Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, Ciebie zadowala wygrywanie z Piastem Gliwice czy zdobywanie MP, mi się wydaje że dla takiej drużyny jak Wisła punktem odniesienia powinny być europejskie puchary. Kiedy ostatnio Wisła zagrała tak, że powiedziałbyś że to poziom średnioeuropejski? Bo ja sobie takiego meczu w tym sezonie nie przypominam.

Odnośnik do komentarza

Na pewno stać ich, by grać lepiej. I stać ich, by nie podchodzić do kolejnych meczów na zasadzie "jakoś to będzie". Stać ich by takiego Piasta pokonywać w stosunku 3,4:0, gdy nadarza się do tego okazja. Bo ten poziom średnioeuropejski to jest poziom, do którego chyba chcemy dążyć, a w zawodnikach nie widzę woli, by eliminować swoje słabości i grać coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza

Pare spotkań w tym sezonie już wygrali dość wysoko, nie oczekuj, że tak będzie co kolejke. Po za tym myślisz, że tak Brożek, który już tyle lat kisi się w Krakowie bez sukcesów będzie podchodził z takim samym zaangażowaniem jak np. w europejskich pucharach, gdzie mógł się pokazać managerom i scoutom zachodnich klubów. Dla takiego Kirma to też jest tylko przystanek w karierze i raczej się nie będzie spinał na mecze, których nikt poważny nie ogląda (w sensie scout/trener z zachodu). Można polemizować czy tak powinni się zachowywać profesjonaliści, ale mentalności człowieka się nie oszuka. Na tle polskiej ligi i tak nie wypadamy tak źle.

Odnośnik do komentarza

http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=22065

 

Wreszcie zaczyna być lepiej, bardzo mnie cieszy obecność w "18" Rafała z którego urazem nie mógł sobie poradzić nasz zespół lekarski ;x

Bo to się odnowiła stara, to nowa nie zaleczyła, a ostatnio nie było informacji o postępach.

Jak do tego wróci Sobol to środek pola będziemy mieć fantastyczny :]

Odnośnik do komentarza

No a jak mówiłem że minimalizm i pseudo-brazyliana mogą się kiedyś źle skończyć, to niektórzy mówili że przesadzam. Swoje dołożył Skorża, który przeprowadzał dziwne roszady w składzie (Kirm na lewej obronie?). Fajnie że wrócili Garguła i Boguski, ale umówmy się, w tym meczu za bardzo nie pomogli, pogłębili raczej jeszcze chaos swoimi niecelnymi podaniami.

 

No i po raz kolejny okazało się że Mijajlović to kretyn...

Odnośnik do komentarza
Głowacki nie zagra do końca rundy

W składzie na mecz z Koroną nie znalazł się Arkadiusz Głowacki. Stoper Wisły z powodu kontuzji nie zagra już do końca rundy jesiennej.

Trener Maciej Skorża poinformował podczas pomeczowej konferencji prasowej, że Arkadiusz Głowacki cierpi na przepuklinę.

źródło: wislasoccer.com

Krótko mówiąc - :picard:

 

Czekają nas męczarnie z Jopem do końca rundy...

Odnośnik do komentarza

Dla mnie w całym tym widowisku najgorsze były odpały Małeckiego, który najwyraźniej poczuł się niczym polska, uboga wersja Cristiano Ronaldo. Jedno udane zagranie okraszał pięcioma idiotycznymi stratami i gdyby nie jego głupawa nonszalancja, Korona już do przerwy leżałaby na łopatkach. Widać było, że Skorżę także to wpienia, więc liczę po cichu, że Małecki w kolejnym meczu zasiądzie na ławie. :-k

Odnośnik do komentarza

Mnie z tzw. "kibicami" już dawno nie po drodze. Wszystko to bydło siebie warte. Dlatego mnie wszystkie te jazdy, kto kogo, co krzyczał na stadionie, komu mordę obili, a kto był bohaterem, bo się rzucił na policjanta gówno interesuje. Niektórych to strasznie podnieca, ale przez takie rzeczy to naprawdę się nie chce chodzić na mecze.

Odnośnik do komentarza

http://wislasoccer.com/news_item_11117.htm

Cleber na dniach w Wiśle?!

Cleber już w najbliższych dniach może powrócić do Wisły Kraków! - informuje Orange Sport Info. Brazylijczyk miałby zastąpić Arkadiusza Głowackiego.

Głowacki musi przejść operację przepukliny i w tej rundzie na boisku się już nie pojawi. Cleber natomiast negocjuje już rozwiązanie umowy z Terekiem Grozny (jakiś czas temu "Gazeta Krakowska" informowała nawet, że już to uczynił) i zaraz po tym jak to uczyni mógłby w każdej chwili podpisać kontrakt z Białą Gwiazdą.

 

Tym samym Brazylijczyk powróciłby do Wisły, po tym jak zimą przeniósł się do czeczeńskiego klubu grającego w lidze rosyjskiej. Na środku obrony znów grałby w duecie z rodakiem Marcelo.

Że w obliczu kontuzji Głowy taki piłkarz byłby na wagę złota, nie ulega wątpliwości. Nie wiem tylko, czy przepisy pozwalają na takie operacje. Czy nie jest czasem tak, że wolny agent może podpisać umowę z nowym klubem tylko, jeśli rozwiązał poprzedni kontrakt jeszcze przed końcem okienka transferowego? :-k

Odnośnik do komentarza

A wiadomo może, jak mu tam szło? Oczywiście pamiętam jego świetną grę w Wiśle, ale od tego czasu jakoś nie miałem okazji słyszeć o jego świetnych występach, dlatego się zastanawiam - czy będzie realnym wzmocnieniem czy zostanie pozyskany wyłącznie po to, by załatać dziurę...

Odnośnik do komentarza

http://www.wislasoccer.com/news_item_11124.htm

Najpoważniejsze zagrożenie dla dokończenia na czas nowego stadionu Wisły zażegnane. Dalej nie bardzo wiadomo, co z zapleczem stadionu, nie bardzo wiadomo, kto ma się tym zająć. Trybuna D na przykład stoi już od dwóch lat, a jej wnętrze dalej wygląda mniej więcej tak jak na tym zdjęciu :keke:

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj Wisła zagrała żenadę. Jak można grać tak niedokładnie?? Legia jedna sytuacja i bramka, i to jeszcze po seryjnych błędach.

 

Najlepsi na boisku na stoperzy Marcelo, Astiz i Choto. MoM dla Astiza, bo Legia wygrała.

 

Sytuacje Brożka, Kirma i Małeckiego to trzeba wykorzystywać. Środek pola nie istniał. W pierwszej połowie współpraca Piotra Brożka i Kirma wyglądała obiecująco, w drugiej nie było praktycznie żadnej akcji z lewej strony. Z prawej niezły Alvarez nie miał żadnej pomocy od Łobodzińskiego, dla którego wygranie pojedynku jeden na jeden jest wyzwaniem nie do przeskoczenia.

Małeckiemu przydałaby się ławka na 2-3 mecze, bo trzeci z rzędu mecz gra tragicznie. Przyzwoity Paweł Brożek nie miał żadnego wsparcia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...