Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

i zweryfikować cele, ktore sa wedlug mnie nie dospelnienia (awans do LM).

tym bardziej, że tuż przed końcem sezonu strata do lidera jest wręcz ogromna :kekeke:

Awans do LM, a zdobycie mistrzostwa to dwie różne rzeczy :>

Tym bardziej teza kolegi jest śmieszna ;>

zeby nie było - trudno też zapewniać, że Wisła włączy się do walki o mistrza :)

Odnośnik do komentarza

To raczje teza Cupiała, który takie cele stawia jest śmieszna :). Awans do LM to może raczej życzenie właściciela niż "rozkaz", ale już mistrzostwo to żądanie "poprate" całym fudnuszem transferowym wynoszącym 0 :). W Wiśle teraz jest sytuacja śmieszna/żałosna, że większość kibiców krytykuje Jacka Bednarza, któy według mnie nie odpowiada za sytuacje w klubie. On robi co może, wyszukuje tych graczy na jakich sobie może pozwolić, a to nie Jego wina, że Ci gracze muszą być darmowi. A i tak, że wyłowia takcih graczy jak Diaz czy teraz Dja Ettien to można powiedzieć jakiś sukces. Nie wiem kto odpowiada za szopke z bramkarzami (jeszcze się okaże, że to Mario bije wsyzstkich na głowę i dlatego został, a nie daltego, że inni byli za drodzy), ale i tak w opinii wielu za obecną formę Pawełka odpowiada trener naszych bramkarzy, czyli Kazimierski. Nie wiem jak wyglądają treningi bramakrzy, ale fakty takie jak to, że zarówno Dolha jak i sam Pawełek mieli najlepszą formę za czasów poprzedniego trenera bramkarzy, a po Jego odejściu i przyjściu Kazimierskiego ich formę drastycznie spadła. Dlatego w obecnej sytuacji widzę mizerne szanse na wyprzedzenie Lecha.

Odnośnik do komentarza
(jeszcze się okaże, że to Mario bije wsyzstkich na głowę i dlatego został, a nie daltego, że inni byli za drodzy)

 

Wcale bym sie nie zdziwil gdyby tak bylo. Z taka forma jaka prezentowal na jesien Wisla sobie jako tako przeciez poradzila wiec czemu ma nie przepracowac dobrze zimy i na wiosne grac lepiej :>

Odnośnik do komentarza
Wcale bym sie nie zdziwil gdyby tak bylo. Z taka forma jaka prezentowal na jesien Wisla sobie jako tako przeciez poradzila wiec czemu ma nie przepracowac dobrze zimy i na wiosne grac lepiej

No ale gdyby nie jego parę wpadek, to pewnie bylibyśmy teraz na fotelu lidera :>. Mnie się też jednak wydaje że wina leży głownie po stronie naszego trenera bramkarzy. Przecież pamiętamy jak Mario sobie radził za czasów Petrescu, z tym, że potem wygryzł go jeszcze lepszy Dolha. Bramkarzy trenował wtedy taki wielki Rumun (kurczę, wyleciało mi z głowy nazwisko). Niestety, Kazimierski to ulubieniec Skorży i prędzej chyba obaj wylecą z klubu niż sam trener bramkarzy.

Odnośnik do komentarza
A tymczasem za dwie godziny ogłoszony zostanie nowy sponsor strategiczny, którym prawdopodobnie zostanie BAH; kryzys, nie kryzys, na buków zawsze można liczyć ;-)

Już chyba oficjalnie, info jest już na stronie buka, a na wisla.krakow.pl logo BAH pojawiło się przy oficjalnym partnerze klubu.

Odnośnik do komentarza

I już jest potwierdzenie na oficjalce Wisły:

 

Oficjalna prezentacja sponsora

 

Na specjalnej konferencji prasowej został zaprezentowany nowy sponsor strategiczny Wisły Kraków - bet-at-home.com. Podczas jej trwania nastąpiło oficjalne podpisanie umowy oraz prezentacja koszulki z logo sponsora.

 

Bet-at-home.com to licencjonowana spółka oferująca zakłady bukmacherskie on-line. Powstała w 1999 roku, a od trzech lat współpracowała z Wisłą Kraków. Teraz bet-at-home.com uzyskał status sponsora strategicznego klubu. Umowa pomiędzy Wisłą a bet-at-home.com obowiązywać będzie do końca 2011 roku, z opcją przedłużenia na kolejne dwa lata.

 

"Każdy mężczyzna w dzieciństwie marzył, by grać w piłkę nożną jak Ronaldo, czy Ronaldinho. Każdemu pewnie udało się przynajmniej raz zdobyć bramkę strzelając gola z przerzutki lub w okienko bramki w decydującej minucie spotkania. To były niezapomniane emocje. Właśnie takie emocje i niezapomniane chwile daje nam sport, a w szczególności piłka nożna, w tym jedna z najlepszych drużyn polskiej Ekstraklasy - Wisła Kraków" - powiedział Robert Raszczyk, dyrektor ds. marketingu bet-at-home.com. "Firma bet-at-home.com nie może poszczycić się tak długą i piękną historią istnienia jak Wisła, ale od samego początku istnienia spółki jednym z głównych sposobów osiągania sukcesu była zasada, by współpracować tylko z najlepszymi. A Wisła jest najlepsza" - dodał.

 

"Dziewiętnasty lutego kojarzy nam się z tłustym czwartkiem oraz z końcem karnawału. Ja jednak mam nadzieję, że w Wiśle ten karnawał będzie trwał dalej. Wiem, jak trudne były to działania, ale cieszę się, że w miarę szybko porozumienie z bet-at-home.com zostało osiągnięte” - powiedział prezes Wisły Kraków, Marek Wilczek.

