Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

To fakt, dzisiaj Pawełek zagrał bardzo dobrze. Oczywiście przy bramkach mógł się zachować lepiej, ale też nie popełnił przy nich jakiś większych błędów. No i szacunek za wyjście z bramki kiedy dostał chyba kolanami Benta w głowę i za to, że później się pozbierał i grał dalej. :respekt:

 

http://jibe.blox.pl/2008/09/Jestesmy-zawsz...lka-graaaa.html

 

Skandal w Londynie. Międzynarodowi obserwatorzy zszokowani. Spokojny na ogół angielski lud wzburzony i żąda polskiej krwi. Stała się rzecz okropna - kibice Wisły PRZEKLINALI na meczu z Tottenhamem :>

Czyli Wybiórcza kontratakuje

no pewnie, a wyzywanie rywali od kurew to bardzo kulturalny doping. myślę, że powinniśmy to rozpropagować. na pewno piłkarzom się wtedy lepiej gra. tylko do repertuaru proponowałbym dorzucić sędziego.

Odnośnik do komentarza
no pewnie, a wyzywanie rywali od kurew to bardzo kulturalny doping. myślę, że powinniśmy to rozpropagować. na pewno piłkarzom się wtedy lepiej gra. tylko do repertuaru proponowałbym dorzucić sędziego.

No proszę cię. Gość właśnie odkrył że polscy kibice przeklinają i jest tym święcie oburzony. Trochę zabawne. Kibice naprawdę fajnie się zaprezentowali na wyjeździe, przez cały mecz leciał doping dla Wisły, a gość skupia sie tylko na paru bluzgach. Świetnie się to wpisuje w Gazetową walkę z "kibolami".

 

I ciekawostka:

Są grupki polskich kibiców na sektorach gospodarzy. Gdy głośno dopingują naszych, angielscy kibice pokazują na nich palcami i krzyczą "uuuuu"

To jest kultura no nie? :>

Odnośnik do komentarza
Czyli zamiast dopingować zespół (co momentami kibice Wisły robili)

No sorry, momentami?!? Czy na pewno ogladałeś mecz Tottenham-Wisła. Przecież było zupełanie odwrotnie. 95% doping klubu, 5% głupie śpiewy. generalnie wielki szacunek. Lepsze 5% chamskich przyspiewek niz 99% ciszy w wykonaniu widzów angielskich. a tekst z Wyborczej do absurdalnego się nadaję.

 

A Pawełek naprawdę wybitny mecz rozegrał :doh!: On tylko kazdym dosrodkowaniu przypominał trzęsącą sie galaretę. A przy drugiej bramce to wcale nie jego wina - tylko naśladował Angelo Huguesa z meczu z Shalke i Majdana w spotkaniu z Panathinaikosem. Mówiąc poważnie to potrzebny jest mu odpoczynek. W następnym meczu niech zagra Jusczyk, jak sie sprawdzi niech zostanie, jeśli będzie słaby niech wraca Pawełek. Na razie bez dwóch zdań Mariusz musi odpocząć.

Odnośnik do komentarza

@Mauro,

 

te pięć procent skutecznie wyrobiło Wam i Mi pośrednio opinię. Chamów i prostaków z zaścianka Europy. Może by tak jeszcze po angielsku się tych przyśpiewek nauczyć. Będziecie bardziej zrozumiali.

 

Co do spotkania. Wynik dobry, Pawełka nie ma się co czepiać. Widać było różnicę w wyszkoleniu zawodników. Jednak walczyli i za to im chwała. Niestety Sobolewski nadal ma słabą psychikę. Teraz tylko strzelić bramkę u siebie.

Odnośnik do komentarza
Czyli zamiast dopingować zespół (co momentami kibice Wisły robili) powinno się skupić na bluzganiu wszystkiego dookoła, od rywali począwszy do pzpnu? Dla mnie to żałosne.

A gdzie ja tak powiedziałem? Nie mówię że mi się bluzgi podobają, ale to wcale nie jest problem tylko Wisły, ani tylko Polaków. Wszędzie na świecie się bluzga i nic się na to nie zrobi. A tu wyskakuje jakiś śmieszny dziennikarzyna z Wybióreczej i ocenia postawę wiślackich kibiców w tym meczu tylko przez pryzmat paru bluzgów. A tacy chwaleni przez wszystkich kibice Lecha podczas wyjazdowego meczu z Grasshoppers nie bluzgali na Wisłę czy Legię? :> Bluzgali, było wyraźnie słychać, tylko nikt tego nie nagłośnił.

Odnośnik do komentarza

To ja jeszcze w sprawie tego zaścianka i kulturalnych Anglików. Oczywiście zgadzam się, że dwa razy kibice Wisły się nie popisali, ale było to tylko dwa razy w ciągu całego meczu (inna sprawa, że na przeciętnym meczu dowolnego klubu Ekstraklasy leci dużo więcej kurew i podobnych). Przez resztę czasu doping był wzorowy i jak najbardziej kulturalny. I nie było też tak, jak napisał Pan z GW, że wrażliwi kibice Tottenhamu musieli ze zwiędłymi uszami opuszczać stadion, że wieś etc. Osoby, które były na miejscu twierdzą, że odpowiedzieli w ten sposób na dużo gorsze przyśpiewki kibiców Tottenhamu. A że nie było ich słychać w TV, chyba jeszcze lepiej świadczy o kibicach Wisły.

