyklucza też, że Wisła podejmie negocjacje z GKS-em na temat zamiany prawoskrzydłowego Boguskiego na lewego obrońcę Marcina Kowalczyka, bo na tej pozycji na Reymonta jest wakat.

Według "Przeglądu Sportowego" transfer napastnika Ruchu Chorzów Piotra Ćwielonga do Wisły Kraków został juz przesądzony.

Beniaminek musi uporządkować swoją sytuację finansową, a oddanie Ćwielonga do Wisły zredukowałoby dług "Niebieskich" wobec "Białej Gwiazdy".

 

Wszytkie transfery wydają się prawdopodobne bo... nie trzeba za nich wszystkich płacić. Niedzialanowi kończy się kontrakt, Kosa i Boguski wracają z wypożyczenia, a Ćwielong przychodzi za umorzenie długów. Czyli jeśli Heler nie kłamał (co jest mało prawdopodobne :) ), to mamy jeszcze milion ojro na transfery.

Odnośnik do komentarza

Jak na razie to nie wierzę w transfer Niedzielana :P Może ze względu na źródło (SE)? :-k

 

 

Czyli jeśli Heler nie kłamał (co jest mało prawdopodobne smile.gif ), to mamy jeszcze milion ojro na transfery.

 

Pewno za jakiś czas będzie się tłumaczył, że wcale tyle nie obiecał, a 100 000 :kekeke:

Odnośnik do komentarza

No i w najlepsze trwa plotkarska karuzela transferowa w Wiśle, bo konkretów na razie żadnych. Niedzielan, Kosowski, Boguski, Ćwielong, Jirsak. Dziś przeczytałem, że Wisła namawia do powrotu do piłki Szymkowiaka, podobnie jak Lech. Na razie niestety to wszystko bez żadnego potwierdzenia. Poza tym "aferki " z Dolhą i Boguskim.

Dużo gadania. A tu nie ma co gadać tylko trzeba wziąć się do roboty. A tu tylko gadanie, gadanie, gadanie. ;)

Odnośnik do komentarza

Taśmy prawdy :rotfl:

 

Nikola Mijailović nagrał pewną rozmowę, która miała miejsce kilka tygodni temu. Jeśli taśmy Serba ujrzą światło dzienne, będzie to dla krakowskiego futbolu prawdziwy wstrząs - zapewnia "Gazeta Krakowska".

 

Sprawa robi się coraz głośniejsza w tzw. środowisku i pewnie prędzej czy później wypłynie w całej okazałości. Nikola, choć zdaje sobie sprawę, że o wszystkim wie coraz więcej osób, na razie nie ujawnia treści nagrań i podkreśla, że ma je tylko on; zresztą, jeszcze nie wie, czy w ogóle je ujawni. W całej sprawie bohaterami prócz Mijailovicia są osoby doskonale znane kibicom.

 

Mimo opinii kłopotliwego piłkarza, Nikola ma oferty transferowe. Oprócz Omonii Nikozja zainteresowane pozyskaniem Nikoli jest również Dinamo Bukareszt. Tutaj problemem jednak jest odstępne, bowiem Rumuni nie chcą płacić 150 tysięcy euro, a chcieliby pozyskać obrońcę za darmo. No, może nie do końca, bo proponują Wiśle niecodzienny biznes. Działacze Dinama chcieliby bowiem, żeby "Biała Gwiazda" przyjechała do Bukaresztu i rozegrała tam towarzyskie spotkanie, a dochód z takiego spotkania zostałby przekazany Wiśle w ramach rozliczeń za Mijailovicia. Jeśli krakowski klub zgodziłby się na taki interes, to Rumuni są gotowi pokryć koszty przelotu całej ekipy z Polski. Trudno jednak przypuszczać, żeby Wisła poszła na taki układ.

 

 

Wiecej w "Gazecie Krakowskiej"

Ciekawe, o co biega :k

Odnośnik do komentarza
Nikola: To jakaś bzdura

 

 

Nawet nie chcę tego komentować - tak Nikola Mijailović odniósł do publikacji jednego z dzienników, który doniósł dziś, że zawodnik posiada nagranie, które wstrząśnie krakowską piłką. - Wisłę mam w sercu - nie mógłbym powiedzieć o niej złego słowa.

 

"Żadne nagranie nie istnieje, pisanie czegoś takiego jest niepoważne. Jak mógłbym zrobić coś takiego klubowi, który kocham? Chcę grać w Wiśle, nie wyobrażam sobie gry w żadnym innym klubie w Polsce, choć ciągle mnie ktoś o to pyta. Chcę tu zostać" - dodaje zawodnik.

 

Biuro Prasowe Wisła Kraków SSA

 

źródło: Oficjalna strona Wisły Kraków

O nic nie biega :D Nie mieli o czym pisać to musieli coś ściemnić.

Odnośnik do komentarza
Nikola: To jakaś bzdura

 

 

Nawet nie chcę tego komentować - tak Nikola Mijailović odniósł do publikacji jednego z dzienników, który doniósł dziś, że zawodnik posiada nagranie, które wstrząśnie krakowską piłką. - Wisłę mam w sercu - nie mógłbym powiedzieć o niej złego słowa.

 

"Żadne nagranie nie istnieje, pisanie czegoś takiego jest niepoważne. Jak mógłbym zrobić coś takiego klubowi, który kocham? Chcę grać w Wiśle, nie wyobrażam sobie gry w żadnym innym klubie w Polsce, choć ciągle mnie ktoś o to pyta. Chcę tu zostać" - dodaje zawodnik.

 

Biuro Prasowe Wisła Kraków SSA

 

źródło: Oficjalna strona Wisły Kraków

O nic nie biega :D Nie mieli o czym pisać to musieli coś ściemnić.

 

Tjaa, ale swoim zachowaniem (szczególnie poza boiskiem) to jakoś tego nie potwierdza :roll:

Odnośnik do komentarza

Tja - ja tam nie wierzę w żadne transfery( no moze w bezgotówkowe z małym kontraktem dla 32 letniego gracza)- juz ile razy przewijano 100 nazwisk i nic

 

Sprawa Dolhy do FIFA

 

Wisła postanowiła już, że uda się do trybunału FIFA przeciwo Emilianowi Dolsze, który podpisał trzyletni kontrakt z Lechem Poznań.

 

Przy Reymonta twierdzą, że skorzystali z opcji przedłużenia umowy z rumuńskim bramkarzem do 2011 r. - Skonsultuję się tylko z kancelarią prawniczą i radą nadzorczą, po czym ruszamy z tą sprawą - zapewnia prezes Wisły Kraków SSA Mariusz Heler.

 

eheheheh profesjonalizm prezesa - teraz będzie się konsultował - czyli na 90% to Lech ma rację

Odnośnik do komentarza
Dziś rozmowy Wisły z Kosowskim

 

Dziś o 21.00 w Krakowie mają się rozpocząć decydujące rozmowy z Kamilem Kosowskim na temat jego gry w Wiśle, w sezonie 2007/2008. Przypomnijmy, że piłkarzowi skończyło się wypożyczenie do Chievo Verona i jeszcze rok obowiązuje go kontrakt z zespołem „Białej Gwiazdy”.

 

Swoją grę w Wiśle, Kosowski uzależnia od wzmocnienia drużyny w przerwie letniej, aby ta mogła w nadchodzącym sezonie znów walczyć o najwyższe cele. W innym wypadku popularny „Kosa” będzie chciał, aby na najbliższy rok znów go wypożyczono do innego klubu.

 

Czyli jak nie będzie porozumienia to nie ma co się spodziewać innych transferów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...