Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Ale jest za to Dolha :P. Nie ma co, porządny człowiek :/

 

Co do transferów, to jak myślałem. Ciągle mówi się, że jest blisko do ich realizacji, kilka godzin, jutro, kilka dni i nic. Myślę, że do klubu w tym okienku przyjdzie tylko Kosowski (bo gdzie ma iść?) i może Boguski, ale cholera wie, kto ma rację w tym sporze Wisły z Bełchatowem.

 

Ale przecież mamy czas...

Odnośnik do komentarza
- Zawsze chciałem grać w Wiśle - zadeklarował we wtorek przy Reymonta Kamil Kosowski. Jego powrót do klubu był największym wydarzeniem pierwszego treningu przed nowym sezonem krakowskiego klubu

 

30-letni "Kosa" zamierza zakończyć poniewierkę po Europie. Furory nie zrobił ani w FC Kaiserslautern, ani w FC Southampton, ani w Chievo Werona, z którym spadł do Serie B. - Kamil będzie filarem nowej Wisły. O jego klasie nikogo nie trzeba przekonywać, zresztą w Serie A rozegrał 23 mecze. To też o czymś świadczy - podkreślał nowy trener Wisły Maciej Skorża.

 

Powrót Kosowskiego można traktować jak ważną próbę odwrócenia niekorzystnej tendencji w Wiśle, skąd ostatnio odchodzili najbardziej wartościowi piłkarze (vide Jakub Błaszczykowski i Emilian Dolha). Mimo trzydziestki na karku "Kosa" ma nadal smukłą sylwetkę, a Skorża jest spokojny o jego piłkarską dyspozycję. Udzielania wywiadów jednak unika. - Co mam wam powiedzieć? Do końca czerwca jestem zawodnikiem Chievo. A później zobaczymy. Zawsze chciałem grać w Wiśle - nie ukrywa piłkarz, który podpisał z klubem nowy, trzyletni kontrakt.

 

- Kosowski na pewno będzie grał w Wiśle - mocno brzmiała deklaracja Skorży. Trener zaznaczył, że występy "Kosy" na podstawie obecnej, obowiązującej do końca czerwca 2008 r. umowy byłyby "rozwiązaniem ekstremalnym".

 

Były lewoskrzydłowy reprezentacji Polski zasmakował już dawnego życia w Krakowie. Z największym przyjacielem Marcinem Baszczyńskim zdążył już wypaść na ryby na jeden z podkrakowskich stawów komercyjnych.

 

Wiśle nie uda się raczej pozyskać napastnika Andrzeja Niedzielana. - Andrzej niestety postawił nam ultimatum, że jeśli do wtorku nie podpiszemy z nim kontraktu, to wybierze inną opcję. A szkoda, bo miał być drugim po Kosowskim filarem zespołu - żałował trener Skorża.

 

- Mnie Andrzej nie stawiał żadnego utlimatum - mówi z kolei dyrektor sportowy Wisły Jacek Bednarz. - Cały czas rozmawiamy, bo nie do końca zgadzamy się we wszystkich kwestiach. Wcale nie jest przesądzone, że Niedzielan do nas trafi. Trzeba za niego zapłacić Nijmegen, więc rozmawiamy też z tym klubem - dodał Bednarz.

 

Źródło: Gazeta Wyborcza Kraków

 

No...Cie-ka-we :keke:

Odnośnik do komentarza

Gdyby Wisełka sie sprężyła i do Kosowskiego dokupiła Gargułe i Niedizelana to bym pomyślał, że rodzi sie nowa Wisła z szansami na pokazanie sie w europie a tak to tylko gadaja i gadaja, że potrzebne wzmocnienia a wychodzi tak jak zwykle czyli, ani dobrych piłkarzy ani marzeń o pokazaniu sie w europie.

Odnośnik do komentarza
Wisła Kraków uzgodniła warunki czteroletniego kontraktu z zawodnikiem Ruchu Chorzów, Piotrem Ćwielongiem. Piłkarz w sobotę przejdzie testy medyczne, a po nich nastąpi podpisanie umowy.