 

Pozwoliłem sobie to napisać, ponieważ denerwuje mnie czasem takie typowo polskie nastawienie i ciągłe narzekanie, kiedy naprawdę powinniśmy coś docenić i nie wyolbrzymiać niektórych spraw.

Odnośnik do komentarza

Jakie dwa razy? Bluzgi stanowiły mniej więcej 1/5-1/4 całego repertuaru na wczorajszym meczu. Owszem, do bydła z San Marino brakowało wiele, ale to żaden powód do dumy. Brakowało tylko informacji, kto rządzi w Krakowie. Przykro mi bardzo, ale porównując obie wczorajsze ekipy wyjazdowe, Wisła repertuarowo poważnie dała pośladków, tym bardziej, że efektownie zagłuszyła Anglików i była doskonale słyszalna.

Odnośnik do komentarza

Martin nie ma co się kłócić, "bo Poznaniacy są najlepszymi kibicami na świecie, a ich doping zagłuszał wczoraj komentatora, a tak wogóle to wszyscy z nich skończyli szkołę "SAVOIR-VIVRE". Więc nie ma co kibice Wisły to bandyci i ogólnie bydło..." Z nimi na tym forum nie wygrasz, bo oni zawsze mają rację, więc o aspekcie kibicowskim nie ma co z nimi gadać. Pozatym wiecie to wszyscy z GW, tej śmiesznej gazetki, która zmyśla różne bajeczki. Z transmisji TVP nie było słychać żadnych bluzg, ale najwyraźniej jestem już głuchy.

 

Jest przynajmniej jedna obiektywna Interia...

 

EDIT:

 

Nie będę odpowiadał, bo to nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza
Kibice naprawdę fajnie się zaprezentowali na wyjeździe

 

no fakt, jakby zaczęli rzucać nożami to już tak fajnie by nie było, a tak sobie tylko pobluzgali, grzeczne dzieci, pogłaskać po główce i dać cukierka.

 

Zauważasz różnice pomiędzy bluzganiem a rzucaniem nożami, czy dla twojej czystej jak łza duszy jest to dokładnie to samo?

Odnośnik do komentarza
Z transmisji TVP nie było słychać żadnych bluzg, ale najwyraźniej jestem już głuchy.

 

No to jesteś bo ja oglądałem 10 minut meczu i słyszałem je kilka krotnie.

 

 

Martin nie ma co się kłócić, "bo Poznaniacy są najlepszymi kibicami na świecie, a ich doping zagłuszał wczoraj komentatora, a tak wogóle to wszyscy z nich skończyli szkołę "SAVOIR-VIVRE". Więc nie ma co kibice Wisły to bandyci i ogólnie bydło..."

 

Tego komentować nie będę bo jeden wielki żal. Popatrz na siebie, a u później na innych. Patrz ostatnie dwa wyjazdy Wisły na Lecha.

Odnośnik do komentarza
Szkoda że sędzia uznał bramkę Benta po ewidentnym faulu na Cleberze (no chyba że wykorzystywanie przeciwnika jako drabiny i uniemożliwianie mu wyskoku jest dozwolone).

O czym Ty mowisz, jakiej drabiny? To byla prawidlowo zdobyta bramka. Cleber spoznil sie z kryciem, a ze pozniej odbil sie od Benta bylo konsekwencja zlego ustawienia. Nieuznanie takiej bramki byloby ewidentnym bledem sedziego.

Odnośnik do komentarza
Szkoda że sędzia uznał bramkę Benta po ewidentnym faulu na Cleberze (no chyba że wykorzystywanie przeciwnika jako drabiny i uniemożliwianie mu wyskoku jest dozwolone).

O czym Ty mowisz, jakiej drabiny? To byla prawidlowo zdobyta bramka. Cleber spoznil sie z kryciem, a ze pozniej odbil sie od Benta bylo konsekwencja zlego ustawienia. Nieuznanie takiej bramki byloby ewidentnym bledem sedziego.

 

 

Ja też uważam że to był faul. Bent wyskoczył znacznie wczesniej i oparł sie na Cleberze przez co uniemożliwił mu wyskok do piłki. Czesto takie faule gwiżdżą Crauchowi

 

Ale tak czy inaczej bramka Tottenhamowi sie należała po tej ładnej akcji i spalonym którego nie było

Odnośnik do komentarza

No i mamy kolejne 3 punkty po meczu z Jagiellonią. Mecz raczej bez historii, spokojne zwycięstwo. Boguski jak się odblokował to strzela w każdym meczu ligowym :). Za to Brożek nie może się jakoś odnaleźć po kontuzji. Gra dobrze, asystuje, ale bramek nie ma.

 

Dziwi mnie, czemu nie grał Marcelo. Skorża mówił, że da mu dziś szanse, a w końcu nie dostał nawet minuty :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...