Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Wojciech Szymanek w środę przeszedł rezonans magnetyczny kolana. Wyniki nie są optymistyczne. Okazało się, że doszło do uszkodzenia wiązadeł krzyżowych. "W ciągu kilku dni Wojtek będzie operowany. Potem czeka go kilka miesięcy rehabilitacji. Niestety, nie zagra już w tej rundzie" - wyjaśnia Andrzej Góral, kierownik drużyny.

 

Przypomnijmy, że obrońca Widzewa urazu doznał w pierwszych minutach meczu z Legią Warszawa, w starciu z Piotrem Gizą. Legionista zatem pozbawił łódzki klub nie tylko punktów (zdobywając zwycięską bramkę), ale również podstawowego zawodnika.

 

Nie żebym mu źle życzył, ale to w tej chwili nasze wzmocnienie ;) Chociaż z drugiej strony nie ma kogo w jego miejsce. Do łask mógłby wrócić Oshadogan, który jest lepszy od niego i Stawarczyka razem wziętych, ale, że to jedyny facet w tym klubie, który ma jaja, a po drugie jest od Bońka, więc ma nikłe szanse na grę :(

Odnośnik do komentarza

Co za żałosna gra :x. Zub wypad z Widzewa, nasi zawodnicy nie grali tak słabo już od dawna. No brawo jedyny plus, że od początku grał Napoleoni, jest też inny sukces w tabeli przeskoczył nas lokalny rywal - ŁKS, a derby już 11 kwietnia, w piątek. Z taką formą ŁKS spokojnie nas pokona :-).

Odnośnik do komentarza

Prawdziwy Widzew to zawsze była charakterna, waleczna drużyna. Niestety dopóki grają ci, którzy najniżej się kłaniają, a ci, którym faktycznie zależy siedzą na ławce to tak będą wyglądały nasze mecze...

Nie oszukujmy się, poziom naszej ligi jest taki, że ewentualne braki techniczne czy taktyczne można nadrobić walką i zaangażowaniem. Niestety u nas nie ma ani tego, ani tego

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szkoda języka strzępić. Jak czytam wywiad z Cackiem, który twierdzi, że nie widział błędów Zuba, to nie mam więcej pytań. Czekam z niecierpliwością na mecz z Polonią Bytom, na który się wybieram. Bardzo bym chciał zobaczyć sukces Michała, którego nie uważam za gorszego trenera od Marka. To, że Zub zna parę języków mam głęboko w dupie. Niech z takimi kwalifikacjami robi za przedstawiciela międzynarodowego jakiejś firmy, a nie zajmuje się trenerką...

Odnośnik do komentarza

No pięknie, kolejna beznadziejna porażka, jesteśmy obecnie najsłabszym zespołem w OE, brawa dla Napoleoniego, jedyna jasna strona w zespole, 7 gol, ciekawe gdzie powędruje. Śliczne zachowanie "Liska", który pokazuje środkowy palec kibicom, ja tego pana w Widzewie nie chce już widzieć, tak samo cZuba i Bakalara :).

 

bb

Odnośnik do komentarza
Przegraliśmy bardzo istotny mecz i to w sposób, jaki trudno było przewidzieć. Losy spotkania rozstrzygnęły się w ciągu trzydziestu minut pierwszej połowy. Polonia zdobywała bramki z wszystkich sytuacji jakie stworzyła i bardzo mądrze się broniła. Dzisiaj graliśmy praktycznie na wyjeździe, bez wsparcia kibiców. Okazało się, że zawodnicy nie są w stanie poradzić sobie z taką presją. Mój los leży w rękach zarządu klubu. Jeżeli zarząd stwierdzi, że moje odejście poprawi sytuację zespołu, to jestem gotów odejść w każdej chwili. Nie będą mnie jednak zwalniać kibice czy dziennikarze, tylko ludzie, którzy mnie tu zatrudniali. Nie jestem idiotą i widzę, co się dzieje wokół zespołu, który w trudnych momentach nie ma żadnego wsparcia z zewnątrz. Drużyna nie umie sobie poradzić z ciągłymi atakami i krytyką.