 

 

"Kontrakt już jest, tylko czekam na wyniki badań. Jutro będę je przechodził i jeśli będzie wszystko w porządku, to podpisujemy kontrakt i jestem zawodnikiem Wisły Kraków" - powiedział Piotr Ćwielong.

 

Na pytanie, dlaczego tak długo trwało uzgadnianie warunków umowy, odpowiedział: "Musieliśmy się naradzać i jedna strona proponowała takie rozwiązania, a my takie i wszystko szło powoli. Ale cieszę się, że dobiegło to końca i mogę się teraz skupić na treningach".

 

Piłkarz czuje się na siłach, aby skutecznie walczyć o pierwszą jedenastkę. "Jeśli nie byłbym gotowy, to na pewno bym tutaj nie przyjeżdżał. Chcę powalczyć o to i chcę grać" - stwierdził.

 

"W Ruchu grywałem na pomocy i w ataku, więc to jest dla mnie obojętne, gdzie zagram. Jeśli trener postawi mnie tam, gdzie chce, ja się do tego dostosuję" - powiedział Ćwielong dodając, że chętnie powalczy o grę na prawej pomocy lub w ataku.

 

Piłkarz pojedzie na zgrupowanie do Austrii, tam więc odbędzie swój pierwszy trening z drużyną. Według zawodnika początki w nowym klubie zawsze są ciężkie. "Znam Adama Kokoszkę z reprezentacji juniorów i znam Marcina Baszczyńskiego. Wiadomo, że na początku zawsze jest ciężko, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie spokojnie, dobrze i zaaklimatyzuję się, i pozostanie mi tylko jak najlepiej grać" - dodał Piotr Ćwielong.

Na dodatek podobno Niedzielan na 90% w Wiśle, Jirsak już uzgodnił warunki kontraktu, powinien wrócić Boguski. Coś za pięknie to wszystko wygląda. Ale jakby wszystko wypaliło to chyba by oznaczało transfery lepsze od zbrojącego się na LM Zagłębia i nieliczącej się z pieniędzmi Legii. I walka o mistrza za rok jak najbardziej realna. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Mnie martwia wypowiedzi Kokoszki, ktory chce nagle odchodzic i to do Zaglebia. Nie wiem jakos dziwi mnie ta chec ucieczki z Wisly takich zawodnikow jak Boguski czy Kokoszka, ktorzy zostali przez Wisle wynalezieni. Nie wiem mam nadzieje ze jesli juz to cos bedzie to wypozyczenie. Jednak poki jakby nie patrzec Adam jest u nas numerem 3 wiec kto jets numerem 4?

Odnośnik do komentarza

Cóż, Adaś chyba nie ma zamiaru podjąć rywalizacji z Głowackim i Cleberem, skoro tak to niech go sprzedadzą, najlepiej za granice i za jak najwieksze pieniadze. W Wisle niech graja pilkarze, którzy sa dumni z bycia w tym klubie i nie boja sie rywalizacji tak jak Marek Zieńczuk, który nie odszedł do Groclinu mimo, że konkurencje bedzie miał ogromną! Brawo Zieniu tak trzymać, a nasza gwiazdeczka Kokoszka...na sile nie ma sensu go trzymać, droga wolna...

Odnośnik do komentarza
Mnie martwia wypowiedzi Kokoszki, ktory chce nagle odchodzic i to do Zaglebia. Nie wiem jakos dziwi mnie ta chec ucieczki z Wisly takich zawodnikow jak Boguski czy Kokoszka, ktorzy zostali przez Wisle wynalezieni. Nie wiem mam nadzieje ze jesli juz to cos bedzie to wypozyczenie. Jednak poki jakby nie patrzec Adam jest u nas numerem 3 wiec kto jets numerem 4?

Kokoszka został wynaleziony przez Beenhakkera, a Boguski przez Lenczyka, więc nie bardzo przez Wisłę. :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...