Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

@Icon - zwróć uwagę, że tenże Woś przyznał otwarcie, że Odra przegrała zasłużenie (+/-, dokładnie nie pamiętam, był wściekły na sędziego, ale nie ukrywał, że w obronie zagrali tragicznie)

Woś miał tak zagotowaną głowę, że walił co mu na język przyszło. Widziałeś skróty i wiesz, że sam Micański miał w pierwszych minutach 3 setki i gdyby nie dobre interwencje Fabiniaka... Do tego dochodzą te 3 przekręty. Naprawdę wierzysz, że Widzew bez tego karnego, grający w 10 i ukarany słusznym karnym na Sosze zdołałby wygrać ten mecz?

 

Lata mi koło wiecie czego to czy Widzew spadnie czy nie. To nie mój klub. Sam nigdy nikomu nie życzyłem degradacji i nawet pomimo dzisiejszym wydarzeń swojego poglądu na tę sprawę nie zmienię. Natomiast skrzywdzono mój klub. I co najgorsze temu wszystkiemu towarzyszy bezsilność bo wiem, że nikt nam straconych punktów nie odda, Jasiu Woś za szczerość zostanie wysoko ukarany, ten bydlak sędzia pewnie pojedzie na przymusowe wakacje na 4 kolejki i za kilka spotkań znów kogoś skrzywdzi. Lecha/Wisłę/Koronę czy inny klub sami sobie wybierzcie.

 

Tracę nadzieję, że ta liga kiedykolwiek będzie czysta. Idąc na mecz coraz częściej dyskutujemy nie o tym w jakiej formie są zawodnicy a o tym kto będzie sędziował i czy to tym razem my będziemy ofiarą czy może jednak padnie na rywali...

 

 

echhhh :(

Odnośnik do komentarza

Teraz już nie mam pytań. Podgórski to ten sam, który przekręcił Górnika w Grodzisku, kiedy niesłusznie wywalił z boiska Peskovica a potem w przerwie zasymulował kontuzję i drugą część meczu poprowadził arbiter techniczny, który dokonczył dzieła zniszczenia karząc Górnik kolejną czerwoną kartką i zaliczając bramkę ze spalonego Grodziszczan oraz dyktując karnego, którego nie było. Kto ma C+ pewnie pamięta ten mecz.

Podgórski to również ten, który nie zdał razem z Cwaliną egzaminu licencyjnego na arbitra ekstraklasy w 2005 roku :roll:

 

I gdzie tu sprawiedliwość?

 

Połowa sędziów zamknięta, druga połowa ma zabraną licencje na sędziowanie i teraz w ekstraklasie sędziują takie przydupasy co powinny latać w IV lidze :|

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj obejrzałem skróty, widziałem sytuacje. Co do karnego dla Widzewa to się nie dziwię, bo gdy Kowalczyk do nas przychodził przeczytałem, że bardzo dobrze potrafi symulować i zdobyć karnego. Podobno było tak już w Koronie. Podobnie przy wolnym, po którym padł gol Lisowskiego. Ale tym razem był faulowany, bo dobrze się zastawił. Szkoda tylko, że pan Podgórski zespół to spotkanie, bo mogło być na prawdę pięknie. Nie doszukałem się tylko tego ewidentnego faulu na czerwoną kartkę. A kartki to już wybór sędziów, to oni oceniają sytuacje. Była przy tym zdarzeniu choć żółta? Czy w ogóle nie zauważył faulu?

Odnośnik do komentarza

Czerwona miała być za faul Stawarczyka, kiedy na bramkę Widzewa pędził zawodnik Odry? Nie wiem który to konkretnie, sędzia mógł się pokusić o czerwony kartonik, ale nie musiał. Stawar był jeszcze asekurowany przez Szymanka, faul na żółtą kartkę. Obrona Widzewa zagrała słabiutki mecz, kiksy Szymanka, niepewność Stawarczyka i Kłosa. Bramka Lisowskiego świetna, to samo Kuklis. Fajnie rwał Kowalczyk, to będzie duże wzmocnienie Widzewa :).

Odnośnik do komentarza

Co do karnego dla nas, to według mnie sędzia miał prawo to tak zinterpretować, bo Kowalczyk dobrze wykorzystał to, że miał zawodnika blisko za plecami i mogło dojść do kontaktu z jego nogą. Przejechał nogą po murawie i się przewrócił. W pierwszej chwili też od razu pomyślałem, że karny, dopiero po powtórkach, zacząłem się zastanawiać. A jak jeszcze czytam, że Kowalczyk znany z symulacji, to znaczy, że już nie jeden faul wymusił ;)

 

Karny dla Odry ewidentny.

 

Czerwonej kartki dla Stawarczyka nie powinno być, jak już ktoś napisał, asekurowany był.

Odnośnik do komentarza

Według mnie nie ma co pisać o kupowaniu meczu - nie bardzo chce mi się w to wierzyć. Ale trzeba napisać to że Pan Podgórski wypaczył wynik spotkania bo podjął dwie katastrofalne decyzje które prawdopodobnie odwróciły by losy spotkania o 180 stopni. Widzew jest umoczony, ale nie sądze żeby i w tym meczu był. Po prostu trafił się frajer który nie ma pojęcia o sędziowaniu. Tyle.

 

P.S. Jasiu Woś to jest gość :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj moje miasto odwiedziła trójka, ale wcale nie giertychowska tylko widzewska ;) w osobach Marka Zuba, Wojtka Szymanka i Maćka Kowalczyka. AFAIK spotkanie było zorganizowane przez fan klub Widzewa 'FC Pabianice'. Co prawda trochę się spóźnili, ale sama wizyta przebiegła w iście rodzinnej atmosferze.

 

Padały róźne pytania związane m. in. z tym co dana osoba zrobi w przypadku degradacji Widzewa. Kowalczyk stwierdził, że jest tylko wypożyczony, więc trudno mu o tym mówić, a w sytuacji kiedy w Koronie nadal będzie traktowany jak piąte koło u wozu będzie musiał się poważnie zastanowić, ale dopiero w czerwcu czyli zero konkretów ;) Szymanek powiedział, że on podpisał dłuższy kontrakt i w wypadku degradacji wcale nie zamierza uciekać z Łodzi. Z kolei Zub zapewniał, że rozmawiał już z Cackiem o tej sprawie i będzie prowadził klub nawet w sytuacji gdy znajdziemy się w 2 lidze.

 

Padły też pytania o to dlaczego Stefano nie gra. Tutaj Zub stwierdził, że jest to związane tylko i wyłacznie z formą i przydatnością zawodnika w danym momencie. Z tego co mówił było widać, że u Napoleoniego nie podoba mu się jego bardzo indywidualna gra oraz małe przywiązywanie uwagi do taktyki drużyny. Jako kręgosłup drużyny Zub wskazał Fabiniaka,Szymanka,Juszkiewicza,Kuklisa i Kowalczyka.

 

Btw. Kowalczyk na pytanie czy był faulowany przez zawodnika Odry stwierdził z przekonaniem, że tak :-k

Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać, że niezłą kasę zażyczyli sobie działacze za mecz z Lechem (od 40 za D, przez 50 na C aż do 140 na A...). Coś czuje, że mogą być małe luki na stadionie... Dobrze chociaż, że na D poszło już 5/6 biletów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...