No i pięknie się pan cZub wypowiedział, jak ma honor niech się zdymisjonuje..

Odnośnik do komentarza

Słuchaj Jezu jak Cię prosi lud, wy**b zuba gdzieś na bliski wschód

 

To by wystarczyło za cały komentarz do tego meczu. Brak ambicji, brak gry, brak jaj, brak trenera. Ruszał się tylko jak mu nogi zdrętwiały albo dupa zaczęła boleć od siedzenia na ławce. W Widzewie nie było żadnego pozytywu. Napoleoni się obudził na koniec. Niestety było już za późno... A Polonia? Lepsza zdecydowanie. Nie brakowało zaangażowania, walki. No i Probierz. Cały czas chodził przy linii. Nawet przy stanie 4:1 dla Polonii pokrzykiwał, żeby dalej cisnąć. W sumie pojechałem na mecz, tylko po to, żeby zobaczyć jak Probierz robi wszystko, by pokazać działaczom Widzewa jak bardzo się mylili zwalniając go ze stanowiska trenera łódzkiej drużyny. Szkoda, tylko, że nie wszedł Solecki - chłopak z Koluszek - może by jeszcze bardziej nas pogrążył...

 

Co do oprawy, no cóż, kibice dali wyraz ogromnego niezadowolenia z faktu, iż zub jest ciągle trenerem, o czym świadczyły przyśpiewki, brak dopingu, odwracanie się plecami, siedzenie przez sporą część meczu. Część osób po prostu wyszła. Były śpiewy iście weselne: Cztery to za mało, cztery to za mało,(...) i dalej coś o zwolnieniu zuba (by zuba wyj***ło, chyba, nie pamiętam dokładnie :D albo: i jeszcze jeden i jeszcze raz.... Generalnie piknik. Kończę wywód drugą z najlepszych przyśpiewek w kierunku zuba...

 

Ani me, ani be, ani kukuryku, wyp*****laj zubie i bakalarczyku

 

Witaj trzecia ligo. Chociaż blisko będę miał na wyjazdy. 10 km do Niewiadowa :D

Odnośnik do komentarza

Jak piłkarze Widzewa mają honor, to niech się uderzą w pierś i powiedzą wreszcie, że mają w dupie profesjonalizm i biegają sobie bez celu po boisku prezentując przy tym żenujący poziom sportowy. Nie tylko Zub jest winien - cały "organizm" olewa przedsięwzięcie pod tytułem OE.

Odnośnik do komentarza
Marek Zub (trener Widzewa): "Przegraliśmy bardzo istotny mecz i to w sposób, który trudno było przewidzieć. Pierwsza połowa zadecydowała o wyniku końcowym. Polonia zdobyła bramki wykorzystując wszystkie okazje, jakie miała, a w dodatku broniła się bardzo mądrze. A my nie potrafiliśmy się temu przeciwstawić. Co więcej, można powiedzieć, że graliśmy jakby na wyjeździe. Jak się okazało, nasi piłkarze nie są w stanie znieść takiej presji, jaką wywierają na nich kibice. Przez to mecz wyglądał tak, a nie inaczej. (...) Do trzeciej ligi jest jeszcze daleko, bo zostały cztery spotkania w ekstraklasie, w której jak dotąd gramy. Widzę co się dzieje wokół zespołu i zdaje sobie sprawę, że drużyna nie jest w stanie znieść presji, jaka ciąży na piłkarzach, a wręcz na całym klubie. Jeżeli zarząd klubu uzna, że sytuacja się poprawi, gdy ja przestanę pracować z zespołem, to ja natychmiast odchodzę."

 

Tak k***a wina kibiców, wszyscy na trybunach się śmiali, że się k***s tak będzie usprawiedliwiał. Żeby miał chociaż jaja i się podał do dymisji...

