Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Ani jedno, ani drugie. To jest po prostu chore, zastanawiam się, jakim trzeba być debilem, aby zostawić w ciele pacjenta kawałek igły...

To jest "Fakt", a zdjęcie na moje kaprawe oko w niczym nie sugeruje ciała obcego pozostawionego w ciele pacjenta po operacji więzadeł kolanowych. Owe dwa cienie są dziwnie nisko na podudziu. Poza tym teoretycznie taki przypadek jest obecnie niemożliwy, gdyż cały sprzęt podczas zabiegu jest liczony przed nim i po nim (łącznie z gazikami).

 

Edyta rzecze, że gdy Garguła wygra proces (a w tak udokumentowanym przypadku to w zasadzie byłoby oczywiste) to w ów "fuck'ciany" artykuł uwierzę. Nie wcześniej.

Pojechałby do Piekar Śląskich i zrobiliby mu porządnie. Ale taki zawodnik nie może przecież leczyć się w Polsce, bo niemiecka klinika lepiej brzmi medialnie. W Piekarach robią kolana hurtowo, jeżdżą tam piłkarze nożni, ręczni, siatkarze, koszykarze. Widuchowski i Jasiński znają się na robocie. Ja tam byłem i nikomu innemu nie dałbym się pokroić.

Odnośnik do komentarza

Trochę pozytywnych informacji na temat Garguły. Jak się okazało, nie było potrzeby ponownej rekonstrukcji więzadeł, trzeba było tylko oczyścić kolano. Igła została, bo ponoć nie przeszkadza. Może orientuje się ktoś, ile w takim przypadku może potrwać dochodzenie do zdrowia?

 

Co do innych kontuzjowanych, Sobolewski i Głowacki wracają do treningów, Brożka dalej boli, a o Singlarze nic nie wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Definitywnie upadł temat transferu do Wisły Marcelo Moretto. 31-letni bramkarz, po długich miesiącach oczekiwania, podpisał właśnie kontrakt z brazylijskim drugoligowcem, Brasiliense FC.

 

Mimo rzekomego zainteresowania jego osobą klubów greckich, Moretto nie okazał się na rynku transferowym łakomym kąskiem. Ostatni mecz o stawkę - w pucharze Portugalii - rozegrał w styczniu 2009 roku w barwach Benfiki Lizbona. Cały sezon ligowy przesiedział na ławce rezerwowych.

 

Tak a propos "bardzo wysokich wymagań Moretto". Normalnie były tak wysokie, że przebił nas 2 ligowy klub... Jak Wisła dalej tak będzie sobie poczynać na rynku transferowym to degrengolada w europejskich pucharach jeszcze potrawa parę lat.

Odnośnik do komentarza
W wieku 45 lat zmarł były piłkarz Wisły - Jarosław Giszka, który w krakowskim kubie spędził 14 lat.

 

Jarosław był zdrowy, do niedawna grywał nawet w drużynie oldbojów "Białej Gwiazdy". Zmarł nagle na zawał serca i nie uratowała go godzinna reanimacja.

 

Jarosław Giszka urodził się 6 sierpnia 1965 roku w Słupsku, był wychowankiem tamtejszego Gryfa. W 1984 roku trafił do Wisły Kraków, z którą związał się na kolejne 14 lat, do 1999 roku. W ostatnich latach piłkarz grał w drużynie oldbojów "Białej Gwiazdy", z którą również odnosił sukcesy.

Giszka grał na lewej obronie, był kapitanem zespołu. Grał także w reprezentacji Polski juniorów, z którą w 1984 roku na mistrzostwach Europy w Moskwie wywalczył trzecie miejsce.

 

Cóż do tego można dodać?? Wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza

A dla oczekujących na transfery Wisły mam miłą informację. Już były trzy. Powroty z wypożyczeń Kowalskiego i Mączyńskiego, oraz sprowadzenie za darmo Clebera. Natomiast co do transferów z klubu to jedynymi piłkarzami mogącymi opuścić Wisłę tej zimy są Diaz oraz Marcelo. Nie ma to jak udane okienko...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy pisałem to już, ale skoro mogliśce testować Silanpee, to jest jeszcze jeden ciekawy bramkarz z Veikkausliigi. Mowa o Patricku Bantamoi, jednym z najciekawszych afrykańskich muchołapów młodego pokolenia. Nie gra on co prawda w kadrze swego kraju (powody polityczne grają tu główną rolę), ale oglądając mecze Interu Turku, mogę powiedzieć o nim jedno. Chłopak ma skoczność-20 w skali fm-owej

Odnośnik do komentarza

Czyli pewnie typowy Afrykański lotnik :keke:

 

Co do bramkarzy to podobno prowadza rozmowe z trzema Nurkovic (był na testach w ostatnim okienku i nawet cos tam bronił), Juszczyk (to by była kompromitacja by po tylu testowaniach z nim podpisać) i ktos trzeci nieznane nazwisko. Sprawa musi sie rozwiązać szybko bo Cebanu odkupił swój kontrakt i jest na testach w Rubinie, a Pawełek jedzie na wycieczke do Tajlandi. Ktos w Remes Cup i na obozie musi bronić.

Odnośnik do komentarza

Tak zmieniając temat: z odpowiedzi Majchrowskiego na interpelację jednego z radnych dowiedzieć się można paru ciekawych rzeczy na temat budowy stadionu Wisły:

Dobra wiadomość: Stadion zostanie oddany w lipcu.

Zła wiadomość: Stadion zostanie oddany bez IT, monitoringu, kołowrotów i murawy.

 

Czuję się jak w filmie Barei :roll:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...