 

Po pierwszej części konferencji nastąpiło uroczyste i oficjalne podpisanie umowy z bet-at-home.com oraz prezentacja nowej koszulki meczowej Wisły Kraków, na której widnieje logo sponsora strategicznego.

 

Fot. Grzegorz Czop

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

 

źródło: wisla.krakow.pl

 

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5300

Odnośnik do komentarza

Dobra, startujemy dzisiaj z ligą, na początek gramy już dziś z Polonią Bytom. Mecz otwierający rundę, więc pojawić ma się cała piłkarska śmietanka, na czele z boskim Leo (szansa na wskoczenie do kadry dla co niektórych). Jeśli myślimy poważnie o mistrzostwie, przydałoby się wygrać.

 

Jeśli chodzi o nadchodzącą rundę, to jak dla mnie skoro nie udało się wyeliminować problemu w postaci bramkarza, to mam nadzieję, że wreszcie zaczniemy wykorzystywać więcej 100% sytuacji, które przecież tworzymy, a potem marnujemy w ilościach nie tylko jak na polską ligę rekordowych. Jakby na to nie patrzeć przez brak skuteczności straciliśmy mnóstwo punktów jesienią (lekko licząc mecze z Cracovią, Legią, ŁKS-em, Ruchem, żeby wymienić tylko te najbardziej jaskrawe przykłady), gdyby nie to, dzisiaj mogło by już być posprzątane.

 

A tak, co by tu nie mówić, większość ekspertów ustawia nas jeśli chodzi o szanse na mistrzostwo za Lechem, niekiedy za Legią, a niektórzy nawet za Polonią. Może to i lepiej, atakować z drugiego planu, przynajmniej jest szansa, że przeciwnicy nie będą się już na nas tak spinać jak jesienią (wiadomo, bij mistrza!). A poza tym ewentualny sukces smakować będzie zupełnie inaczej, niż w zeszłym roku, gdy już zimą było wszystko jasne :)

 

Mój skład na tę rundę:

Pawełek (niestety)

Singlar Marcelo (Cleber) Głowacki P. Brożek

Małecki Sobol Jirsak Diaz

Boguski Brożek

Odnośnik do komentarza

No i wychodzi na to że miałem rację. Nie udało się wyeliminować problemu braku skuteczności i przez to tracimy punkty. Inna sprawa że w pierwszej połowie graliśmy dramatycznie. Po przerwie już znacznie lepiej i... tracimy bramkę :/. Szkoda paru sytuacji z końcówki, gdzie można było rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.

 

Jeszcze 12 kolejek, nie ma co się oglądać na innych. Trzeba popracować nad skutecznością i rozegrać 12 dobrych meczów, jak mawiał klasyk...

Odnośnik do komentarza
Wrócił do domu... Bednarzowi się chyba zera przy kontrakcie pomyliły, że w ogóle przyjął tego zawodnika na testy. Cała Wisła.

 

A może czasem warto wiedzieć o tym o czym się pisze? W Hiszpanii menedżer Ettiena zaproponował Bednarzowi oczekiwane sumy i ten je ponoć zaakceptował, w Krakowie okazało się już że tenże pomocnik a raczej jego menadżer są 2 lub 3 razy drożsi.

Odnośnik do komentarza

Bardziej wiarygodnie brzmi dla Ciebie informacja, że Wisła przez tydzień trzymała na testach zawodnika o którym wiedziała, że zażąda niemożliwych do zaoferowania pieniędzy? Raczej wątpię, przyszedł agent, podał warunki, były do zaakceptowania, daliśmy mu pograć w sparingach, chcieliśmy go mieć, wróciliśmy do domu, dostaliśmy faks, zwątpiliśmy, tyle.

Odnośnik do komentarza
Trener krakowskiej Wisły, Maciej Skorża ma niemały ból głowy przed środowym meczem Pucharu Polski z Lechem Poznań. W spotkaniu z "Kolejorzem" prawdopodobnie nie wystąpi najlepszy napastnik "Białej Gwiazdy", Paweł Brożek.

 

"Paweł Brożek i Junior Diaz mają kontuzje. Paweł ma jakiś problem ze stawem skokowym i zobaczymy, czy będzie mógł grać w najbliższych meczach. Jeśli natomiast chodzi o Juniora, to wygląda na to, że wystąpi w następnym spotkaniu - czego bardzo bym sobie życzył. Jeszcze nie mam informacji od lekarza, ale nie wydaje się by była to poważna kontuzja" - powiedział Skorża w wywiadzie dla skwk.pl

 

Po słabym występie w Bytomiu, w szeregach Wisły szykują się zmiany i niewykluczone, że już w meczu z Lechem, trener da szansę innym graczom.

 

"Patrząc na mecz z Polonią Bytom, to na pewno dzisiaj wybrałbym inny skład. Jednak to nie jest tak, że tylko zawodnicy ponoszą odpowiedzialność za ostateczny wynik. To jest przede wszystkim moja wina i ja tu absolutnie nie odsuwam się od odpowiedzialności. To nie była optymalnie zestawiona jedenastka" - zakończył trener Wisły.

 

Więcej na skwk.pl

Jak Brożek nie będzie mógł zagrać, to mecz z Lechem możemy oddać walkowerem :/

Odnośnik do komentarza
martin, ja naprawdę Cię proszę przestać pisać głupoty. Bez Brożka będzie tylko dużo trudniej - szansę dostanie Beto lub Niedzielan.

 

Niedzielan jeszcze u Was gra :| Cały czas mi się wydawało, że rozwiązano z nim kontrakt :-k A co z Ćwielongiem? W sparingach prezentował się dobrze, strzelał sporo bramek?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...