Odnośnik do komentarza
Słuchaj Jezu jak Cię prosi lud, wy**b zuba gdzieś na bliski wschód

 

To by wystarczyło za cały komentarz do tego meczu. Brak ambicji, brak gry, brak jaj, brak trenera. Ruszał się tylko jak mu nogi zdrętwiały albo dupa zaczęła boleć od siedzenia na ławce. W Widzewie nie było żadnego pozytywu. Napoleoni się obudził na koniec. Niestety było już za późno... A Polonia? Lepsza zdecydowanie. Nie brakowało zaangażowania, walki. No i Probierz. Cały czas chodził przy linii. Nawet przy stanie 4:1 dla Polonii pokrzykiwał, żeby dalej cisnąć. W sumie pojechałem na mecz, tylko po to, żeby zobaczyć jak Probierz robi wszystko, by pokazać działaczom Widzewa jak bardzo się mylili zwalniając go ze stanowiska trenera łódzkiej drużyny. Szkoda, tylko, że nie wszedł Solecki - chłopak z Koluszek - może by jeszcze bardziej nas pogrążył...

 

Co do oprawy, no cóż, kibice dali wyraz ogromnego niezadowolenia z faktu, iż zub jest ciągle trenerem, o czym świadczyły przyśpiewki, brak dopingu, odwracanie się plecami, siedzenie przez sporą część meczu. Część osób po prostu wyszła. Były śpiewy iście weselne: Cztery to za mało, cztery to za mało,(...) i dalej coś o zwolnieniu zuba (by zuba wyj***ło, chyba, nie pamiętam dokładnie :D albo: i jeszcze jeden i jeszcze raz.... Generalnie piknik. Kończę wywód drugą z najlepszych przyśpiewek w kierunku zuba...

 

Ani me, ani be, ani kukuryku, wyp*****laj zubie i bakalarczyku

 

Witaj trzecia ligo. Chociaż blisko będę miał na wyjazdy. 10 km do Niewiadowa :D

 

Dodam jeszcze od siebie "Nasza wola taka, nasza wola taka, wy********j na czworakach". Ogólnie to założenie przed meczem było takie, że pierwsze 15 minut nie ma żadnego dopingu, a później wszystko wraca do normy, ale wraz z rozwojem sytuacji na boisku zmieniła się także sytuacja na trybunach gdzie "Mniej niż zero" i "Kabaret" w rytm "campare" (czy jak to sie piszę ;)) to były jedne z mniej obraźliwych przyśpiewek. Dlatego doping był tylko w przerwie. Swoją drogą to takiej żenady na boisku jeszcze nie widziałem...

 

"W murowanej piwnicy

tańcowali zbójnicy

Oshadogan jaja miał

dlatego z klubu wyleciał" :keke:

Odnośnik do komentarza

Ta, głos ludu wysłuchany. Zub wyleciał, w zamian macie Wójcika :>

 

Marek Zub nie jest trenerem łódzkiej drużyny. W ostatnich czterech meczach sezonu Widzew poprowadzi Janusz Wójcik

 

Wójcik ma 54 lata. Prowadził m.in. reprezentację olimpijską, z którą w 1992 r. sięgnął w Barcelonie po srebrny medal. Był też trenerem Legii Warszawa i pierwszej reprezentacji Polski. Ostatnio zajmował się polityką, był posłem Samoobrony.

 

Zub pracował w łódzkim klubie od września ubiegłego roku. Zastąpił Michała Probierza, który po remisie z Ruchem Chorzów podał się do dymisji. Zub prowadził Widzew w dwudziestu meczach - wygrał cztery w nich, siedem zremisował i dziewięć przegrał, w tym dwa ostatnie - z ŁKS i w piątek z Polonią Bytom.

 

Źródło: Gazeta Wyborcza Łódź

 

A w sondażu:

 

Czy Janusz Wójcik to odpowiednia osoba na trenera Widzewa?

 

80% jest już na NIE :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...